رپورتاژ

خرید چسب ۱۲۳ از بازرگانی خدیو

خرید چسب ۱۲۳ از بازرگانی خدیو

چسب ۱۲۳ یکی از پرکاربردترین محصولات در صنایع مختلف می باشد که برای مقاصد و مصارف متعددی استفاده می شود. این چسب در ایران به نام های چسب قطره ای و چسب فوری نیز شناخته می شود. با پخش رنگ و چسب خدیو همراه باشید تا با انواع چسب ۱۲۳ و کاربردهای آن بیشتر آشنا شوید. چسب یک دو سه برای نخستین بار در سال ۱۹۵۸ و با نام چسب سیانو اکریلات وارد بازار شد. سیانو اکریلات در ابتدا به منظور استفاده در صنایع تولید شده بود، اما به تدریج و با بهینه سازی آن به سایر مصارف از جمله مصارف خانگی و حتی علوم پزشکی نیز راه پیدا کرد.

خرید چسب 123
خرید چسب ۱۲۳

اهمیت استفاده از چسب یک دو سه:

یکی از دلایل استفاده از انواع چسب ۱۲۳ قدرت بالای چسبندگی آن می باشد که در بین سایر چسبنده های موجود در بازار یک استثنا به شمار می رود. چسب های یک دو سه به صورت یک اسپری پاشنده و یک چسب تیوپی تولید می شوند که برای چسب کاری، مرحله اسپری قبل از استفاده از چسب می باشد.

امروزه از این چسب صنعتی به دلیل سرعت و قدرت چسبندگی بسیار بالا برای چسباندن، پر کردن شیارها و یا شکاف های اشیای مختلف فلزی، پلاستیکی، سرامیکی، چرم، سطوح سنگی، نئوپان های مختلف، هر نوع قطعات الکترونیکی و یا قطعات چوبی استفاده می شود.چسب ۱۲۳ مدل های مختلفی دارد که هر کدام از آن ها کاربردهای متفاوتی دارند. این چسب های فوری توسط برندهای معتبری از قبیل چسب akfix ، چسب میتراپل، چسب ۱۲۳ استارباند، چسب ۱۲۳ ترک فیکس و چندین برند و عنوان تجاری دیگر وارد بازار شده اند.

انواع چسب ۱۲۳ و کاربردهای آن با یکدیگر تفاوت دارند و برای مصارف مختلف در دسترس عموم قرار می گیرند.

نحوه‌ی استفاده از چسب ۱۲۳:

ابتدا سطح مورد نظر را اسپری نمایید و سپس از چسب ۱۲۳ به میزان لازم استفاده کنید.

در صورتی که سطوح مورد نظر عاری از گرد و غبار بوده و یا هر گونه لکه و مواد چرب از آن پاکسازی شده باشد، نتیجه بهتری حاصل خواهد شد.

اطلاعاتی در خصوص غلظت و نوع چسب یک دو سه کسب نمایید و از هر نوع چسب سیانو اکریلاتی برای مقاصد خاصی که بدین منظور تولید شده است، استفاده نمایید.

زمانی که پاشش اسپری انجام گرفت، بعد از گذشت چند ثانیه برای تبخیر اسپری، اقدام به قرار دادن سطح دیگر روی آن نموده و تا حدود ۲۰ ثانیه آن دو سطح را روی هم فشار دهید تا چسبندگی کامل انجام گیرد.

سعی کنید از چشمانتان در برابر اسپری محافظت نمایید و در صورت تماس حتما آنها را با آب فراوان شستشو داده و در صورت عدم بهبود حتما به پزشک مراجعه نمایید.

بخارات متصاعد از پاشش اسپری شیمیایی و مضر است، پس بهتر است در معرض آن قرار نگیرید. همچنین به دلیل خطر اشتعال از کشیدن سیگار یا روشن کردن وسایل جرقه زا خودداری نمایید.

موارد استفاده از چسب یک دو سه:

برای اتصال فلزات به قطعات فلزی، پلاستیکی و لاستیکی

برای چسباندن و ترمیم چینی های شکسته (فنجان ها) و تکه های چرمی جدا شده از کت یا رویه صندلی های چرمی

مرمت مجسمه های گچی و یا ظروف شکسته سفالی با چسباندن قطعات آنها

چسباندن سنگ های تزئینی به هم با غلظت و چسبندگی فراوان

خطرات چسب ۱۲۳ و نکات ایمنی

چسب یک دو سه چسبی شیمیایی و بسیار قوی است که در هنگام استفاده و نگهداری از آن باید تمام موارد ایمنی را رعایت کنید، در زیر نکات ایمنی هنگام استفاده از این چسب را آورده ایم :

چسب ۱۲۳ به راحتی قابل احتراق و اشتعال است، بهتر است آن را در محلی نگهداری کنید که از آتش گرفتن آن جلوگیری شود.

دمای ۰ تا ۲۵ درجه سانتی گراد، بهترین دما برای نگهداری از چسب یک دو سه است.

استشمام بوی چسب یک دو سه بسیار خطر ناک و برای سلامتی مضر است. هنگام استفاده از انواع چسب یک دو سه از دستکش و ماسک استفاده کنید.

انواع چسب ۱۲۳:

در ادامه به انواع چسب ۱۲۳ و کاربردهای آن به طور کامل می پردازیم:

چسب ۱۲۳ akfix

این چسب از تولیدات کشور ترکیه می باشد. چسب های ۱۲۳ آکفیکس دارای قدرت و کیفیت بی نظیری می باشند. این چسب ها در قطعات مختلف چوبی، انواع فلزات، قطعات چرم، تکه های سرامیکی، قطعات سفالی، پلاستیک، انواع جواهرات و مصارف دیگری از جمله مصارف تزیینی و یا ناخن دست مورد استفاده قرار می گیرد.

عمده مصارف چسب ۱۲۳ akfix به دلیل غلظت بسیار بالا و نیز چسبندگی فوق العاده ای که دارد، در نمای ساختمان و جلوه دهی آن با سنگ نما و نیز کاشی کاری و سایر مصارف خانگی می باشد. به بیانی دیگر، چسب ۱۲۳akfix مخصوص استادکاران ساختمانی می باشد.

چسب اک فیکس حالت شل و قوام نیافته ندارد، بلکه به دلیل ویسکوزیته بالای آن، برش های سنگ نما را به طور اعجاب آوری به هم متصل می سازد. این خصیصه در نوع خود بسیار بی نظیر است.

چسب ۱۲۳akfix برای سایر مشاغل صنعتی (به خصوص صنایع چوبی) برای چسباندن قطعات و دوام اتصال این قطعات مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد چسب اک فیکس به خصوص در چسبندگی انواع سطح صاف استثنایی است.

چسب آکفیکس بسیار قوی و پر مصرف بوده و توانسته است در بین سایر سیانو اکریلاتها جایگاه خاصی را به خود اختصاص دهد.

چسب میتراپل

چسب یک دو سه میتراپل از تولیدات برند میتراپل ترکیه می باشد. این چسب یکی دیگر از انواع چسب ۱۲۳ می باشد که در مصارف متعددی مانند چسباندن انواع قطعات نئوپانی، چوبی، فلزی، لاستیک، چرم، شیشه و سایر قطعات مورد استفاده قرار می گیرد.

قدرت چسبندگی چسب میتراپل بسیار بالا است؛ بنابراین با استفاده از این چسب در مدت زمان کوتاهی بین ۱۰ تا ۱۵ ثانیه گیرش و چسبندگی بین سطوح انجام می گیرد. چسب یک دو سه میتراپل را می توان غیر از مصارف صنعتی، در تعمیر و چسباندن قطعات مختلف پلاستیکی و فلزی نیز مورد استفاده قرار داد.

چسب میتراپل مانند سایر چسب های فوری یا قطره ای دارای دو جزء چسب تیوپی و اسپری می باشد.

چسب ۱۲۳ استار باند

از جمله محصولات سیانو اکریلاتی مشهور چسب یک دو سه استار باند است. این محصول از تولیدات کشور ترکیه می باشد.

ویژگی بارز چسب ۱۲۳ استار باند چسبندگی فوق العاده قوی و فوری می باشد. در چسب ۱۲۳ استار باند زمان گیرش بسیار کمتر از سایر نمونه های چسب های ۱۲۳ بوده و به همین دلیل از هر نظر یک محصول پر کاربرد محسوب می شود.

اصلی ترین کاربرد چسب یک دو سه استارباند، استفاده در صنایع چوبی، ام دی اف و انواع سنگ نما در ساختمان می باشد. این محصول نیز مانند سایر چسب های سیانو اکریلاتی با قیمت خرید بسیار مناسبی در فروشگاه های معتبر اینترنتی عرضه شده است.

چسب ۱۲۳ ترک فیکس

چسب ۱۲۳ ترک فیکس یکی از چسب های بسیار قوی و پر فروشی می باشد که توسط برند ترک فیکس کشور ترکیه در بازارهای ایران و جهان عرضه شده است. عمده مصارف استفاده از چسب یک دو سه ترک فیکس در زمینه چسباندن سطوح کاغذی، مقوا، پلاستیک یا کاربرد آن در سنگ کاری نمای ساختمان می باشد.

استفاده از چسب ۱۲۳ به خصوص در نماسازی و سطوح سنگی هیچ نشانه یا لکه های رنگی از خود برجا نمی گذارد. به دلیل ویسکوزیته بالا شره نمی کند. بوی آزارنده نداشته و در مدت زمان بسیار کمی سطوح را به هم می چسباند. قیمت خرید آن هم بسیار مناسب بوده و از هر نظر مقرون به صرفه است.

چسب ۱۲۳ سنا باند

چسب یک دو سه سنا باند نیز یکی دیگر از چسب های سیانو اکریلاتی به شمار می رود که در مصارف مختلفی مانند چسباندن و اتصال قطعات فلزی، مقوایی، پلاستیکی، کاشی کاری و قطعات چینی کاربرد دارد. چسب ۱۲۳ سنا باند دارای مزایای منحصر به فردی می باشد.

از جمله مزایای آن می توان به حساسیت زا نبودن آن برای افراد مستعد به حساسیت مواد شیمیایی اشاره کرد که از این نظر نسبت به سایر چسب های موجود در بازار از اهمیت ویژه ای برخوردار است. توصیه می شود این محصول را بیشتر در مصارف خانگی مورد استفاده قرار دهید.

چسب ۱۲۳ سنا باند از تولیدات کشور ترکیه می باشد که در این زمینه محصولات پرکاربردی را به بازارهای جهانی صادر نموده است.

چسب ۱۲۳ موتا فیکس

عمده کاربرد چسب ۱۲۳ موتا فیکس در صنایع چوبی و ام دی اف سازی می باشد. چسب یک دو سه موتا فیکس ضمن بهره مندی از کیفیت مناسب و غلظت بالا قادر است تا قطعات مختلف از جمله انواع قطعات چوبی را در مدت زمان بسیار اندک و با قدرت مناسب به هم متصل سازد. چسب ۱۲۳ موتا فیکس را می توانید از سایت های معتبری که اقدام به فروش اینترنتی این محصول نموده اند از جمله ویترین نت با قیمت خرید بسیار مناسبی تهیه نمایید.

چسب ۱۲۳ سوما فیکس

چسب ۱۲۳ سوما فیکس نیز به شکل یک تیوپ و محلول مناسبی در داخل آن و نیز یک اسپری عرضه شده است. از این نظر با بقیه تمایز چندانی ندارد. ویژگی بارز چسب یک دو سه سوما فیکس چسبندگی فوق العاده و نیز کاربردهای متعدد آن غیر از سطوح معمولی و در سطوح پارچه ای می باشد.

با استفاده از این محصول حتی بدون مدت زمان تاخیر و انتظار برای چسباندن دو قطعه به همدیگر می توانید به سرعت شاهد گیرش دو سطح باشید. توصیه می شود برای کارهای حرفه ای و سریع حتما خرید چسب ۱۲۳ را در نظر داشته باشید و از مزایای این محصول استثنایی و کاربردی بهره مند شوید.

چسب ۱۲۳ دیبا فیکس

چسب ۱۲۳ دیبا فیکس را می توان به عنوان یکی از چسب های سیانو اکریلاتی مشهور بر شمرد که کاربرد آن در مصالح ساختمانی و نیز صنایع چوبی انکار ناپذیر است. چسب ۱۲۳ دیبا فیکس به عنوان یک چسب منحصر به فرد با ویژگیهای استثنایی در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

چسب یک دو سه دیبا فیکس برای کارهای حرفه ای که نیاز به دقت و ظرافت و نیز استحکام خاصی دارند، مورد استفاده قرار می گیرد و نتایج مطلوبی در این زمینه بر جا می گذارد. امکان فروش اینترنتی این محصول نیز در سایت های معتبر با قیمت بسیار مناسب وجود دارد.

چسب ۱۲۳ مپل مکس

چسب ۱۲۳ مپل مکس نیز یکی از چسبهای مورد استفاده در صنایع و نیز انواع قطعات خشن و دارای ناهمواری های مختلف می باشد. چسب یک دو سه مپل مکس می تواند در انواع قطعات چوبی، پلاستیکی، کائوچویی و سایر سطوح مورد استفاده قرار گیرد.

غلظت آن بسیار مناسب بوده و در ظرف چند ثانیه گیرش قطعات انجام می شود که این ویژگی بسیار قابل توجه است.

چسب ۱۲۳ مپل مکس از جمله محصولات تولید داخل کشور بوده و از نظر کیفیت قادر به رقابت با نمونه های مشابه خارجی می باشد. فروش عمده چسب ۱۲۳ مپل مکس در سایت ویترین نت فرصتی بی نظیر برای خریداران و یا صنایع مرتبط می باشد.

چسب ۱۲۳ تکنو فیکس

چسب ۱۲۳ تکنوفیکس از جمله چسب هایی است که در صنایع مختلفی از قبیل صنایع مبلمان و ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد. مدت زمان گیرش در این نوع چسب بین ۵ تا ۱۲ ثانیه می باشد. برای خرید این محصول و سفارش آن بهتر است به سایت های معتبر در این زمینه از قبیل سایت پخش چسب خدیو مراجعه نمایید.

خرید چسب 123
خرید چسب ۱۲۳

بازرگانی خدیو با مدیریت علی خدیو فعالیت خود را از سال ۱۳۷۸ در استان البرز و حومه آغاز نموده و پس از گذراندن دو دهه فعالیت مستمر، تلاش های شبانه روزی و بی وقفه و با اثبات شایستگی خود در زمینه کیفیت ، قیمت و توزیع، هم اکنون توانسته به عنوان یکی از فعالان بزرگ و معتبر پخش رنگ باشد. بازرگانی خدیو با کنترل به نحوه تهیه ، توزیع کالا و نظارت دقیق مدیریت و پرسنل مفتخر به کسب نمایندگی انحصاری چندین شرکت بزرگ و عاملیت توزیع برندهای معتبر گردیده است که در این راستا با استعانت به لطف پروردگار و پشتوانه اعتماد شما مشتریان عزیز شعبه جدیدی در سال ۱۳۹۷ در استان تهران تاسیس نمود. سبد محصولات پخش رنگ خدیو بیش از ۵۰۰۰ نوع کالا از قبیل رنگهای صنعتی، دکوراتیو ، پودری ، چسب ۱۲۳ ، بتونه کناف ، چسب آکواریوم و … می باشد، همچنین این مجموعه عامل توزیع و پخش برند های معتبر از قبیل  ، جوهر رنگ زرفام ، رنگ ساندورا ، رنگ هاویلوکس، بتونه آلچیبای ، رنگ لتو ، چسب قوام ، رنگ تهران نورآرا ، رنگ کاپارول ، چسب شمال ، رنگ هادی ، رنگ سما و مبین ، رنگ فاخر ، رنگ ماندگار ، رنگ پارس اشن ، چسب دلتا ، تینر بیات ، غلطک دکور ، رنگ سحر ، رنگ آرکو ، چسب جاوید ، پارس روور ، رنگ الوان ، چسب رازی ، رنگ قلم پریاب ، جلاسنج ، رنگ پارس بهار ، رنگ فراز پیشه و . . . می باشد.

این مجموعه امیدوار است با اهـداف بلند مدت و نگاه به آینده و همراهی شـما بزرگواران همچنان خدمتگذارتان باشد. استعلام قیمت رنگ و قیمت چسب چوب فقط از بازرگانی خدیو

آدرس مجموعه پخش خدیو ( شعبه کرج ) : کرج -کمالشهر – ۴۰۰ متر مانده به پلیس راه -بعد از کوچه صفا ، پلاک ۹۹ ، تلفن تماس : ۰۲۶۳۴۷۰۴۲۰۰
آدرس سایت : https://khadivcenter.ir/

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

کاشمر سلام

رسانه کاشمر سلام، از سال 1398 با هدف فراهم سازی بستری برای ارائه بروزترین مطالب خبری و فرهنگی هنری در فضای مجازی با دوری از هرگونه حاشیه سازی کار خود را آغاز نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا