اخباراخبار فرهنگی

دفاع پرویز پرستویی از علی کریمی و پیام به حاج آقا معاونیان

دفاع پرویز پرستویی از علی کریمی و پیام به حاج آقا معاونیان

دفاع پرویز پرستویی از علی کریمی و پیام به حاج آقا معاونیان که پرویز پرستویی، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون به بحث و درگیری لفظی علی کریمی، فوتبالیست مشهور با یک سخنران در فضای مجازی واکنش نشان داد.

پیام پرویز پرستویی به علی کریمی
پیام پرویز پرستویی به علی کریمی

پرویز پرستویی در صفحه اینستاگرامش نوشت:

* حاج آقای معاونیان بسیار متاسف شدم که سلطان فوتبال ایران و جهان را… خطاب کردید! کجای حرف آقای علی کریمی توهین بوده یا خدای ناکرده بی حرمتی؟ که این مرد پر افتخار را…خطاب کنید؟

* آیا در شرایطی که خیلی از مردم ماه‌ها لب به برنج نزده‌اند، حتی پول نان خالی و گوشت و… را هم ندارند اگر پول این نذری‌ها هزینه این مستمندان بشود، امام حسین ناراحت می‌شود؟ بعید میدانم!

* آقای معاونیان، آقای کریمی در فوتبال لقب جادوگر دارد به این معنی که بارها و بارها دل مردم را شاد کرده و افتخار فوتبال ایران و جهان بوده، هیچ جای دنیا بی‌جهت به علی کریمی و امثال ایشان پول‌های میلیاردی نمی‌دهند.

* آقای علی کریمی بارها و بارها قدم‌های بزرگی برای مردم نیازمند برداشته بدون شو وشواف. جایز است هرچه سریعتر از ایشان عذر خواهی کنید.

گردآوری: کاشمر سلام

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

کاشمر سلام

رسانه کاشمر سلام، از سال 1398 با هدف فراهم سازی بستری برای ارائه بروزترین مطالب خبری و فرهنگی هنری در فضای مجازی با دوری از هرگونه حاشیه سازی کار خود را آغاز نمود.

یک نظر

  1. درود به شرف پرویزخان پرستویی و علی کریمی…
    متاسفانه هستند آدمهایی که کوتاه فکر و جاهل باشند که معنی صحبتهای دیگران را معکوس تعبیر کنند همانند این بشر اولیه که پرویزخان خوب و دندان شکن جوابش را داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا