رپورتاژ

باکس گل با اول اسم هدیه ای خاص و زیبا

باکس گل با اول اسم هدیه ای خاص و زیبا

باکس گل با اول اسم یک هدیه خاص و زیبایی است که در بین مردم بخصوص جوانان طرفداران زیادی دارد. مردم  باکس گل را به عنوان هدیه برای مناسبت های مختلف، خریداری می کنند و برای کسی که دوستشان دارند هدیه می دهند. اگر شما هم جزو کسانی هستید که به مناسبت های مختلف، در خرید باکس گل سردرگم هستید با ما همراه باشید تا با ایده ها و اطلاعاتی که در مورد  گل آرایی،گلفروشی،باکس گل،گل رز، انواع گل به شما داده می شود بتوانید خریدی خاص را تجربه کنید.

باکس گل با اول اسم
باکس گل با اول اسم

گلفروشی یک حرفه با عشق

شما وقتی نام گلفروشی را می شنوید تنوعی از رنگ ها در ذهن شما نقش می بندد و  شاید عطر گل ها را نیز حس کنید. آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که حرفه گلفروشی چقدر حساسیت دارد؟ دلیل این حساسیت این است که گل قدرت ماندگاری بالایی ندارد و نگهداری از آن نیاز به مراقبت داشته و  کسب آگاهی در زمینه گل و گیاه از اولین مراحل ورود به حرفه گلفروشی است. البته ذوق و علاقه هم ملاک است اگر شما علاقه نداشته باشید موفق نخواهید بود اما ذوق و علاقه لازمه ورود به این حرفه است ولی  کافی نیست باید در کنار علاقه حرفه به طور تخصصی ادامه داده شود که در نهایت خروجی آن کسب و کار موفق خواهد شد.

انتخاب مکان مناسب برای گلفروشی و نام با معنی و مناسب نیز دارای اهمیت است. زیرا در معرض دید افراد بیشتری خواهد بود و در میزان فروش نیز تاثیر خواهد گذاشت. توجه داشته باشید یک گلفروشی خوب باید تمام امکانات مرتبط با گلفروشی از جمله گل آرایی، تزیین خودرو، تاج گل برای مناسبت های مختلف، تهیه باکس گل با اول اسم و هر آنچه به گل مربوط است را ارائه دهد. از آنجا که گل در تمام مناسبت های غم و شادی کاربرد دارد در طول روز ممکن است مشتری هر نوع سفارشی داشته باشد و کسب تجربه و آگاهی در این زمان به کار شما خواهد آمد. تنوع در ارائه کار مربوط به گل آرایی می تواند مسیر موفقیت شما را در حرفه گلفروشی هموار تر کند به طوری که ممکن است در طول روز چندین سفارش داشته باشید که از شما باکس گل با اول اسم بخواهند.

در خصوص حساسیت گل ها نیز شما باید به زمان خرید گل ها توجه داشته باشید معمولا گل ها تا یک هفته قدرت ماندگاری دارند البته به نوع گل  بستگی دارد برخی ممکن است کمتر و برخی ممکن است بیشتر ماندگاری داشته باشند. برخی از گل ها که فقط مشتری خاص دارند و یا از حساسیت بیشتری برخوردار هستند را می توانید محدود تر تهیه کنید که اگر به فروش هم نرسید خسارت ملی در پی نداشته باشد. در حرفه گلفروشی داشتن اخلاق خوب و مشتری مداری نیز نکته بسیار مهمی است که باید به آن توجه داشت. حسن اخلاق و ارائه خدمات و آگاهی در خصوص گل و گیاه در زمان فروش گل به مشتری ها به بازدهی بهتر شما در این حرفه کمک می کند.

خرید دسته گل یا باکس گل با اول اسم؟

خرید گل کاملا یک امر سلیقه ای است. یک شخص ممکن است گل رز دوست داشته باشد یک شخص ممکن است گل نرگس یا گل های دیگر دوست داشته باشد. حتی نوع دسته گل یا خرید به صورت شاخه ای نیز کاملا سلیقه ای است و البته تا حدود زیادی به مناسبت مورد نظر شما بستگی دارد و از آنجایی که گل در مناسبت های غم و شادی کاربرد دارد نوع گل را نیز مناسبت مورد نظر تعیین می کند.

خرید دسته گل دیگر امروزه کمتر رایج است زیرا تنوع در گل ها بسیار زیاد شده است و شما می توانید طرح های جدید را نیز امتحان کنید مانند باکس گل با اول اسم که یک پیشنهاد جذاب و تازه است.  باکس گل ها تنوع زیادی دارند می توانید اول اسم کسی را که دوست دارید  با نوع گل مورد نظر داخل باکس بچینید  و یک هدیه ماندگار به شریک خود بدهید. معمولا گل رز به دلیل تنوع در رنگ بیشتر برای باکس گل انتخاب می شود و دست شما برای انتخاب رنگ گل رز باز است. یعنی اگر شما زمینه گل های داخل باکس را قرمز انتخاب کرده باشید می توانید اول اسم مخاطب خود را گل رز سفید در نظر بگیرید که در عین تضاد، زیبایی دو چندانی به هدیه شما خواهد داد. سعی می کنیم برای راحتی انتخاب شما انواع طرح های باکس گل با اول اسم را معرفی کنیم و توضیح دهیم تا شما بهترین انتخاب را برای بهترین لحظه خود ثبت کنید.

لازم به ذکر است که اگر زمانی برای یک مهمانی یا جشنی دعوت شدید و امکان خرید حضوری را نداشتید اصلا جای نگرانی نیست شما می توانید خرید باکس گل با اول اسم را به صورت اینترنتی خرید کرده و در زمان مشخص سفارش خود را دریافت کنید که در این صورت شما دیگر زمانی برای خرید هدیه صرف نکردید اید و در زمان شما هم تا حدود زیادی صرفه جویی شده است. خرید آنلاین فرصت خوبی است تا شما دغدغه حضور در بازار را نداشته باشید.

باکس گل با اول اسم
باکس گل با اول اسم

باکس گل با اول اسم، یک انتخاب خاص

در قدیم برای خرید دسته گل، چندین نوع گل را انتخاب می کردند و سپس از طریق ربانی آن را می بستند؛ اما امروزه به دلیل تنوعی که در حیطه گل آرایی وجود دارد دیگر کمتر کسی  از این شیوه استفاده می کند. یکی از مهم ترین روش های خرید گل که امروزه متداول است، خرید به صورت باکس است. این نوع گل، به صورت های مختلفی آرایش می شود و می توان گفت انتخاب  افراد خاص است که آن را  به عنوان هدیه تولد یا ازدواج در نظر میگیرند.  جالب است بدانید که این شکل گل آرایی به دلیل قشنگ بودن و طراحی بی نظیری که دارد از جاذبه خاصی برخوردار است. معمولا گل ها را در دو نوع مصنوعی و طبیعی در باکس ها قرار می دهند. اندازه باکس گل با اول اسم  نیز متفاوت است. رایج ترین شکل باکس گل با اول اسم، مربع، دایره ،مستطیل با رنگ گل های مختلف است که در بین خریداران بیشترین فروش را داشته است. البته نکته مهم این است که بسته به سلیقه ی خریدار و مناسبت هدیه، می توان در بین گل ها کادو، شکلات، نامه، کارت پستال نیز جای داد. معمولا جنس باکس های گل با اول اسم از شیشه، چوب، پلاستیک، فلز، چرم در ابعاد مختلف است که در گلفروشی ها رایج است. انتخاب باکس گل یک هدیه ای است که افراد خاص با سلیقه خاص آن را انتخاب می کنند. امروزه این نوع گل ها به دلیل این که به صورت آنلاین هم قابل سفارش  هستند، در دسته محصولات پر فروش  قرار گرفته اند.

انواع باکس گل با اول اسم از نظر جنس

۱- باکس گل از جنس شیشه: این نوع باکس ها، دارای استحکام زیادی هستند و برخلاف اسم شان که شیشه دوام بالایی دارد و به راحتی شکسته نخواهد شد. این نوع باکس گل با اول اسم  حتی اگر طی چندین روز زیر نور آفتاب بماند نیز تغییر رنگ نخواهد داد. معمولا این نوع باکس گل با اول اسم  در بازار به دلیل کیفیت بالا، طرفدار زیادی دارد. در میان شکل های این نوع باکس، شکل مکعبی و مربعی آن خریداران زیادی دارد.

۲- باکس گل جنس چوب: این نوع باکس ها در بین مردم از شهرت و مقبولیت زیادی برخوردار است. به دلیل آن که مواد اولیه  این نوع  باکس،  از چوب طبیعی است که قیمت بالایی هم دارد. البته این نوع باکس عمر طولانی تری نسبت به دیگر انواع دارد پیشنهاد می شود اگر جنس باکس گل با اول اسم را چوبی  انتخاب می کنید، از کارت پستال نیز جهت خاص کردن هدیه استفاده کنید.

۳- باکس گل از جنس چرم: این نوع باکس ها معمولا در شکل های مربعی و دایره ای ساخته می شوند. البته باید گفت که رنگ چرم نیز بسته به سلیقه مشتری متفاوت است. معمولا از چرم های نرم و با دوام برای  این باکس ها  استفاده می شود.

انواع باکس گل با اول اسم از نظر ظاهر

همان طور که در مباحث قبلی اشاره شد، خرید باکس گل با اول اسم متناسب با سلیقه افراد و مناسبت مورد نظر  متفاوت است. از مهم ترین باکس های گل با اول اسم که در بین مردم مقبول و محبوب است می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱- باکس گل حروفی: این نوع باکس ها در گروه فانتزی جای می گیرند. انتخاب این نوع باکس ها می تواند هدیه را شکیل تر کند. این نوع باکس گل با اول اسم  طرفداران خاص خود را دارد و روز به روز به طرفداران آن افزوده می شود. برای هدیه دادن به مناسبت های مختلف اعم از تولد، ولنتاین، سالگردهای مختلف کاربرد زیادی دارد. معمولا برای این که شخصی را غافلگیر کنند از باکس گل با اول اسم  استفاده می کنند و یک روز به یاد ماندنی را برای مخاطب خود رقم می زنند. البته باید گفت محدودیت خاصی برای حروف وجود ندارد و باکس گل با اول اسم همه حروف  لاتین را شامل می شود. شاخص ترین گلی که می توان برای  باکس گل با اول اسم انتخاب کرد، گل رز است. دلیل استفاده از گل رز در این باکس، آن است که ماندگاری زیادی دارد.

۲- باکس گل قلب: این نوع باکس کاملا جدید است و برای تهیه آن از گل خاصی استفاده نمی شود به طوری که هر نوعی گلی را می توان به کاربرد.  برای طراحی این نوع باکس جذاب، باید دقت کافی در نظم دهی آن داشت. معمولا این نوع باکس ها در مناسبت های تولد، سالگرد ازدواج  برای کسانی که دوستشان داریم بیشترین کاربرد را دارد. معمولا در طراحی آن یک طرف باکس را، گل می گذارند و طرف دیگر را هدیه می گذارند. که این امر کاملا به سلیقه شما و مخاطب شما بستگی دارد. اگر میدانید مخاطب شما از هدیه خوشش می آید می توانید سلیقه به خرج دهید و قسمتی از باکس را به هدیه مورد علاقه مخاطب خود اختصاص دهید. اما اگر میخواهید کاری ساده و خاص داشته باشید با انتخاب باکس گل با اول اسم میزان علاقه خود را نشان دهید و مخاطبتان را شگفت زده کنید.

باکس گل با اول اسم
باکس گل با اول اسم

نحوه خرید آنلاین و ارسال باکس گل با اول اسم

توصیه ما به شما این است که برای خرید آنلاین باکس گل با اول اسم چه داخل کشور و چه خارج از کشور،  اول به وب سایت فروشگاهی که قصد ثبت سفارش دارید رجوع کنید تا با کمک و راهنمایی و عکس هایی که در وب سایت گذاشته شده است بتوانید تنوع رنگ گل ، تنوع باکس ها و قیمت ها را مشاهده و مقایسه کنید که با این اقدام در وقت خود صرفه جویی کرده اید. همچنین در قسمت نظرات وب سایت می توانید میزان رضایت مشتریانی که از آن فروشگاه خرید کرده اند را مشاهده کنید و بر اساس آن اقدام به خرید کنید.

اما اگر قصد داشتید که باکس گل با اول اسم را برای شخصی بفرستید که خارج از کشور است باید چه کنید؟ آیا ارسال گل به خارج از کشور توسط سایت‌های گلفروشی بین ‌المللی امکانپذیر است؟ اینکار به راحتی امکانپذیر است و اصلا نگران نباشید. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت namehnews مراجعه کنید.

در هنگام خرید آنلاین شما می توانید جنس باکس، نوع گل ها و حتی آدرس فردی که می خواهید گل برایش بفرستید را به راحتی انتخاب کنید. لازم به ذکر است که در برخی فروشگاه های اینترنتی یک نوع حق انتخاب به شما داده می شود که بعد از اتمام نهایی کار، نتیجه را با شما به اشتراک بگذارند که اگر مورد پسند نبود یا نیاز به تغییر داشت خودتان نظر بدهید. بیشتر فروشگاه های آنلاین برای این که دو پارامتر: کیفیت کار و جلب رضایت مشتری را اولویت فعالیت خود قرار می دهند از گل هایی که تازه و مرغوب هستند و طراوت نابی دارند استفاده می کنند.

چه نوع گل هایی برای باکس گل با اول اسم مناسب است

در بین انواع گل های رنگارنگ برخی ممکن است کاربرد بیشتری نسبت به دیگر انواع داشته باشند البته تا حدود زیادی به نوع انتخاب شما بستگی دارد. ما قرار است به شما بگوییم با چه گل هایی می توان باکس گل با اول اسم ساخت؟  باکس گل با اول اسم معمولا برای جشن هایی مثل جشن تولد بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد. انتخاب اسم هم یک نوع نماد است یعنی اگر اسم مخاطب شما مریم است می توانید برای باکس گل با اول اسم حرف میم را انتخاب کنید. گل هایی که برای باکس گل با اول اسم در نظر گرفته می شوند معمولا گل رز در رنگ های مختلف است که شما می توانید با انتخاب زمینه باکس،حرف مورد نظر خود را با رنگ متضاد با زمینه در نظر بگیرید.

اگر انتخاب شما برای هدیه دادن باکس گل با اول اسم است باید بگوییم انتخاب بسیار زیبایی دارید که خواهان زیادی هم دارد و مخاطب شما را به شدت غافلگیر خواهد کرد. بعد از انتخاب باکس گل در طرح های مختلف شما با دنیایی از گل های زینتی سرو کار دارید که می توانید برای باکس گل  انتخاب کنید. توجه داشته باشید معمولا گل های  لیلیوم یا شبیه آن که درشت هستند برای باکس گل با اول اسم اصلا مناسب نیستند زیرا سادگی و جذابیت باکس را از بین می بردند در مقابل اما گل های ریز مثل داوودی و رز گزینه بسیار مناسبی برای باکس گل با اول اسم است زیرا در عین سادگی جذابیت باکس شما را دو چندان می کنند.

 در میان انواع گل های زینتی،گل رز به دلیل اینکه نماد عشق و سادگی است بهترین انتخاب برای باکس گل با اول اسم است. گل رز طبیعی، شاداب و زیبایی دوچندانی به باکس شما می دهد. نوع چیدمان گل ها و بزرگ و کوچکی باکس یک امر سلیقه ای است شما با انتخاب باکس کار تزیین و چیدمان را به فروشنده گل بسپارید چون تجربه دارند و ترکیب قرار گرفتن رنگ گل ها در کنار همدیگر را به خوبی می دانند.

باکس گل با اول اسم
باکس گل با اول اسم

در زمان خرید باکس گل با اول اسم به چه نکاتی باید توجه نمود

در زمان خرید باکس گل با اول اسم باید به چند نکته مهم توجه داشت. از آنجایی که گل از حساسیت بالایی برخوردار است پس نیاز به مراقبت آن نیز بیشتر خواهد شد البته در زمان خرید باکس گل باید ابتدا شادابی و تازگی گل را ملاک خرید در نظر بگیرید. اگر می خواهید خرید شما منحصر به فرد باشد و شادابی خود را ساعتها حفظ کند به نکات زیر توجه داشته باشید:

تازگی گل

تازگی گل های مورد نظر برای باکس گل با اول اسم مسئله مهمی است. انتخاب گل های بی کیفیت باکس شما را زیبا نخواهد کرد و ممکن است تا لحظات آخر مهمانی یا جشنی که دعوتید گل ها کاملا فرم طبیعی خود را از دست بدهند. پس در انتخاب شادابی گل ها حساسیت به خرج بدهید. در زمان خرید باکس گل با اول اسم به دوام و قدرت ماندگاری گل ها نیز توجه داشته باشید. گل هایی که تازه و شاداب نیستند و یا  قدرت ماندگاری آنها کم است باکس گل شما را بی ارزش جلوه می دهد و قطعا شما وقتی چنین هدیه ای را در نظر دارید دوست ندارید چیزی از ارزش آن کم شود پس توجه را هنگام خرید بیشتر کنید.

نوع جعبه

نوع جعبه کاملا انتخابی است،اینکه شما جعبه استوانه انتخاب کنید یا مربع و مستطیل سلیقه ای است . اما بعد از انتخاب نوع جعبه نوبت به  فاکتور مهم دیگری به نام  کیفیت جعبه می رسد. در واقع مواد به کار رفته در ساخت جعبه میزان مقاومت آن را مشخص می کند که باید به آن توجه داشت زیرا ممکن است شما فرصت خرید حضوری نداشته باشید و مجبور باشید هدیه باکس گل با اول اسم را اینترنتی و آنلاین سفارش دهید پس باید محصولی را انتخاب کنید که در زمان جابه جایی دچار آسیب نشود و از زمانی که قرار است به شخص مورد نظر خود هدیه دهید فرم ظاهری آن دچار تغییر نشود و تا پایان مهمانی همان جلوه و زیبایی اولیه را داشته باشد.

قیمت باکس و گل

قیمت باکس گل با اول اسم به نوع انتخاب شما در گل و باکس بستگی دارد. این به این معنا است که اگر باکس بزرگتری انتخاب کنید قیمت نهایی افزایش پیدا می کند اما اگر توانایی خرید باکس گل در اندازه بزرگتر را ندارید می توانید باکس گل کوچک اما با کیفیت تری انتخاب کنید و این کاملا به خود شما بستگی دارد. قیمت گل ها معمولا متفاوت است گل رزهای ایرانی قیمت کمتری نسبت به نمونه وارداتی دارند. جالب است بدانید خرید باکس گل با اول اسم با در نظر گرفتن  قیمت مناسب و کیفیت جعبه گل ها، اقتصادی ترین اقدام برای دادن یک  هدیه  خاص و زیبا است. در زمان تحویل باکس گل با اول اسم به تمیزی نهایی دقت داشته باشید.

باکس گل با اول اسم برای چه مناسبت هایی مناسب است

باکس گل با اول اسم برای عروس خانم ها یک هدیه ویژه و به یادماندنی خواهد شد. طبق رسم و رسومات و فرهنگ رایج در کشور مناسبت هایی وجود دارد که خانواده ها  برای عروس خانم ها هدیه می برند مثلا هدیه شب یلدا یا هدیه اولین سال نو و یا تولد و دیگر مناسبت ها یک فرصت مناسبی است تا سلیقه و انتخاب خاص خود را نشان دهید. انتخاب یک باکس طلایی رنگ با گل های رز قرمز به عنوان زمینه باکس و گل های رز سفید یا شیری رنگ به عنوان انتخاب اول اسم یک ترکیب رنگ بی نظیری می شود که عروس خانم شما علاوه بر اینکه شگفت زده خواهد شد لذت هم خواهد برد و برای او لحظه خاصی را رقم خواهید زد. گل های طبیعی قدرت ماندگاری بالایی ندارند و با گذشت زمان پژمرده شده و تازگی و شادابی خود را از دست می دهند اما ممکن است شما علاقه داشته باشید گل ها را یادگاری نگه دارید که البته روش هایی برای خشک کردن اصولی گل ها وجود دارد که می توانید هدیه خود را تا مدتها به یادگار داشته باشید.

خاص بودن تنها یک ویژگی در گل فروشی نیست، نتیجه یک انتخاب آگاهانه است

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

کاشمر سلام

رسانه کاشمر سلام، از سال 1398 با هدف فراهم سازی بستری برای ارائه بروزترین مطالب خبری و فرهنگی هنری در فضای مجازی با دوری از هرگونه حاشیه سازی کار خود را آغاز نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا