رپورتاژ

راهنمای اجمالی برای خرید بهترین دستگاه تصفیه آب

راهنمای اجمالی برای خرید بهترین دستگاه تصفیه آب

معرفی دستگاه تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب با کارایی مطلوب توانسته است فروش بالایی داشته باشد، زیرا آب آشامیدنی سالم و بهداشتی در سلامت انسان اهمیت زیادی دارد. به منظور حذف آلاینده های احتمالی در آب به ویژه در برخی از مناطق به شدت نیازمند استفاده از این دستگاه ها هستیم. جهت افزایش کیفیت آب آشامیدنی استفاده از این نوع دستگاه ها، بهترین گزینه خواهد بود. بسیاری از مواد مضر در آب قابل رویت با چشم نیستند. در شبکه ی آبرسانی شهری نیز اقدامات لازم برای افزایش بهداشت آب آشامیدنی به خوبی در اولویت قرار نمی گیرد.

دستگاه های تصفیه آب مختلفی با عملکرد متفاوت در بازار موجود هستند. برای اینکه بتوانید بهترین دستگاه تصفیه آب را خریداری کنید، مراکز معتبر را برای خرید انتخاب کنید. در ادامه به یک شرکت معتبر برای خرید دستگاه تصفیه آب اشاره خواهیم کرد. مکانیسم مختلفی در دستگاه های تصفیه آب مد نظر است. از انواع این دستگاه ها می توان موارد زیر را نام برد:

 • ساده
 • اسمز معکوس (R0)
 • الکترو فیلتراسیون
دستگاه تصفیه آب
دستگاه تصفیه آب

بهترین دستگاه تصفیه آب

بهترین دستگاه تصفیه آب را از کجا بخریم؟ متاسفانه در بازار نمونه های تقلبی توسط بسیاری از سودجویان ارائه می شود. به همین دلیل باید دقت کافی در خرید داشته باشید تا بتوانید دستگاه تصفیه آب با کیفیت را خریداری کنید. از مهمترین نشانه ها برای تشخیص دستگاه تصفیه آب اصل و تقلبی وزن آنها است. معمولا نمونه های تقلبی کم وزن هستند زیرا در آنها برخی از فیلترهای استاندارد استفاده نمی شود. به طور معمول تعداد فیلترهای موجود در یک دستگاه تصفیه آب بین ۵ تا ۷ است و معمولا طبق درخواست مشتری و کیفیت منبع آب، فیلترهای دیگری در آنها افزوده می شود.

در هنگام خرید بهترین دستگاه تصفیه آب به تکنولوژی به کار رفته در ساخت آن دقت کنید. توجه کنید شاسی دستگاه استاندارد باشد. شرکتی که برای فروش محصول خود، گارانتی لازم را ارائه می دهد، را هدف قرار دهید. گارانتی بازگشت محصول می تواند نشانه ی  کیفیت مطلوب آن باشد.  قبل از خرید نیز سعی کنید از دسترس بودن فیلترهای موجود در این دستگاه ها، مطمئن باشید زیرا فیلترهای به کار رفته باید در بازه ی زمانی خاص تعویض شوند. اگر تعویض فیلترها در زمان مناسب انجام نشود، در کیفیت آب تصفیه شده تاثیر خواهد داشت.

ویژگی و مشخصات یک دستگاه تصفیه آب مناسب چیست؟

برای اینکه بتوانید از دستگاه تصفیه آب خریداری شده راضی باشید، توجه به برخی از فاکتورها مهم است. از اصلی ترین ویژگی های یک دستگاه برای تصفیه آب می توان موارد زیر را نام برد:

 • داشتن پایه های استاندارد
 • پمپ مناسب
 • دارای گارانتی
 • جنس مناسب
 • داشتن شیر برقی
 • دارای فیلتر ممبران
 • دارای تکنولوژی اسمز معکوس
 • شیر برداشت استنلس از جنس استیل
 • دارای گواهینامه ی معتبر
 • دارای اورینگ

شرکت های مختلفی در حوزه ی تولید دستگاه های تصفیه آب فعالیت دارند. همان قدر که در خرید دستگاه تولید شده توسط برند معتبر اهمیت میدهید به شرکتی که آن را سفارش داده اید، توجه کنید زیرا یک شرکت شناخته شده با فروش دستگاه های نامرغوب اعتبار خود را زیر سوال نخواهد برد.

دستگاه تصفیه آب
دستگاه تصفیه آب

راهنمای خرید دستگاه تصفیه آب

از عوامل اصلی موثر در خرید دستگاه تصفیه آب می توان موارد زیر را نام برد:

 • مخزن دستگاه
 • فشار آب دستگاه
 • مدت زمان عملکرد آن

البته به جز این موارد لازم است بگوییم متناسب با منبع آب و میزان آلودگی در آن، این نوع از دستگاه ها را سفارش دهید. در این صورت از کارایی آنها راضی خواهید بود. توجه به برخی از فاکتورها در زمان خرید دستگاه تصفیه آب به شما فرصت می دهد از کیفیت این دستگاه راضی باشید. برخی از دستگاه ها در زمان تصفیه آب پساب تولید می کنند. میزان این پساب در زمان خرید باید بررسی شود. برخی از دستگاه های تصفیه کن آب فاقد پساب هستند. این امر سبب می شود که طول عمر فیلترها کاهش یابد.

 با انتخاب شرکت آبگونه می توانید از اصل بودن برند دستگاه تصفیه آب راضی باشید. در لیست فروش این شرکت، انواع دستگاه های تصفیه آب به همراه مشخصات آنها درج شده است. در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید با کارشناسان سایت آبگونه در تماس باشید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

کاشمر سلام

رسانه کاشمر سلام، از سال 1398 با هدف فراهم سازی بستری برای ارائه بروزترین مطالب خبری و فرهنگی هنری در فضای مجازی با دوری از هرگونه حاشیه سازی کار خود را آغاز نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا