رپورتاژ

ست فرش با مبل طوسی و رنگی بصورت تخصصی + لیست قیمت

ست فرش با مبل طوسی و رنگی بصورت تخصصی + لیست قیمت

یکی از رنگ‌بندی‌های جدید و مورد استقبال در دکوراسیون، رنگ زمینه طوسی است که رنگ خنثی محسوب می‌شود و سوالات زیادی در مورد ست کردن فرش ماشینی با مبل طوسی پرسیده میشه که سعی کردیم در این مقاله با عنوان ست فرش با مبل طوسی و رنگی بصورت تخصصی به این مطلب بپردازیم و امید است، اطلاعات این مقاله مفید واقع شود.

برای زیبایی بیشتر فرش ماشینی و خودنمایی آن در منزل باید اصول ست‌ کردن فرش با مبل و دیگر وسایل منزل را رعایت کرد. رعایت چند نکته ساده می‌تواند زیبایی فرش ماشینی و وسایل منزل شما را بیشتر نمایان کند. یکی از رنگ‌هایی که در طی چند سال اخیر بسیار مورد استقبال متقاضیان قرارگرفته رنگ‌هایی با تم طوسی بوده‌است به این دلیل که این رنگ خنثی محسوب می‌شود و امکان ست شدن آن با انواع رنگ‌بندی‌ وجود دارد در ادامه به اشاره چند نکته درباره اصول ست فرش با مبل طوسی و رنگی به صورت تخصصی می‌پردازیم:

ست فرش با مبل طوسی
ست فرش با مبل طوسی

۱- از اصول پیش‌پا افتاده و ابتدایی در امر ست‌کردن فرش ماشینی با مبل استفاده از یک رنگ یکسان برای هردوی آن‌ها می‌باشد. از آنجایی که فرش ماشینی و مبل بیشترین فضای منزل را اشغال می‌کنند بهتر است از استفاده از یک رنگ برای هردوی آن‌ ها خودداری کنید زیرا جذابیت خاصی ندارد و فضای منزل یکنواخت خواهد شد. برای ست‌کردن اصولی فرش و مبل باید رنگ یکی از آن‌ها را روشن‌تر و دیگری را تیره‌تر انتخاب کنید و سعی کنید از رنگ‌های مکمل استفاده کنید. برای مثال فرش ماشینی نقره‌ای با مبل طوسی می‌تواند ترکیب رنگی خنثی و جالبی را بوجود بیاورد. رنگ‌هایی مثل طوسی، دلفینی، نقره‌ای و فیلی علاوه بر زیبایی و مد روز بودن جزء رنگ‌های خنثی می‌باشند که براحتی با انواع رنگ‌ها هماهنگ می‌شوند. در واقع اینگونه رنگ‌ها را میتوان با تمامی رنگ‌ها هماهنگ کرد اما بهتر است برای هماهنگی مبل با فرش نکته بالا رعایت شود.

۲- استفاده از فرش ماشینی ۸ رنگ یا فرش ۱۰ رنگ کاشان به دلیل تعداد بیشتر رنگ بافته شده در فرش ماشینی، دست شما را برای انتخاب بازتر خواهد گذاشت. در واقع هنگامی که از این فرش‌ها بهره می‌گیرید قادر خواهید بود مبل خود را با ۸ رنگ یا ۱۰ رنگ موجود در فرش ست کنید. از پر‌فروش‌ترین فرش‌های ۸ رنگ و فرش ماشینی ۱۰ رنگ نگین مشهد هلال می‌توان به فرش ۷۰۰ شانه طرح کژال، فرش طرح نیلگون نقره‌ای، فرش ماشینی نقره‌ای طرح پرنیان، فرش ۱۰۰۰ شانه ماشینی طرح آرتیا دلفینی و فرش ۱۵۰۰ شانه طرح کائنات نقره‌ای اشاره کرد. قیمت فرش ماشینی به عوامل مختلفی از جمله شانه و تراکم فرش ماشینی، تعداد رنگ‌های بکار رفته در فرش، نوع دستگاه و الیاف آن بستگی دارد. هرچه تراکم و کیفیت فرش ماشینی بیشتر شود قیمت آن نیز افزایش می‌یابد.

قیمت فرش‌های ماشینی درجه یک نگین مشهد بر حسب ۱۲ متری به شرح زیر می‌باشد که دیگر سایزهای آن به صورت متراژی محاسبه می‌گردد.

شانه و تراکم فرش ماشینیقیمت فرش ماشینی کاشان
فرش ۷۰۰ شانه تراکم ۲۲۵۰۶.۵۰۰.۰۰۰ تومان
فرش ۱۰۰۰ شانه تراکم ۳۰۰۰۷.۵۰۰.۰۰۰ تومان
فرش ۱۲۰۰ شانه تراکم ۳۶۰۰۸.۰۰۰.۰۰۰ تومان
فرش ۱۵۰۰ شانه تراکم ۴۵۰۰۹.۰۰۰.۰۰۰ تومان

دلیل این تفاوت قیمت در فرش‌های ماشینی، شانه و تراکم آن‌ها و بافت ظریف و زیبای آن‌ها می‌باشد.

فرش‌های شرکت نگین مشهد هلال با استفاده از الیاف آکریلیک هیت ست شده و نخ ترک بافته شده و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد همچنین نشان ثبت شده استاندارد و ۳۶ ماه ضمانت تمامی محصولات گواهی بر این کیفیت می‌باشد.

۳- هنگام ست کردن فرش و مبل از افراط و تفریط بپرهیزید. فضای منزل نباید آن چنان شلوغ باشد که دچار خستگی و سردرگمی شوید و نباید آن چنان خلوت باشد که فضای کسل کننده‌ای را برایتان بوجود بیاورد. سعی کنید طرح فرش ماشینی و مبل را بر خلاف یکدیگر انتخاب کنید. برای مثال مبل شلوغ را با فرش ماشینی خلوت با یکدیگر ست کنید. فرش‌های ماشینی طرح افشان به دلیل نداشتن گل بزرگ مرکزی خلوت‌تر به نظر می‌آیند و فضای مورد استفاده را بزرگتر نشان می‌دهند. بیشترین استفاده از طرح‌های افشان فرش ماشینی در منازل کوچک و نقلی می‌باشد. فرش ماشینی طرح افشان اصولاً با اکثر دکوراسیون‌ها و مبل‌ها هماهنگ می‌شوند بنابراین برای پیشرفت در امر ست کردن فرش با مبل به شما پیشنهاد خرید فرش طرح افشان داده می‌شود. از فرش‌های ماشینی پرفروش طرح افشان نقره‌ای و دلفینی می‌توان به فرش طرح پرنسس نقره‌ای، فرش ۱۰۰۰ شانه طرح شهاب و فرش طرح افشان سولینا اشاره کرد.

ست فرش با مبل طوسی
ست فرش با مبل طوسی

۴- برای خود نمایی بیشتر مبل طوسی بهتر است از کوسن‌های رنگ روشن و شاد استفاده کنید. برای مثال کوسن صورتی، آبی، سرمه‌ای و … ترکیب فوق‌العاده‌ای می‌باشد.

ست فرش با مبل طوسی
ست فرش با مبل طوسی

همچنین شما می‌توانید از فرش‌های ماشینی که بیشتر دارای رنگبندی شاد می‌باشند استفاده کنید. فرش‌های ماشینی نگین مشهد هلال در انواع رنگبندی‌ها تولید می‌شود که از شادترین این فرش‌ها می‌توان به رنگ‌بندی تبریز اشاره کرد که به اصطلاح به آن‌ها پالت تبریز می‌گویند.

اگر از آن دسته خانواده‌هایی می‌باشید که بسیار به تغییر دکوراسیون علاقه دارید و در مدت زمان‌های کوتاه نسبت به این کار اقدام می‌نمائید باید به دنبال فرشی باشید که توانایی هماهنگی با تمام دکوراسیون ها را داشته باشد. فرش‌های وینتیج یا فرش ماشینی کهنه‌نما به دلیل طراحی اختصاصی که دارند و همچنین نداشتن رنگ مشخص و واحد به عنوان رنگ زمینه‌ای تنها محصولات ماشینی می‌باشند که قابلیت هماهنگی با تمامی رنگ‌ها و سبک دکوراسیون‌ها را دارند. از فرش‌های ماشینی وینتیج به دلیل مقاومت خوب و طول عمر مناسبی که دارند در نقاط مختلف منزل استفاده می‌شوند. پیشنهاد ما به شما خرید فرش وینتیج طرح افشان نقره‌ای می‌باشد. با خرید اینگونه فرش‌ها به اصطلاح، با یک تیر، سه نشان را خواهید زد.

ست فرش با مبل طوسی
ست فرش با مبل طوسی

فرش نگین مشهد هلال توسط ماهرترین طراحان، طراحی و با بهترین مواد توسط بروزترین دستگاه‌ها بافته می‌شود. تنوع فرش‌های نگین مشهد هلال بسیار زیاد می‌باشد و در شانه و تراکم‌های مختلف، در طرح‌های گوناگون و رنگ زمینه‌ای مختلف بافت و به قیمت درب کارخانه عرضه می‌شود.

بهترین رنگ‌های مکمل برای رنگ طوسی

با توجه به اینکه تنوع طرح و رنگ در فرش‌های ماشینی بسیار زیاد است و ما در این مطلب تلاش کردیم که به شما در انتخاب فرشی متناسب با مبل طوسی راهنمایی کنیم و همچنین با توجه به اینکه طوسی رنگ خنثی است، طیف وسیعی از رنگ‌ها را می‌توان به عنوان مکمل کنار آن استفاده کرد.

رنگ سفید

یکی از رنگ‌های مکمل طوسی رنگ سفید است و اگر شما می‌خواهید که دکوراسیون‌تان از رنگ‌های خنثی باشد، این رنگ مناسب است و فقط باید به زود کثیف شدن آن توجه داشته باشید.

رنگ‌های گرم

استفاده از رنگ‌های شرابی، نارنجی، زرد و قرمز در کنار رنگ طوسی یک ترکیب گرم و شاد را ایجاد می‌کند و به دکوراسیون شما تعادل رنگی می‌بخشد.

نتیجه‌گیری:

اکنون با انواع رنگ‌های متناسب برای ست کردن با مبل طوسی آشنا شدیم، در آخر پیشنهاد می‌کنیم برای دیدن جدیدترین رنگ‌بندی و طرح‌های فرش ماشینی به وب سایت فرش نگین مشهد هلال به آدرس www.neginhelal.com مراجعه کنید و در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی جهت خرید با شماره تماس ۰۹۳۹۳۶۱۸۱۸۳ تماس حاصل فرمایید.

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۳ رای

کاشمر سلام

رسانه کاشمر سلام، از سال 1398 با هدف فراهم سازی بستری برای ارائه بروزترین مطالب خبری و فرهنگی هنری در فضای مجازی با دوری از هرگونه حاشیه سازی کار خود را آغاز نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا