رپورتاژ

معرفی ۷ دندانپزشک خوب در مشهد

درمان مشکلات دهان و دندان، از اهمیت بالایی برخوردار است. یافتن بهترین دندانپزشکی در مشهد و انتخاب یک دندان پزشک حرفه‌ای، کار چندان سخت و پیچیده‌ای نیست. کافیست تا نام بهترن‌ها را در سایت‌های معتبر جستجو کنید. حتی می‌توانید از افرادی که تجربه درمانی در این زمینه دارند، جویا شوید که بهترین دندانپزشکی در مشهد، کجاست و کدام دندانپزشکان، به عنوان بهترین هستند. ما هم در این مقاله بهترین دندانپزشکان مشهد را برای شما لیست نمودیم.

معرفی 7 دندانپزشک خوب در مشهد
معرفی ۷ دندانپزشک خوب در مشهد

بهترین دندانپزشکی در مشهد کجاست؟

 دندانپزشکی در مشهد بسیار زیاد است. کافیست تا به یکی از خیابان‌های این شهر مراجعه کنید تا با تابلوی بسیاری از دندانپزشکان این شهر، مواجه شوید. شهر مشهد با توجه به گستردگی و وسعت زیاد، دومین شهر ایران است. طبیعی است که تعداد دندانپزشکان این شهر، بسیار زیاد باشد. علاوه بر مطب دندانپزشکان، می‌توان کلینیک‌ها و مراکز معتبر دندانپزشکی را هم مشاهده کرد.

انتخاب بهترین دندانپزشکی در مشهد، به برخی از عوامل بستگی دارد که مهم‌ترین آنها شامل موارد زیر است:

 • کامل بودن تجهیزات تخصصی
 • دندانپزشک متخصص و متبحر
 • دقت و توجه دندانپزشک به کوچکترین مسائل و مشکلات دهان بیمار
 • در دسترس بودن و مسیر دستیابی راحت از نقاط مختلف شهر
 • نحوه برخورد پرسنل کلینیک و پزشک با بیماران

حالا که متوجه شدید بهترین دندانپزشکی در مشهد چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد، بهتر است نام چند متخصص دندانپزشکی در مشهد را هم بدانید تا بتوانید به وقت نیاز، به آنها مراجعه کنید. در اینجا به معرفی ۷ تا از بهترین دندانپزشکان در مشهد می‌پردازیم:

دکتر حانیه معاونی

دکتر معاونی از دندانپزشکان متخصص در خیابان کلاهدوز مشهد است  که در سال ۹۸ از دانشگاه فارغ التحصیل شده و دوره‌های تخصصی کامپوزیت و لمینت و . . . را گذرانده است. ایشان در زمینه درمان مشکلات دهان و دندان کودکان هم فعالیت دارند و در حال حاضر، یکی از بهترین‌ درندانپزشکان در مشهد هستند.

آدرس: خیابان کلاهدوز بین کلاهدوز ۱۲ و ۱۴ ساختمان دامون طبقه ۶

شماره تماس: ۰۵۱۳۸۳۳۲۰۰۷

اینستاگرام: https://www.instagram.com/dr.moaveni_dr.rashmee

همچنین بخوانید: بهترین متخصص‌ ایمپلنت دندان در تهران

دکتر کیان حقیقی

دکتر حقیقی از متخصصان در زمینه لمینت، ونیر و ترمیم و زیبایی است که آمار رضایت بیماران از ایشان، بالا می‌باشد. مطب دندانپزشکی ایشان در حاشیه وکیل آباد مشهد می‌باشد.

اینستاگرام: https://www.instagram.com/dr_kian.haghighi

آدرس: حاشیه وکیل آباد ۱۳ – بعد از جلال آل احمد- ساختمان یاس –  جنب داروخانه دکتر انصاری –  طبقه اول

شماره تماس: ۰۵۱۳۶۰۷۱۲۹۸

دکتر جهانگیر شیخی

ایشان از متخصصین ایمپلنت و ارتودنسی در شهر مشهد هستند و بهترین و مدرن‌ترین روش‌های ارتودنسی دنیا را برای بیماران خود مورد استفاده قرار می‌دهد. تخصص دکتر شیخی، در لیزر و دندانپزشکی است. مطب این دندانپزشک منطقه سناباد مشهد است.

اینستاگرام: https://www.instagram.com/dr_sheikhi_dentist

آدرس: مشهد، مشهد، بین سناباد۵۲ و ۵۴، پلاک ۶۷۰

شماره تماس: ۰۵۱۳۸۴۰۸۹۱۱

دکتر فهیمه شاهرخی

دکتر شاهرخی از دندانپزشکان متبحر در شهر مشهد هستند که فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی همین شهر هستند. امکانات مطب دندانپزشکی ایشان بسیار مدرن و پیشرفته بوده و در زمینه کامپوزیت و ونیر، لمینت سرامیکی و ایمپلنت و . . . تخصص دارند. مطب ایشان در شهر مشهد می‌باشد و می‌توانید از پیج اینستاگرام و سایت‌های نوبت دهی، آدرس دقیق ایشان را دریافت کنید.

معرفی 7 دندانپزشک خوب در مشهد
معرفی ۷ دندانپزشک خوب در مشهد

سایت: https://dr-shahrokhi.com

اینستاگرام: https://www.instagram.com/dr.fahime.shahrokhi

شماره تماس: ۵۱۳۸۸۳۹۸۶۵

آدرس: مشهد، خیابان کوثر، حدفاصل صارمی ۱۳ و میدان کوثر ساختمان نوید، طبقه اول

دکتر علیرضا شبستری

ایشان متولد شهر مشهد و فارغ التحصیل دانشگاه همین شهر می‌باشند. دکتر شبستری، دوره‌های تخصصی را در کشور استرالیا گذرانده است. ایشان با گذراندن موفق دوره‌های تخصصی و فلوشیب دندانپزشکی و زیبایی در شهرهای سیدنی، ملبورن و ایالت ویکتوریا، موفق به دریافت مدارک علمی معتبر شده و اکنون در شهر مشهد مشغول طبابت در این زمینه هستند.

آدرس مطب ایشان را می‌توانید از پیج ایشان و سایت‌های نوبت دهی آنلاین، دریافت کنید.

سایت: .drshabestari.com

اینستاگرام: https://www.instagram.com/drshabestari3/

آدرس: مشهد- ابن سینا – روبروی سه راه ادبیات – ساختمان۴۶ – بلوک۲-طبقه۲

شماره تماس: ۰۵۱۳۸۴۵۵۸۲۶

دکتر یگانه موسوی زاده

ایشان در سال ۱۳۷۲ موفق به دریافت مدرک دندانپزشکی دوره دکترای حرفه‌ای شدند و در زمینه طراحی لبخند، کامپوزیت، لمینت دندان و برخی از موارد مهم دیگر مانند ترمیم و ارتودنسی، مهارت خیلی خوبی کسب کرده‌اند. در حال حاضر در شهر مشهد مشغول طبابت هستند و شما نیز می‌توانید برای دندانپزشکی و دریافت خدمات ان، به ایشان مراجعه کنید.

سایت: drmousavizade.ir

اینستاگرام: https://www.instagram.com/dr.yeganehmousavizade

شماره تماس: ۰۵۱۳۸۴۳۲۰۶۰

آدرس: مشهد، خیابان پرستار یک، ساختمان بیست طبقه اول

دکتر فروزان رسولی

دکتر فروزان رسولی، یکی از حرفه‌ای ترین دندانپزشکان در شهر مشهد هستند که در سال ۱۳۷۹ موفق به دیافت مدرک دندانپزشکی خود شدند. ایشان در سال ۱۳۸۱ وارد دوره‌های تخصصی دندانپزشکی ترمیمی شدند و در سال ۸۴ هم مدرک تخصصی خود را دریافت کردند. در حال حاضر می‌توان ایشان را یکی از متخصصان حرفه‌ای در دندانپزشکی دانست که در شهر مشهد مشغول ویزیت بیماران هستند.

اینستاگرام: https://www.instagram.com/drforouzanrasooli

سایت: drforouzanrasooli.com

آدرس: مشهد-بلوار بعثت بین بعثت ۲ و ۴ جنب داروخانه دکتر بهرامی فر پلاک ۱۲ طبقه دوم

شماره تماس: ۰۵۱۳۸۴۳۳۹۰۶

ویژگی‌های بهترین دندانپزشکی در شهر مشهد چیست؟

 دندانپزشکی در مشهد، یکی از تخصص‌هایی است که به راحتی و به تعداد زیادی در این شهر، در دسترس می‌باشد. بسیاری از کلینیک‌های دندانپزشکی به صورت دولتی و خصوصی، در تلاش هستند تا بهترین خود را به نمایش گذاشته و رضایت بیماران را جلب کنند. در این بین، کلینیک‌ها و دندانپزشکانی موفق می‌شوند که بتوانند ویژگی‌های منحصر بفردی داشته باشند.

اگر دندانپزشکان بتوانند از بهترین مواد و تجهیزات و در اوج تبحر و دقت، برای بیماران استفاده کنند، رضایت بیماران جلب شده و همین بیماران می‌توانند تبلیغی بسیار خوب برای این دندانپزشکان باشند.

دندانپزشکان حرفه‌ای و متخصص در شهر مشهد، فاکتورها و ویزگی‌هایی دارند که بر اساس آنها می‌توان بهترین دندانپزشکی در مشهد را انتخاب کرد. برخی از مهم‌ترین این ویژگی‌ها شامل موارد زیر هستند:

 • رفتار حرفه‌ای و برخورد مناسب با بیماران
 • داشتن تخصص و مهارت کافی در این زمینه
 • استفاده از باکیفیت‌ترین مواد و متریال
 • متعهد و مسئولیت‌پذیر بودن دندانپزشک
 • استفاده از تکنولوژی روز دنیا و داشتن تجهیزات کامل
 • داشتن سابقه درخشان در به دست آوردن نتیجه ایده‌آل

البته این موارد، تمام ویژگی‌ها و فاکتورهای مهم یک دندانپزشکی در مشهد نیست. موارد بسیار زیاد دیگری وجود دارد که از آن جمله می‌توان راه‌های دستیابی به دندانپزشک و سهولت در نوبت گیری را هم به آنها اضافه کرد.

خدمات بهترین دندانپزشکی در مشهد

دندانپزشکان و کلینیک‌های دندانپزشکی در شهر مشهد، خدمات مختلفی را برای ارائه به بیماران خود دارند. برخی از مهم‌ترین خدمات دندانپزشکی در مشهد، می‌توان خدمات زیبایی، جراحی فک، کامپوزیت دندان، لمینت، بلیچینگ، ایمپلنت، لیفت لثه، ارتودنسی، روکش، عصب کشی، ترمیم دندانی، کشیدن دندان و بسیاری از خدمات دیگر را نام برد.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

کاشمر سلام

رسانه کاشمر سلام، از سال 1398 با هدف فراهم سازی بستری برای ارائه بروزترین مطالب خبری و فرهنگی هنری در فضای مجازی با دوری از هرگونه حاشیه سازی کار خود را آغاز نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا