رپورتاژ

کورس ویلای ساحلی با هتل و فسیل برای فتح گیشه امسال

عجیب و باور نکردنی بود ولی فیلم کمدی ویلای ساحلی با بازی رضا عطاران رکورد فروش سینما در روز اول اکران را شکاند؛ حتی بیشتر از فسیل و هتل!! اثر تازه کیانوش عیاری یعنی ویلای ساحلی توانست در نخستین روز اکران خود در سینما ها ۹۲۵۰ بیننده را به جلو پرده جادویی بکشاند و به این ترتیب به آمار فروش بالای ۵۱۰ میلیون تومان برسد. این رکورد پیش تر برای ۲ فیلم محبوب و پرفروش پساکرونایی سینمای ایران یعنی فسیل ، ۳۶۰ میلیون با ۹۲۰۰ مخاطب (نخستین نمایش در روز پنج شنبه) و هتل با ۴۱۵ میلیون و ۷۴۰۰ مخاطب بوده است. بدین‌ ترتیب ویلای ساحلی موفق شد تا در نخستین گام، بیشترین فروش و استقبال مخاطب روزانه سینمای ایران طی ۴ سال اخیر را به نام خود ثبت کند.

  • فیلم فسیل؛ اعجوبه ای که رکوردهای سینما را پیاپی شکست!

شاید کمتر کسی باشد که در سال ۱۴۰۲ نام فیلم فسیل به گوشش نرسیده باشد. درباره فسیل هیچ سخنی نمی توان گفت چرا که این فیلم همه رکوردها را جابجا کرده است. این جابجایی به قدری افسانه ای بوده است که گمان نمی رود که هیچ فیلم دیگری حداقل به این زودی ها بتواند به آن برسد. پدیده اکران امسال قطعا فسیل است. این فیلم توانسته است که به فروش بالای ۳۰۰ میلیارد تومان دست پیدا کند. رقم شگفت انگیزی که کمتر کسی گمان می کرد دست یافتنی باشد.

در سال های پیشین مطرب و گشت ارشاد با آمار نزدیک به ۵۰ یا ۷۰ میلیارد تومان سقف فروش را به نام خود زده بودند و همگان گمان می کردند که انتهای فروش یک فیلم سینمایی همین رقم است. گرچه پس از چندی، انفرادی این تصور و پندار را با گذر از مرز ۱۰۰ میلیارد تومان شکاند ولی شاید برای عامه مردم به دور از انتظار بود که فیلمی بتواند به رقم سه برابر این برسد.

فیلم فسیل را ابراهیم عامریان در سال ۱۴۰۱ با همکاری کریم امینی (در مقام کارگردان) و آرمین تهماسبی، علی باطنی (به عنوان نویسنده) ساخته و تولید کرده است. فیلم جدید و جنجالی فسیل؛ قرار است که به زودی و پس از گذراندن دوره اکران خود از سایت کول دانلود ، پخش شود. همچنین در انتهای این نوشتار، شما می توانید به صفحه دانلود این فیلم دسترسی داشته باشید.

کورس ویلای ساحلی با هتل و فسیل
کورس ویلای ساحلی با هتل و فسیل
  • شما می توانید با کلیک بر روی این لینک که در ادامه آمده است نسبت به دانلود و یا تماشای فیلم بسیار جذاب و تماشایی فسیل اقدام کنید:

چه بازیگرانی در فسیل حضور دارند؟

الناز حبیبی , الهه حصاری , امید روحانی , ایمان صفا , بابک کریمی , بهرام افشاری , غلامرضا نیکخواه , هادی کاظمی , جواد هاشمی , سمانه منیری

موضوع و خط داستانی سریال فسیل درباره چه چیزی ست؟

این فیلم، روایت سه خواننده د‌ر دهه ۵۰ می باشد که در گذر زمان و پس‌ از انقلاب هرکدام از این سه نفر دچار تغییراتی می شوند.

آیا فسیل واقعا پرفروش است؟

برخی در قبال پرفروش بودن فسیل این استدلال را دارند که در زمان کنونی با رشد قیمت ها و مشخصا بلیت های گران این برهه زمانی سینما، فسیل توانسته است به این رقم شگفت انگیز دست پیدا کند. چیزی که در نگاه نخست نادرست هم نیست. بلیت هر سانس از هر فیلم اکنون ۶۰ هزار تومان برای تهرانی ها است ولی همه می دانیم که در سال های گذشته ای قیمت خیلی ارزان تر از زمان کنونی بوده است. در نهایت برای بررسی دقیق این موضوع باید به آمار و ارقام مربوط به تعداد مخاطبین هر فیلم نگاهی بیندازیم. فسیل با جذب بیش از ۶.۸ میلیون مخاطب تنها پس از یک رقیب یعنی عقاب ها با ۸.۶ میلیون مخاطب در رده دوم پربیننده ترین فیلم تاریخ سینمای ایران قرار گرفته است.

  • هتل امیدوارانه و سخت به تعقیب فسیل!

هتل شاید حتی از فسیل نیز پربیننده تر و پرفروش تر شود. دلیل این گفته چیست؟ اگر فسیل توانست پس از ۱۰ ماه اکران به فروش ۳۰۰ میلیارد تومانی دست پیدا کند هتل تنها پس از ۲.۵ ماه توانسته است به رکورد افسانه ای ۱۷۵ میلیارد تومان دست پیدا کند. شاید حتی بتوان گفت که هتل مستعد تر از فسیل برای رسیدن به قله فروش است ولی هنوز زود است برای قضاوت و باید منتظر ماند تا دید که هتل سرانجام در پایان اکران خود به چه میزان فروشی خواهد رسید.

کورس ویلای ساحلی با هتل و فسیل
کورس ویلای ساحلی با هتل و فسیل
  • شما می توانید با کلیک بر روی این لینک که در ادامه آمده است نسبت به دانلود و یا تماشای فیلم هتل اقدام کنید:

چه بازیگرانی در هتل حضور دارند؟

پژمان جمشیدی، محسن کیایی، ریما رامین فر، صدف اسپهبدی، مهلقا باقری، غلامرضا نیکخواه، مریم وحیدزاده، فرزانه قاسم زاده، جواد پولاد و سام نوری

 موضوع و خط داستانی سریال هتل درباره چه چیزی ست؟

هتل یک فیلم کمدی می باشد که قصه یک هتل پرماجرا در کیش را پس از ورود ۲ مرد و ۴ زن ناخوانده روایت می کند…

چرا هتل انقدر پرفروش است؟

اگر عامل فروش فسیل را جاذبه ها و طنازی بهرام افشاری و از آن سو حال و هوای نوستالژیک زمان حکومت پهلوی بدانیم، برگ برنده فیلم هتل را باید استفاده از زوج فوق جذاب پژمان جمشیدی و محسن کیایی دانست. این دو از هیچ ترفندی برای خنداندن مخاطب فروگذار نکرده اند. پیش بینی می شود که هتل احتمالا آمار فروش فسیل را می شکند و به مقام رتبه یکی این فیلم پایان می دهد.

–    رضا عطاران از راه می رسد, ویلای ساحلی

شاید در یکی دو دهه اخیر این جمله را شنیده باشید که حضور رضا عطاران تضمین فروش هر فیلم سینمایی است. به نظر می رسد که عوامل سازنده فیلم ویلای ساحلی نیز این نکته را دریافته و یک بار دیگر به سراغ این تکنیک رفته اند ولی در کنار عطاران، پژمان جمشیدی را هم گذاشته اند تا احتمال موفقیت این فیلم با حضور این زوج کمدین پرطرفدار بیشتر از پیش شود. حتی کستینگ خوب این فیلم به همین جا نیز ختم نمی شود و در کنار این دو هدیه تهرانی نیز حضور دارد. کسی که این اواخر بسیار کم کار تر شده است و به هر پروژه ای بله نمی گوید. ولی در این جا پای کیانوش عیاری در میان است و پروژه با سایر آثار تفاوت اساسی دارد.

مراحل ساخت ویلای ساحلی بسیار پرتلاطم و زمان بر بود. در سال ۱۴۰۰ با اخذ پروانه ساخت خبر از استارت این پروژه بود ولی به دلیل پاندمی کرونا این اتفاق رخ نداد و زمان بیشتری تلف شد تا این که از اواخر مهر ۱۴۰۱ ویلای ساحلی که تا پیش از آن “رکر” نام داشت جلوی دوربسن رفت. ویلای ساحلی با تهیه کنندگی رضا رخشان و نویسندگی و کارگردانی کیانوش عیاری تولید شده است. در نهایت ویلای ساحلی از تاریخ ۱۵ آذرماه ۱۴۰۲ وارد چرخه اکران سینمای کشور شد.

کورس ویلای ساحلی با هتل و فسیل
کورس ویلای ساحلی با هتل و فسیل
  • شما می توانید از طریق این لینک نسبت به دانلود و یا تماشای فیلم جذاب ویلای ساحلی اقدام کنید:

چه بازیگرانی در ویلای ساحلی حضور دارند؟

ابوالفضل پورعرب , پژمان جمشیدی , رضا عطاران , ریما رامین فر , هدیه تهرانی , مهران رجبی

موضوع و خط داستانی فیلم ویلای ساحلی درباره چه چیزی ست؟

داستان خانواده ای روستایی را روایت می کند که به عنوان سرایدار قرار است برای ۶ ماه از یک ویلا نگهداری کنند. چاوش، صاحب ویلا، قرار است برای دانشگاه رفتن دخترش ۶ ماه در خارج از ایران زندگی کند و ویلا را به یونس (پژمان جمشیدی) و همسرش (ریما رامین فر) می سپارد و آن ها با ۳ فرزندشان به ویلا نقل مکان می کنند، اما برادر زن یونس (رضا عطاران) با ورود به خانه داستان هایی را رقم می زند.

  • تگزاس ۳ نیز از شانس های مهم فتح گیشه امسال است

تگزاس از جمله نمونه های نادر در تداوم ساخت یک دنباله دار سینمایی است که افزون بر پرطرفدار بودن نسخه یک خود در تگزاس ۲ نیز توانست رضایت مخاطبین را به دست بیاورد و برای همین سازندگان این فیلم به فکر ساخت سری سوم آن نیز افتادند.

تگزاس ۳ از آبان ماه ۱۴۰۲ به تهیه کنندگی ابراهیم عامریان و کارگردانی مسعود اطیابی ساخته شده است. فیلمنامه تگزاس ۳ به قلم حمزه صالحی به رشته تحریر درآمده است. نکته مهم درباره سری سوم تگزاس زمان اکران این فیلم است که با توجه به برهه اکران نوروزی که بسیار پرطرفدار نیز است امید زیادی به این فیلم داه است.

  • طریقه دانلود فیلم بسیار محبوب تگزاس ۳:
  • لطفا عبارت مقابل را سرچ کنید: دانلود فیلم تگزاس ۳ کول دانلود

پژمان جمشیدی, سام درخشانی, ژاله صامتی, مهدی هاشمی, گابریلا پتری, نعیمه نظام دوست, لادن ژاوه وند و … در حالی بازیگران تگزاس ۳ را تشکیل داده اند که در خلاصه داستان این سریال آمده است که:

داستان سری نخست تگزاس در برزیل و در سری دوم در تهران بود. این بار برای نسخه سوم این فیلم سینمایی باز هم لوکیشن فیلم به کشور برزیل رفته است تا داستان های پرماجرا و طنز جدید دیگری را روایت کند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

کاشمر سلام

رسانه کاشمر سلام، از سال 1398 با هدف فراهم سازی بستری برای ارائه بروزترین مطالب خبری و فرهنگی هنری در فضای مجازی با دوری از هرگونه حاشیه سازی کار خود را آغاز نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا