رپورتاژ

بهترین دستگاه تصفیه آب با سیستم RO با برند زینود

بهترین دستگاه تصفیه آب با سیستم RO با برند زینود

در این مقاله سعی شده تا بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران که توسط شرکت تصفیه مارکت عرضه می شود را معرفی و تمامی استاندارد های اروپا و امریکا که توسط شرکت KENT در مجله تایمز در مورد بهترین دستگاه تصفیه آب به روش RO منتشر شده را برای شما عزیزان ترجمه و منتشر کنیم.

فهرست موضوعات این مطلب

دستگاه‌های تصفیه آب RO ازنظر فن‌آوری پیشرفته از  تصفیه مارکت با برند زینود از فرآیند تصفیه چندگانه برای حذف ناخالصی‌های محلول و معلق از آب استفاده می‌کنند.

XNODE  گواهینامه‌های باکیفیت جهانی مانند  NSF )ایالات‌متحده آمریکا)و WQA )ایالات‌متحده آمریکا) و جوایز جهانی متعددی مانند سازمان ملل، Swacch Bharat، جایزه بهترین تصفیه‌کننده خانگی و غیره را دریافت کرده است که ما را به یکی از قابل‌اعتمادترین دستگاه‌های تصفیه آب تبدیل کرده است.

بهترین دستگاه تصفیه آب
بهترین دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب با برندهای معتبر موجود در جهان

تصفیه‌کننده‌های آب XNODE RO از فرآیند تصفیه چندگانه آینده‌نگر برای ترکیب اسمز معکوس، اشعه ماوراءبنفش یا UF در چند مرحله استفاده می‌کنند و آب را از منابع مختلف مانند آب چاه، آب‌لوله‌کشی و آب تأمین شهری در خانه‌ها و دفاتر تصفیه می‌کنند تا آب ۱۰۰% خالص را به دست آورند.

زیرا ما نه‌تنها یک دستگاه تصفیه آب به شما تحویل می‌دهیم، بلکه به شما این اطمینان را می‌دهیم که آب شما همان‌قدر خالص است که طبیعت در نظر گرفته است: بزرگ‌ترین هدیه به انسان‌ها! ازآنجایی‌که اکثر شهرها و تجارت در حاشیه رودخانه‌ها رونق داشتند، بدیهی است که تأثیر کیفیت و خلوص آب را نمی‌توان نادیده گرفت. سیستم‌های XNODE گامی در جهت بهبود کیفیت منابع آب خانگی از طریق نوآوری برداشت و “سیستم‌های تصفیه آب” پیچیده‌ای را برای ارائه آب آشامیدنی سالم‌تر، خالص‌تر و ایمن‌تر ایجاد کرد.

تصفیه مارکت یک شرکت دارای گواهی ISO 9001:2015 و پیشگام درآوردن فناوری RO در ایران است.

بهترین دستگاه‌های تصفیه آب RO در جهان

چرا از دستگاه تصفیه آب RO استفاده کنیم؟

نوشیدن آب ناخالص اثرات مضری بر سلامتی شما دارد، زیرا مانند یک سم آهسته عمل می‌کند و باعث بیماری‌های معمولی مانند وبا، اسهال خونی، اسهال، زردی، سل و حتی بیماری‌هایی مانند سرطان می‌شود. سالانه بیش از ۳۷.۷ میلیون انسان به بیماری‌های منتقله از طریق آب مبتلا می‌شوند و تخمین زده می‌شود که بیش از ۱.۵ میلیون کودک تنها براثر اسهال می‌میرند. بیش از ۸۰ درصد از بیماری‌های معده در ایران ناشی از آب آلوده است.

افزایش ناخالصی‌های محلول

ناخالصی‌ها به‌ویژه ناخالصی‌های محلول در آب آشامیدنی، چه توسط شهرداری‌ها و چه از چاه‌های زیرزمینی تأمین شود در حال افزایش است.

آلودگی آب‌های زیرزمینی:

 آب‌های زیرزمینی دارای آفت‌کش‌ها، حشره‌کش‌ها و مواد شیمیایی مضر مانند آرسنیک، فلوراید و سرب هستند.

آفت‌کش‌ها و مواد شیمیایی موجود در آب رودخانه:

 استفاده بیش‌ازحد از آفت‌کش‌ها و همچنین آلودگی ناشی از زباله‌های صنعتی بر آب رودخانه تأثیر می‌گذارد. این مواد شیمیایی محلول منجر به بیماری‌های ناشی از آب می‌شوند.

زنگ‌زدگی لوله‌ها: آب شهرداری‌ها به مخزن بالای سر می‌رود و ازآنجا از طریق خطوط لوله قدیمی زنگ‌زده، که اغلب ناپاک هستند، عبور می‌کند و باعث آلودگی بیشتر آب می‌شود.

بنابراین ضروری است که قبل از نوشیدن، آب را تصفیه کنید. دستگاه‌های تصفیه آب اسمز معکوس (RO) ایدئال هستند زیرا نه‌تنها باکتری‌ها و ویروس‌ها را از بین می‌برند، بلکه ناخالصی‌های محلول که مضر هستند را نیز از بین می‌برند.

 بهترین و پرفروش‌ترین دستگاه تصفیه آب با برند زینود

تصفیه آب RO در جهان و ایران

آبی که توسط شهرداری یا آب چاه در شیر آب دریافت می‌کنید ممکن است دارای باکتری‌ها و ویروس‌ها به همراه ناخالصی‌های محلول باشد.

 ROنه‌تنها باکتری‌ها و ویروس‌ها را از بین می‌برد، همچنین ناخالصی‌های محلول را از بین می‌برد، بنابراین آن را کاملاً خالص می‌کند.

 XINODE ROدر تصفیه آب یکی از بهترینها است. بیش از ۵ میلیون مصرف‌کننده راضی دارد و هرروز در حال رشد است. دلایل زیادی برای انتخاب بهترین و پرفروش‌ترین RO در جهان وجود دارد و تعداد کمی از آن‌ها عبارت‌اند از:

بهترین دستگاه تصفیه آب
بهترین دستگاه تصفیه آب

* فرآیند تصفیه چندگانه کنترل RO+UV+UF+TDS

* حفظ مواد معدنی

* در مخزن ذخیره برای حفظ آب خالص  UV LED

* نمایشگر دیجیتال از خلوص

* هدر رفت آب صفر

 *پنج سال خدمات رایگان

* گواهینامه‌ها و جوایز بهترین کیفیت

بهترین‌ها را انتخاب کنید و از خانواده خود در برابر بیماری‌های ناشی از آب محافظت کنید.

بهترین و پرفروش‌ترین دستگاه‌های تصفیه آب در جهان و ایران

آب خود را ۱۰۰% خالص و سالم کنید، از خانواده خود در برابر بیماری‌های منتقلِ از آب محافظت کنید. قبل از نوشیدن آب‌لوله‌کشی خود را با XINODE RO تصفیه کنید.

بهترین دستگاه‌های تصفیه آب RO جهان

تصفیه‌کننده‌های آب RO نسل بعدی XINODE با استفاده از کنترل RO+UV+UF+TDS برای حذف ناخالصی‌های مضر آب ۱۰۰% خالص را تضمین می‌کنند. نوآوری‌هایی مانند صفحه‌نمایش دیجیتال که خلوص آب، عمر فیلتر، نرخ جریان RO و غیره را نمایش می‌دهد، حفظ مواد معدنی ضروری، نور UV LED در مخزن ذخیره‌سازی و فناوری هدر رفت آب صفر، ارزش بیشتری را با افزایش کارایی و عملکرد در تصفیه‌کننده‌های آب RO XINODE می‌افزاید.

بهترین دستگاه‌های تصفیه آب UV جهان

تصفیه‌کننده‌های UV زینود آب را با سطوح TDS تا ۱۰۰ میلی‌گرم در لیتر تصفیه می‌کنند و آب ۱۰۰٪ خالص را ارائه می‌کنند. فناوری پیشرفته UV+UF+TDS Control+UV درون مخزن آب را ضدعفونی می‌کند و آن را از باکتری‌ها و ویروس‌های کشنده پاک می‌کند. ویژگی‌هایی مانند مخزن ذخیره قابل جدا شدن، ظرفیت ذخیره‌سازی و تصفیه بالا و نشانگر سطح آب برای برآورده کردن نیازهای اضافی شما وجود دارد.

دستگاه‌های تصفیه آب گرانشی

در مناطق روستایی، آب آلوده یک نگرانی جدی است و برای اطمینان از اینکه هر فردی آب آشامیدنی خالص دریافت می‌کند، دستگاه تصفیه آب تصفیه مارکت با برند زینود سازگار با محیط‌زیست را ارائه کرده است. این تصفیه‌کننده‌های غیر الکتریکی مجهز به غشای UF هستند که ناخالصی‌های معلق، باکتری‌ها و کیست‌ها را حذف می‌کند تا آب خالص و بدون مواد شیمیایی را تحویل دهد.

آب را ۱۰۰% خالص می‌کند

تصفیه‌کننده‌های آب زینود RO باکتری‌ها، ویروس‌ها، مواد شیمیایی و حتی ناخالصی‌های محلول مانند آرسنیک، زنگ، آفت‌کش‌ها و فلوراید را حذف می‌کنند تا آب را ۱۰۰% خالص و سالم بسازند که مطابق با استانداردهای آب آشامیدنی IS:10500 باشد.

فرآیند تصفیه چندگانه

تصفیه RO به دنبال تصفیه UV و UF مواد شیمیایی، آفت‌کش‌ها، فلورایدها، ناخالصی‌های محلول را حذف می‌کند، باکتری‌ها و ویروس‌ها را از بین می‌برد تا آب ۱۰۰% خالص و سالم برای نوشیدن شودحتی ناخالصی‌های محلول را از بین می‌بردجوشاندن آب یا استفاده از تصفیه‌کننده‌های معمولی (UV) تنها باکتری‌ها و ویروس‌ها را از بین می‌برد اما ناخالصی‌های محلول را از بین نمی‌برد. بااین‌حال، تصفیه‌کننده‌های RO علاوه بر از بین بردن باکتری‌ها و ویروس‌ها، ناخالصی‌های محلول مضر را نیز حذف می‌کنند.

مواد معدنی ضروری را حفظ می‌کند

تصفیه‌کننده RO از زینود دارای یک شیر کنترل TDS است. این ویژگی منحصربه‌فرد اجازه می‌دهد تا سطح TDS موردنظر را برای حفظ مواد معدنی طبیعی ضروری در آب تصفیه‌شده کنترل کنید.

نمایش دیجیتال خلوص و عملکرد

دستگاه تصفیه‌کننده هوشمند RO دارای نمایشگر دیجیتالی خلوص برای راحتی کاربران است. این ویژگی به کاربران در مورد خلوص آب، عمر فیلتر، سرعت جریان RO و کیفیت آب تصفیه‌شده اطلاع می‌دهد.

فناوری اتلاف آب  به صفر درصد

تصفیه‌کننده‌های زینود RO که به فناوری هدر رفت آب صفر مجهز شده‌اند، آب دفع شده را با استفاده از پمپ خود به مخزن سربار از تصفیه‌کننده به مخزن سربار بازگردانده و منجر به هدر رفتن مطلق آب در طول فرآیند تصفیه نمی‌شوند.

۱ سال گارانتی +۱۰ سال خدمات طولانی‌مدت رایگان

تصفیه‌کننده‌های زینود تنها تصفیه‌کننده‌هایی هستند که ۱۰ سال خدمات رایگان طولانی‌مدت پس از ۱ سال گارانتی ارائه می‌دهند تا خیالتان راحت باشد و همچنین اطمینان حاصل شود که در این مدت آب ۱۰۰٪ خالص را به شما می‌دهند.

قابل‌اعتمادترین و جوایز

شرکت تصفیه مارکت از اعتماد بیش از ۵۰ لک مصرف‌کننده راضی در سراسر ایران برخوردار است. رشد پر از جوایز دستگاه تصفیه آب زینود گواهی درخشان بر دسترسی و پذیرش فوق‌العاده آن توسط مخاطبان جهانی است. شرکت تصفیه مارکت جوایز و تقدیرنامه‌های معتبر ملی و بین‌المللی را دریافت کرده است.

آزمون‌ها و گواهینامه‌ها

NSF INTERNATIONAL، ایالات‌متحده آمریکا

NSF/ANSI 58 یک استاندارد ملی آمریکا برای سیستم‌های اسمز معکوس نقطه استفاده است. NSF/ANSI 58 که توسط یک کمیته مشترک توسعه‌یافته است، جنبه‌های مختلف سیستم RO مانند کاهش TDS )کل جامدات محلول)، ایمنی عملکرد مواد، رتبه بازیابی، یکپارچگی ساختاری، عملکرد کاهش آلاینده، اطلاعات کاربر نهایی و کارایی را موردبررسی قرار می‌دهد.

بهترین دستگاه تصفیه آب
بهترین دستگاه تصفیه آب

 رتبه‌بندی انجمن کیفیت آب (WQA)، ایالات‌متحده آمریکا

برنامه گواهینامه محصول مهروموم طلایی انجمن کیفیت آب (WQA) یک روش علمی برای اطمینان از ایمنی محصولات است. WQA پس از آزمایش‌های آزمایشگاهی دقیق، بررسی متون و ارزیابی مواد، مهر تأیید مستقلی را بر روی انواع محصولات تصفیه آب آشامیدنی ارائه می‌کند تصفیه مارکت گواهینامه محصول مهروموم طلایی WQA را دریافت کرد که تأیید می‌کند که دستگاه‌های تصفیه آب با برند زینود، آب سالمی را برای مصرف فراهم می‌کنند.

گواهینامه CE

“CE” مخفف عبارت فرانسوی “Conformité Européene” است که در لغت به معنای “انطباق اروپایی” است. علامت‌گذاری CE تضمین می‌کند که محصولات  دستگاه تصفیه آب تصفیه مارکت با برند زینود با الزامات اساسی استانداردهای بهداشت، ایمنی و محیط‌زیست اروپا مطابقت دارند.

ROHS سازگار

محدودیت مواد خطرناک (ROHS) استفاده از شش ماده خطرناک موجود در محصولات الکتریکی و الکترونیکی را محدود می‌کند. همه محصولات قابل‌اجرا در بازار اتحادیه اروپا باید مطابق با ROHS باشند. رعایت ROHS تضمین می‌کند که محصولات دستگاه تصفیه آب تصفیه مارکت با برند زینود ازنظر قرار گرفتن در معرض شغلی برای محیط‌زیست خطرناک نیستند.

گواهینامه TUV SUD AMERICA Inc.

TUV SUD America یک ارائه‌دهنده تست، آموزش، بازرسی و صدور گواهینامه معتبر و شناخته‌شده بین‌المللی است. گواهینامه محصول TUV SUD نماد کیفیت و ایمنی است. گواهینامه TUV SUD تضمین می‌کند که محصولات دستگاه تصفیه آب تصفیه مارکت با برند زینود با مقررات و استانداردهایی مطابقت دارند که ایمنی، کیفیت و ویژگی‌ها را موردتوجه قرار می‌دهند.

جوایز و تقدیرنامه‌ها

معتبرترین و برگزیده‌ترین دستگاه تصفیه آب تصفیه مارکت با برند زینود

طبق گزارشات اعتماد برند در سال ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶، زینود معتبرترین برند تصفیه آب در ایران است. دستاوردها ثابت می‌کند که  دستگاه تصفیه آب زینود بیشترین آب تصفیه‌شده را در سراسر کشور ارائه می‌دهد. میلیون‌ها نفر به  دستگاه تصفیه آب زینود اعتماد دارند و آن را به بهترین تصفیه‌کننده آب در جهان تبدیل می‌کند.

وخامت وضعیت منابع آبی ما

با ۴ درصد از منابع آب جهان در ایران، ما به‌شدت به رودخانه‌ها و منابع آب زیرزمینی برای مصرف خود متکی هستیم. متأسفانه شهرنشینی و صنعتی شدن سریع منجر به تخریب منابع آبی ایران شده است. آفت‌کش‌ها، نشت‌های شیمیایی، پلاستیک‌ها، تخلیه زباله‌های صنعتی و زنگ‌زدگی خطوط لوله آب، وضعیت آب آشامیدنی را بیشتر بدتر کرده و منجر به ظهور مجموعه‌ای از بیماری‌های منتقلِ از طریق آب مانند وبا، اسهال خونی، اسهال، زردی، سل و حتی سرطان شده است.

تصفیه ناکافی آب توسط شهرداری‌ها

با کمک علم، فناوری و نوآوری می‌توان انواع ناخالصی‌ها اعم از عوامل بیماری‌زا، ذرات معلق، ناخالصی‌های محلول را از آب زدوده و آن را برای آشامیدن مناسب ساخت. روش رایج جوشاندن آب برای از بین بردن آلودگی‌های آب امروزی بی‌تأثیر است. بنابراین، طیف معمولی از دستگاه‌های تصفیه آب در ایرانن را می‌توان به‌طور عمده با توجه به تکنیک‌های تصفیه به کار گرفته‌شده طبقه‌بندی کرد، مانند:

RO  اسمز معکوس

UF  فیلتراسیون فوق‌العاده یا تصفیه گرانشی

تصفیه UV (Ultra Violet).

فناوری ثبت اختراع زینود

زینود با توسعه و ثبت چندین تکنیک پیشرفته تصفیه آب مانند RO+UV+UF+TDS Control  که مواد شیمیایی نامطلوب، جامدات معلق، آلاینده‌های فیزیکی و سایر ناخالصی‌های محلول را هدف قرار می‌دهد، قدمی جلوتر برداشت تا خالص‌ترین آب را به شما بدهد. تصفیه‌کننده‌های ما دارای ویژگی‌ها و فناوری‌های پیشرفته هستند، ازجمله نمایشگر دیجیتالی که خلوص آب، عمر فیلتر، نرخ جریان RO و غیره را نمایش می‌دهد، حفظ مواد معدنی ضروری، LED UV  در مخزن ذخیره‌سازی و فناوری اتلاف آب صفر برای اطمینان ۱۰۰% آب آشامیدنی سالم و خالص

تکنیک‌های مختلف تصفیه ترکیب‌شده‌اند تا به مصرف‌کنندگان آزادی کامل بدهند تا هر یک از مدل‌های فرآیند تصفیه چندگانه را برای استفاده خود انتخاب کنند:

*     کنترل RO+UF+TDS

*     کنترل RO+UV+UF+TDS

*     کنترل RO+UV+UF+TDS+UV درون مخزن

*     RO + UV + UF + TDS کنترل + قلیایی + UV داخل مخزن

صفحه اصلی دستگاه تصفیه آب

آیا دستگاه‌های تصفیه آب می‌توانند از بیماری‌های ناشی از آب مانند وبا جلوگیری کنند؟

نوشیدن آب خالص از ابتلا به وبا جلوگیری می‌کند یک بیماری کشنده از راه‌آب، وبا یک عفونت باکتریایی روده کوچک است که علائم آن می‌تواند از خفیف تا شدید متغیر باشد. باکتری Vibrio Cholerae باعث ایجاد وبا می‌شود و علائم عفونت وبا می‌تواند شامل اسهال آبکی، استفراغ و گرفتگی عضلات باشد. وبا باعث کم‌آبی بدن و عدم تعادل الکترولیت می‌شود و بیمار باید برای درمان به دنبال درمان پزشکی باشد.

عوامل خطر ابتلا به وبا شامل آب آشامیدنی ناپاک، بهداشت نامناسب و غذای ناایمن است. آب آلوده به وبا می‌تواند باعث این عفونت شود و هرکسی که آن را می‌نوشد مستعد بیماری می‌شود. برای پیشگیری از این بیماری، درمان آب آشامیدنی ضروری است، زیرا وبا از طریق آب آلوده منتقل می‌شود.

مهم‌ترین گام در پیشگیری از وبا

پیشگیری از وبا برای محافظت از مردم در برابر بیماری‌های منتقلِ از طریق آب ضروری است . شیوع وبا درگذشته میلیون‌ها نفر را تحت تأثیر قرار داده است. WHO بر بهداشت کافی، دسترسی به آب آشامیدنی سالم، ترویج بهداشت و بسیج اجتماعی، و واکسن‌های خوراکی وبا برای جلوگیری از شیوع وبا تأکید دارد. اهمیت آب آشامیدنی تمیز هنگام پیشگیری از وبا، همراه با بهداشت مکرر دست، حفظ بهداشت و جلوگیری از قرار گرفتن در معرض مدفوع آلوده بسیار مهم است.

آیا آب آشامیدنی شما در برابر وبا مصون است؟

ازآنجایی‌که دسترسی به آب آشامیدنی خالص یکی از مهم‌ترین راه‌های پیشگیری از وبا است، ضروری است که مطمئن شوید که آب آشامیدنی شما سالم و خالص است. بااین‌حال، فقط به این دلیل که آب تمیز و بدون کثیفی به نظر می‌رسد به این معنی نیست که از ابتلا به وبا در امان است. این به این دلیل است که آب تمیز می‌تواند دارای ناخالصی‌های ذاتی باشد که با چشم غیرمسلح قابل‌مشاهده نیست.

آب‌لوله‌کشی یا آب چاه نیز بی‌خطر نیست، زیرا ممکن است ویروس‌ها و باکتری‌ها همراه با ناخالصی‌های محلول داشته باشد. یک دستگاه تصفیه آب که نمی‌تواند فقط ناخالصی‌های محلول را از آب حذف کند، بلکه عوامل بیماری‌زا مانند ویروس‌ها و باکتری‌ها را نیز از بین ببرد، مؤثرترین راه برای جلوگیری از بیماری‌های منتقلِ از طریق آب مانند وبا است.

بهترین دستگاه تصفیه آب
بهترین دستگاه تصفیه آب

نحوه انتخاب بهترین دستگاه تصفیه آب RO برای محافظت از خود در برابر وبا

یک دستگاه تصفیه آب RO که دارای فرآیند تصفیه چندگانه کنترل RO + UV + UF + TDS  است، برای اطمینان از سالم و خالص بودن آب آشامیدنی شما ایدئال است. یک دستگاه تصفیه آب باید گواهینامه‌ها و جوایز کیفی داشته باشد تا نشان دهد که واقعاً بهترین دستگاه تصفیه آب در بازار است. دستگاه‌های تصفیه آب زینود RO بسیار قابل‌اعتماد و قابل‌اعتماد هستند و باعث می‌شود تا ازنظر قابلیت اطمینان، ایمنی و کیفیت متمایز شوند.

زینود بیش از ۵ میلیون مشتری راضی دارد که در مورد آب آشامیدنی تمیز به محصولات و خدمات  شرکت تصفیه مارکت اعتماد دارند. برخی از ویژگی‌های دستگاه تصفیه آب زینود RO عبارت‌اند از:

فرآیند تصفیه چندگانه کنترل RO + UV + UF + TDS

حفظ مواد معدنی لازم

LED UV در مخزن ذخیره برای تمیز و خالص نگه‌داشتن آب

نمایش دیجیتال خلوص

هدر رفت آب صفر

۱۰ سال خدمات رایگان

بهترین کیفیت گواهینامه‌ها و جوایز

همه این ویژگی‌ها و کیفیت‌ها، دستگاه‌های تصفیه آب زینود RO را ایدئال می‌سازد تا اطمینان حاصل شود که آب خالص می‌نوشید و از بیماری‌های منتقلِ از طریق آب مانند وبا دوری می‌کنید.

وبا یک بیماری خطرناک است که با رعایت بهداشت مناسب و فقط مصرف آب آشامیدنی سالم قابل‌پیشگیری است. سرمایه‌گذاری روی یک دستگاه تصفیه آب خوب می‌تواند به شما کمک کند که عزیزان خود را در برابر بیماری‌ها محافظت کنید. اطمینان حاصل کنید که یک دستگاه تصفیه آب قوی، قابل‌اعتماد و مطمئن را انتخاب می‌کنید تا آب آشامیدنی شما تمیز، خالص، ایمن و عاری از هرگونه عوامل بیماری‌زا باشد.

آیا آب متعادل با pH برای سلامتی مفید است؟ پیدا کردن توسط  دستگاه تصفیه آب زینود با سیستم RO

افزایش تعادل ph راست در بدن

هنگامی‌که صحبت از خلوص و ایمنی آب می‌شود، مواد جامد محلول در کل و محافظت در برابر عوامل بیماری‌زا مانند باکتری‌ها و ویروس‌ها اغلب در نظر گرفته می‌شود. بااین‌حال، سطح pH آب اغلب نادیده گرفته می‌شود. آب آشامیدنی اغلب می‌تواند اسیدی باشد که ایدئال نیست. آب آشامیدنی باید PH مناسب داشته باشد. پارچ فیلتر آب قلیایی زینود ، آب آشامیدنی شمارا به آب قلیایی با سطح pH از ۷.۰ تا ۹.۵ افزایش می‌دهد و مطمئن می‌شود که آب متعادل با pH مناسب را دریافت می‌کنید. آب قلیایی دارای چندین مزیت است که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره می‌شود.

فواید آب قلیایی

آب متعادل با pH فواید زیادی دارد. ازآنجایی‌که آب دارای pH بهینه است، مزایای زیادی دارد. این شامل –

  • کاهش اسیدیته

  • تنظیم سطح pH بدن

  • تقویت سیستم ایمنی

  • تقویت سلامت

این‌همه چیز نیست، اعتقاد بر این است که آب قلیایی متابولیسم را بهبود می‌بخشد، انرژی را افزایش می‌دهد، پیری را کند می‌کند، هضم را بهبود می‌بخشد و از دست دادن استخوان را کاهش می‌دهد. آب‌لوله‌کشی که می‌نوشید اغلب می‌تواند اسیدی باشد. اگر می‌خواهید چگونه سطح pH آب را متعادل کنید، به‌سادگی پارچ فیلتر آب قلیایی  زینود را خریداری کنید. سرمایه‌گذاری در پارچ فیلتر آب قلیایی به شما کمک می‌کند تا آب قلیایی ایمن را در خانه دریافت کنید تا از مزایای آب متعادل با pH بهره‌مند شوید.

پارچ فیلتر آب قلیایی زینود

پارچ فیلتر آب قلیایی زینود به شما کمک می‌کند آب آشامیدنی خود را به آب قلیایی تبدیل کنید. دارای ویژگی‌های متعددی ازجمله –

زینود قلیایی – فیلتر آب – پارچ

سطوح pH را متعادل می‌کند – پارچ فیلتر آب قلیایی زینود تعادل pH آب RO را تا سطح pH 9.5 برای بدن و ذهن سالم افزایش می‌دهد.

کاهش ORP – این پارچ فیلتر آب قلیایی پتانسیل کاهش اکسیژن آب را کاهش می‌دهد و آن را به آب قلیایی آنتی‌اکسیدانی تبدیل می‌کند. عوامل آنتی‌اکسیدان نقش مهمی در مبارزه با رادیکال‌های آزاد در بدن دارند که به شما کمک می‌کند سالم بمانید.

ظرفیت ذخیره‌سازی ۵ لیتر – ظرفیت پارچ ۳.۵ لیتر است. فیلتر پیشرفته پارچ فیلتر قلیایی زینود تا ۱۰۰۰ لیتر یا تا ۳ ماه استفاده منظم قبل از نیاز به تعویض دوام دارد.

غیر الکتریکی و غیر شیمیایی – پارچ برای تبدیل آب آشامیدنی شما به حالت قلیایی به برق یا مواد شیمیایی نیاز ندارد. کافی است پارچ را از بالا با آب RO پر کنید تا آب قلیایی به دست آید.

طراحی هوشمند – طراحی صرفه‌جویی در فضا پارچ فیلتر آب قلیایی زینود به آن اجازه می‌دهد تا در همه انواع یخچال جا شود. درب با پر شدن آسان و دستگیره راحت در حین ریختن آب در یک لیوان یا بطری راحتی را فراهم می‌کند.

همه این ویژگی‌ها پارچ فیلتر آب قلیایی زینود را به انتخابی هوشمند برای بهترین آب متعادل با pH تبدیل می‌کند . سادگی دستگاه همراه با مزایایی که ارائه می‌دهد آن را به سرمایه‌گذاری بزرگی برای سلامتی شما تبدیل می‌کند.

آب آشامیدنی ممکن است تمیز به نظر برسد اما اسیدی باشد و نیاز به تصفیه داشته باشد. پارچ فیلتر آب قلیایی زینود به شما امکان می‌دهد آب قلیایی بنوشید که برای شما مفید است. آب قلیایی PH بدن شمارا پایین می‌آورد و از شما در برابر بیماری‌های مزمن مختلف محافظت می‌کند. فقط کافی است پارچ فیلتر آب قلیایی را با آب پر کنید تا آب آشامیدنی شما قلیایی شود تا بدنی سالم و ذهنی سالم داشته باشید. سهولت استفاده از دستگاه آن را برای همه مناسب می‌کند و طراحی هوشمند آن راحتی زیادی را فراهم می‌کند. با زینود، دیگر لازم نیست نگران ایمنی آب آشامیدنی خود باشید. طیف وسیعی از محصولات ما تضمین می‌کند که آب آشامیدنی شما تمیز، عاری از ناخالصی، قلیایی و ایمن است.

فروشگاه اینترنتی تصفیه مارکت، تحولی عظیم در تولید دستگاه تصفیه آب با برند زینود

فروشگاه اینترنتی تصفیه مارکت بهترین بستر برای خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی مورد نیاز شما در ایران است . “اصل بودن کالا ، “گارانتی بازگشت وجه” ، ” ارسال سریع” و “مشاوره تخصصی” از ویژگی های مهم و اساسی در تصفیه مارکت از نخستین روز تأسیس بوده و تمام سعی خود را کرده تا به آن پایبند باشد . تصفیه مارکت سعی بر آن دارد که روزانه بر تعداد محصولات و تنوع آن بیفزاید تا بتواند نیاز همه ی افراد با هر نوع سلیقه را در خرید محصولات حوزه سلامت و بهداشت در بستر اینترنتی مرتفع کند.

منابع :

https://tasfiehmarket.com/product-category/water-purifier

https://www.kent.co.in/water-purifiers

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

کاشمر سلام

رسانه کاشمر سلام، از سال 1398 با هدف فراهم سازی بستری برای ارائه بروزترین مطالب خبری و فرهنگی هنری در فضای مجازی با دوری از هرگونه حاشیه سازی کار خود را آغاز نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا