رپورتاژ

بهترین متن برای تبلیغ تدریس خصوصی و متن تبلیغ کلاس تقویتی

در این مقاله نکات بسیار مهم، کلیدی و اساسی در رابطه با نحوه نوشتن بهترین متن برای تبلیغ تدریس خصوصی و متن تبلیغ کلاس تقویتی برای جذب شاگرد زیاد و کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی ذکر شده است.

اگر در جستجوی بهترین متن برای تبلیغ تدریس خصوصی و متن تبلیغ کلاس تقویتی هستید … اگر قصد دارید با درج آگهی تدریس خصوصی و تبلیغات اینترنتی در زمینه کلاس تقویتی شاگرد جذب کنید و به درآمد عالی برسید … در هر صورت ادامه این مطلب را بخوانید.

برای اینکه آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی شما بازدهی عالی داشته باشد باید هم عنوان و هم متن تبلیغات تدریس خصوصی خودتان را خوب بنویسید. در عنوان آگهی تدریس خصوصی خودتان اسم مهمترین دروس تدریسی، مهمترین ویژگی یا افتخار خودتان و یک قول خوب را بنویسید. به عنوان مثال بنویسید: تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک توسط رتبه دو رقمی کنکور، کاملاً تضمینی و جلسه اول رایگان. این عنوان جذاب است و باعث می‌شود کلیک زیادی روی تبلیغ شما انجام گردد.

توصیه‌هایی برای نوشتن متن تبلیغات تدریس خصوصی با بازدهی بالا

نکته بعدی اینکه متن تبلیغات تدریس خصوصی هم باید کامل و قانع کننده نوشته شود. از بهترین سایت های تبلیغات تدریس خصوصی داخل ایران می توان به ایران مدرس iranmodares.com، دیوار divar.ir، شیپور sheypoor.com، سایت تدریس ریاضی tadris-riazi.com، سایت روزنامه همشهری hamshahrionline.ir و … اشاره نمود. اسم تمام دروس تدریسی خودتان را با جزئیات کامل ذکر کنید. نظرات شاگردهای قبلی، افتخارات، سوابق تدریس، روش تدریس، مزیت‌های کلاس خصوصی شما به نسبت دیگران و … را ذکر نمایید. متن تبلیغات تدریس را باید به گونه‌ای بنویسید که وقتی متقاضی تدریس خصوصی یا والدین ایشان متن را می‌خوانند متقاعد شوند که با شما تماس بگیرند. مستندات و مدارک لازم مانند کارنامه شاگردهای قبلی، عکس مدارکی که گرفته‌اید و… را هم ارائه نمایید تا اعتماد متقاضی‌های کلاس خصوصی بیش از پیش جلب شود.

توصیه‌هایی برای نوشتن متن تبلیغات تدریس خصوصی با بازدهی بالا
توصیه‌هایی برای نوشتن متن تبلیغات تدریس خصوصی با بازدهی بالا

در متن تبلیغات تدریس خصوصی شما نباید اشتباه تایپی و غلط املایی وجود داشته باشد. مهمترین موارد را در پاراگراف اول بنویسید و سعی کنید متن کامل و با توضیحات دقیقی بنویسید. در کنار این موارد بسیار مهم است که تبلیغات خودتان را در یک سایت معتبر و پربازدید تبلیغات تدریس خصوصی مانند سایت تدریس خصوصی ایران مدرس ثبت کنید. سایت‌های تخصصی و مرجع معرفی استاد و مدرس خصوصی مانند ایران مدرس برای جذب شاگرد بسیار مفید هستند.

ویژگی‌های یک آگهی و تبلیغات تدریس خصوصی موفق و عالی

یک آگهی تدریس خصوصی موفق و موثر ویژگی‌های زیر را دارد.

۱- درج مهمترین دروس تدریسی و مهمترین افتخار استاد در عنوان آگهی

۲- استفاده از عبارت‌هایی مانند تضمینی و جلسه اول رایگان در عنوان آگهی

۳- نوشتن مهمترین سوابق تدریس و رزومه کاری و تحصیلی استاد در پاراگراف اول متن تبلیغات تدریس خصوصی

۴- نوشتن متن تبلیغاتی تدریس کامل، بدون غلط املایی، جامع و قانع کننده

۵- ارائه مدارک و مستندات لازم برای کسب اعتماد بیشتر متقاضیان تدریس خصوصی

۶- انتخاب عکس پرسنلی شیک و مناسب برای آگهی تدریس خصوصی

۷- ثبت فیلم نمونه تدریس، نظرات شاگردهای قبلی و جزوه آموزشی

۸- ثبت آگهی تدریس ویژه برای افزایش بازدهی و بازدید تبلیغ

چند نمونه آگهی و متن تبلیغات تدریس خصوصی با اثرگذاری بالا

در ادامه چند نمونه آگهی و متن تبلیغات تدریس خصوصی با اثرگذاری بالا از سایت ایران مدرس را انتخاب نموده و در این بخش ارائه کرده‌ایم.

بهترین آگهی تدریس خصوصی شماره ۱

عنوان آگهی: تدریس زیست شناسی و شیمی متوسطه دوم، کنکور، المپیاد، آزمون‌های بین المللی TOLC ،IGCSE ،SAT،MCAT ,PCAT ،BMAT ،IMAT،… ،دوره‌های pre-medical و Medical، کمپبل خوانی و آموزش مقاله نویسی.

متن آگهی: دکترای زیست شناسی از دانشگاه تربیت مدرس https://modares.ac.ir/ و دانشگاه‌های Baylor و Lamar تگزاس، آمریکا. کارشناسی ارشد زیست شناسی از دانشگاه تهران. کارشناسی زیست شناسی از دانشگاه تهران. عضو انجمن زیست شناسی ایران. رتبه ۲ کشوری آزمون کارشناسی ارشد. با سابقه تدریس در دانشگاه (ایران و آمریکا)، تدریس خصوصی و نیمه خصوصی زیست شناسی پزشکی و ورودی پزشکی خارج از کشور، دبیر زیست شناسی دبیرستان، دبیر دبیرستان فرزانگان، تهران.

توضیحات: این آگهی مربوط به دکتر حجتی از اساتید برجسته سایت ایران مدرس است. همانطور که مشاهده می‌کنید در عنوان آگهی مهمترین موارد تدریسی ذکر شده است و همچنین در متن تبلیغ رزومه کاری و سوابق تدریس هم بسیار خوب توضیح داده شده است.

بهترین آگهی تدریس خصوصی شماره ۲

عنوان آگهی: تدریس خصوصی زبان انگلیسی و فرانسه توسط استاد با سابقه دارای ۸ سابقه تدریس برگزاری کارگاه‌های آیلتس مکالمه زبان انگلیسی

متن تبلیغ: برگزاری دوره‌های آیلتس، TCF ، TEF در موسسات معتبر تهران، برگزاری دوره‌های بحث آزاد ، فیلم ، موزیک، دارای مدرک فرانسه B۲+ TCF از CENTRE DE LANGUE FRANCAIS، دارای مدرک آیلتس ۷.۵ آکادمیک، دارای مدرک تدریس بین المللی زبان انگلیسی و فرانسه

توضیحات: در این تبلیغ که توسط استاد و معلم خصوصی مجرب زبان انگلیسی استاد حمزه یی در سایت ایران مدرس ثبت شده هم در عنوان آگهی ویژگی برجسته استاد که ۸ سال سابقه تدریس است ذکر شده و در متن تبلیغ هم به سوابق تدریس استاد و اینکه مدرک آیلتس با نمره بالا دارند اشاره شده است. البته متن تبلیغ طولانی‌تر بوده است و به منظور رعایت اختصار بخشی از آن را ارائه نموده‌ایم.

بهترین آگهی تدریس خصوصی شماره ۳

عنوان آگهی: تدریس خصوصی دروس ریاضیات دانشگاهی و دبیرستان – کنکور سراسری و ارشد توسط مدرس برتر دانشگاه علم و صنعت ایران و مولف ۴ کتاب ریاضیات دانشگاهی – به صورت آنلاین و حضوری

متن تبلیغ: بیش از ۸ سال سابقه تدریس در دانشگاه علم و صنعت ایران http://www.iust.ac.ir/ برای دروس ریاضی عمومی ۱ و ۲، معادلات دیفرانسیل، آمار و احتمال مهندسی – بالاترین میزان رضایت از کلاس‌ها براساس نظرسنجی‌های صورت گرفته در دانشگاه علم و صنعت ایران – برگزار کننده همایش‌های جمع‌بندی ریاضی عمومی ۱ و ۲ و معادلات در دانشگاه علم و صنعت ایران از سال ۹۳ تا کنون

توضیحات: در این آگهی هم در عنوان تبلیغ به خوبی سوابق تدریس درخشان و کتاب‌های تالیفی استاد ذکر شده است که می‌تواند منجر به افزایش بازدید آگهی گردد. در متن تبلیغ هم بسیار خوب افتخارات قبلی، سوابق تدریس و … ذکر شده است. منبع: https://www.mehrnews.com/

بهترین متن تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی تا دانشگاهی

متن آگهی تدریس را باید کامل بنویسید. اکثر مدرسین در حد یکی دو خط می نویسند. این اصلا خوب نیست. باید به کاربران اطلاعات کافی بدهید و صادقانه رزومه خودتان را ارائه کنید تا به شما اعتماد کنند. باید تا جایی که ممکن است اعتماد سازی کنید. بهترین سوابق کاری خودتان را در پاراگراف اول متن آگهی تدریس ارائه نمائید. در ادامه هر چه بیشتر بنویسید بهتر است. در چه مدارس و دانشگاههایی تدریس کرده اید، چند سال سابقه کاری دارید، در کنکور چه رتبه ای کسب کرده اید (اگر رتبه خوبی است آن را بنویسید)، نظرات شاگردهایتان را هم در متن آگهی اضافه کنید. به هر میزان صادقانه و درست رزومه کاملتری ارائه کنید در نهایت متن تبلیغ شما موثرتر خواهد بود. تبلیغات در اینترنت برای جذب شاگرد را جدی بگیرید و برای نوشتن متن تبلیغ خودتان وقت بگذارید تا بیشترین بازدهی را برای شما داشته باشد. منبع: سایت تدریس ریاضی

بهترین متن تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی تا دانشگاهی
بهترین متن تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی ابتدایی تا دانشگاهی

راهکارهایی برای افزایش بازدهی تبلیغات تدریس خصوصی

۱- در متن آگهی تدریس خصوصی مواردی که مهمتر است را در ابتدای متن ذکر نمائید. مثلا اگر دبیر رسمی هستید و یا سابقه تدریس بالایی دارید، علاوه بر عنوان تبلیغ آن را در ابتدای متن آگهی هم بنویسید.
۲- در متن و عنوان آگهی تدریس صداقت را رعایت کنید. به هر میزان توضیحات کاملتر و بهتری را صادقانه تر بنویسید در نهایت در جذب شاگرد برای شما موثر تر خواهد بود.
۳- درج نظرات شاگردهای قبلی شما که در درس و تحصیل موفق بوده اند در متن تبلیغ می تواند برای جذب شاگردهای جدید بسیار موثر باشد.
۴- اگر در آموزشگاه، مدرسه یا دانشگاهی قبلا تدریس کرده اید با ذکر نام مدرسه، دانشگاه و یا اموزشگاه در متن تبلیغ بنویسید. بسیاری از متقاضیان کلاس خصوصی دوست دارند با اساتید با سابقه کلاس داشته باشند.
۵- هر افتخار و یا سابقه تحصیل و تدریس موفقی که دارید را در متن تبلیغ ذکر نمائید. مطمئن باشید به هر میزان بیشتر بنویسید بهتر است. موارد مهم را در پاراگراف اول ذکر نمائید.
۶- بعد از نوشتن متن تبلیغ یک بار دیگر ان را با دقت بخوانید تا غلط املایی و اشتباه تایپی نداشته باشد. وقتی یک مدرس در متن تبلیغ خودش اشتباهات تایپی زیادی دارد نمی توان به ایشان اعتماد کرد.
۷- اسم تمام دروسی که تدریس می کنید را در متن تبلیغ بنویسید. مثلا اگر ریاضی درس می دهید عبارت هایی مانند ریاضی دهم، ریاضی نهم، ریاضی دانشگاه، ریاضی پایه ۶ و …. را در متن تبلیغ ارائه دهید.
۸- بعد از نوشتن متن آگهی تدریس خصوصی در زمان های بعد اگر نکته ای به نظرتان رسید که متوجه شدید می تواند مفید باشد اضافه نمائید. متن شما باید اعتماد کاربران را جلب نماید. از نمونه سایت های تدریس خصوصی خارجی می توان به tutor.com و hometutorsite.com اشاره نمود. سایت های Wyzant، Preply، Khan Academy و Skooli هم در زمینه آموزش و تدریس خصوصی دروس مختلف فعال هستند.

اعتماد سازی، مهمترین ماموریت تبلیغات تدریس خصوصی

برای اینکه بتوانید در کار تدریس خصوصی ریاضی و یا هر درس دیگری موفق باشید تبلیغات اینترنتی راهکار بسیار خوبی است. ولی به هر حال هزاران تبلیغ در اینترنت وجود دارد و شما باید متن اگهی خودتان را به گونه ای بنویسید که نشان دهد شما در کار خودتان حرفه ای و متخصص هستید. مهمترین ماموریت متن آگهی برای تدریس و یا در هر زمینه دیگری این است که اعتماد کاربران را جلب نماید. باید رزومه کاملی ارائه کنید. سوابق تدریس خودتان را بنویسید. از شاگردهایتان نظرسنجی کنید و در متن آگهی قرار دهید. هر مدرکی که می تواند به جلب اعتماد بیشتر کاربران کمک کند را ارائه دهید. اگر ثبت اختراعی دارید، در کنکور رتبه خوبی بدست آورده اید، در المپیاد موفق بوده اید، دبیر رسمی ریاضی و یا استاد دانشگاه هستید، مقالات در مجلات معتبر منتشر کرده اید و …. در متن تبلیغ بنویسید. هر چه بیشتر بنویسید بهتر است. البته شرط لازم برای این کار این است که به اندازه کافی تبلیغات در اینترنت را جدی گرفته باشید و برای آن وقت بگذارید.

نکات تکمیلی برای داشتن بهترین متن تبلیغات تدریس خصوصی ریاضی و زبان

همانطور که در وبلاگ free-ad.blogsky.com ذکر شده است، برای داشتن بهترین متن های تبلیغاتی برای فعالیت در زمینه تدریس خصوصی زبان و ریاضی و سایر دروس باید اسم تمام دروس تدریسی را با جزئیات ذکر نمائید. البته در عنوان تبلیغ محدودیت کاراکتر وجود دارد ولی در متن تبلیغ به هر میزان که بخواهید می توانید متن را طولانی و طولانی تر بنویسید. حتی پایه هایی که تدریس می کنید را هم در متن ذکر کنید. در کنار آن ذکر ویژگی های مثبت کلاس هایی که برگزار می کنید (تضمینی بودن، جلسه اول رایگان، هزینه مناسب و ….) و ذکر رزومه کاری و افتخارات و سوابق تدریس خوب خودتان (مانند کسب رتبه خوب در کنکور، دبیر رسمی بودن، سابقه تدریس بالا) می تواند در جذب شاگرد بسیار موثر باشد.

چگونه شاگرد خصوصی پیدا کنم

برای جذب شاگرد در مرحله اول باید خوب تبلیغ کنید. باید در روزنامه و یا در سایتهای اینترنتی تخصصی در زمینه تدریس خصوصی (مانند ایران مدرس) و یا در سایتهای آگهی عمومی تبلیغ ثبت نمائید. می توانید برای خودتان وبلاگی ثبت کنید و در آن برای تدریس تبلیغات ثبت نمائید. می توانید در شبکه های اجتماعی و فروم ها هم تبلیغ کنید. راهکار دیگر تماس با آموزشگاهها و موسسات تدریس خصوصی است. به نوع دیگر می توانید تراکت چاپ کنید و در شهر خودتان توزیع نمائید. اگر دوستانی دارید که در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارند می توانید به آنها بسپارید که اگر خودشان وقت نکردند شاگردها را به شما معرفی نمایند. منبع: ایران مدرس

به صورت کلی متن آگهی تدریس باید بتواند باعث ایجاد اعتماد و اطمینان در متقاضی تدریس خصوصی یا والدین ایشان گردد. یک متن تبلیغات تدریس خصوصی خوب اطلاعات کاملی را در مورد مدرس و رزومه کاری ایشان و سوابق تدریس و …. ارائه کرده است به گونه ای که شخصی که آن را مطالعه می کند به این نتیجه برسد که استاد مورد نظر باسواد است و سابقه کاری خوبی دارد و می توان برای کلاس خصوصی به ایشان اطمینان کرد. به هر میزان متن تبلیغ شما با صداقت کامل نوشته شود و نشان دهد شما سوابق تحصیلی و کاری درخشانی دارید، به همان میزان در جذب شاگرد موفق تر خواهید بود. درج تبلیغ در روزنامه‌های اطلاعات (ettelaat.com) و جام‌جم (jamejamdaily.ir) هم یکی از راه‌های ثبت آگهی تدریس خصوصی است.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

کاشمر سلام

رسانه کاشمر سلام، از سال 1398 با هدف فراهم سازی بستری برای ارائه بروزترین مطالب خبری و فرهنگی هنری در فضای مجازی با دوری از هرگونه حاشیه سازی کار خود را آغاز نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا