رپورتاژ

قیمت جدیدترین روش های کاشت مو (مهر ۱۴۰۲) مشخص شد

قیمت کاشت مو یکی از مهم‌ترین مواردی است که افراد در زمان کاشت مو به آن توجه می‌کنند، اما غافل از آنکه کاشت مو در شیراز و دیگر شهرها یک عمل تجربی بوده و نمی‌توان یک قیمت مشخص بیان کرد.

همان‌طور که قیمت یک اثر هنری استاد فرشچیان را نمی‌توان با یک نقاش معمولی مقایسه کرد.

قیمت کاشت مو  یک تکنسین باتجربه را نمی‌توان با یک تکنسین بی‌تجربه کاشت مو یکی دانست. اما به‌صورت کلی روش‌های کاشت مو دارای یک محدوده قیمت مشخص بوده و می‌توان یک محدوده قیمتی را برای آن مشخص کرد.

قیمت کاشت مو در شیراز و  شهرهای مختلف
قیمت کاشت مو در شیراز و  شهرهای مختلف

قیمت کاشت مو در شیراز و  شهرهای مختلف

قبل از آنکه به قیمت کاشت مو به روش‌های مختلف پرداخته شود. باید به این نکته توجه کرد که قیمت کاشت مو شیراز و یا تهران با یکدیگر یکی نیست.

یعنی محدود قیمت کاشت مو در شیراز بسیار کم‌تر از تهران و یا اصفهان بوده؛ اما کیفیت کاشت مو در شیراز بسیار بالاتر از تهران و دیگر شهرهای ایران است.

طبق آمار شیراز نه‌تنها در ایران بلکه در خاورمیانه پس از استانبول به‌عنوان دومین شهر پر طرف‌دار کاشت مو شناخته شده است.

قیمت انواع روش های کاشت مو مهر ۱۴۰۲

در ابتدا جدول قیمت کاشت مو آورده می‌شود و سپس به مقایسه و توضیح در مورد این روش‌ها پرداخته می‌شود. در انتها نیز بهترین دکتر کاشت مو که بهترین کیفیت کاشت مو درایران را ارائه می‌دهد آورده می‌شود.

لازم به یادآوری است که بعضی از روش‌ها کاشت مو در ایران کار نمی‌شود و صرفاً تبدیل قیمت از دلار به تومان انجام شده و در جدول آورده شده است.

روش کاشت مو در ایرانقیمت به تومان
کاشت مو FUT۱۲  تا ۱۳ میلیون تومان
کاشت مو FIT۱۳  تا ۱۴ میلیون تومان
کاشت مو اس یو تی۱۳ تا ۱۵
کاشت مو میکرو گرافت۱۲ تا ۱۴.۵ میلیون تومان
کاشت مو میکرو گرافت FIT۱۳ تا ۱۵ میلیون تومان
کاشت مو تمام دستگاه (در ایران موجود نیست)۳۵۰ میلیون تومان
کاشت مو با لیزر (در ایران موجود نیست)۲۰۰ میلیون تومان
کاشت مو سلول‌های بنیادی در ایران موجود نیست/ صرفاً آزمایشگاهیبدون قیمت در جهان / آزمایشگاهی

در این جدول قیمت میانگین انواع روش کاشت مویی که در حال حاضر در دنیا و ایران موجود است آورده می‌شود.

اشتباهات بزرگ در مورد قیمت کاشت مو

نکته مهم در مورد قیمت انواع روش‌های کاشت مو که باید بدانید:

۱: گران تر بودن به معنی بهتر بودن است

لزوماً هر روشی گران‌تر بود، بهتر  نیست. به‌صورت مثال کاشت مو با لیزر که این روزها بسیار در ایران تبلیغ می‌شود و  در سال ۱۹۹۵ تحقیق بر روی آن شروع شد و به این نتیجه رسید که کاشت مو با لیزر نمی‌تواند روش مناسبی برای کاشت مو باشد.

در واقع از لیزر فقط برای ایجاد سوراخ در پوست سر ایجاد می‌شود؛ اما به دلیل آنکه قطر فولیکول‌های موی سر افراد با یکدیگر متفاوت است، نتیجه مناسبی نسبت به دیگر روش‌های رایج کاشت مو نداشت.

اما چون اسم لیزر بر روی این روش است، در ایران به‌عنوان یک روش جدید قیمت کاشت مو به متقاضیان کاشت مو ارائه و هزینه گزافی نیز از آن‌ها گرفته می‌شود.

۲: کاشت مو با دستگاه

کاشت مو نیز همانند همه هنرها، یک نسخه برای همه افراد نیست و نمی‌توان فرد را در زیر یک دستگاه گذاشت و یک اثر هنری و یک کاشت مو عالی خلق کرد.

همان‌طور که برای عمل بینی و دیگر عمل‌های زیبایی، هیچ‌گاه اسم کاشت مو با دستگاه به زبان نمی‌آید، اما در مورد کاشت مو این اسم زیاد شنیده می‌شود.

کاشت مو همانند همه عمل‌های دیگر کاملاً به تجربه و تخصص تکنسین کاشت مویی که برای شما کاشت انجام می‌دهد پس به دنبال یک تکنسین باتجربه و متبحر بگردید نه دستگاه و…

قیمت کاشت مو بهترین تکنسین‌های کاشت مو ایران

همان‌طور که می‌دانید کاشت مو به دست یک تکنسین کاشت مو انجام می‌گیرد و دکتر کلینیک کاشت مو نقشی در کاشت موی متقاضیان کاشت مو ندارد. در واقع وظیفه اصلی دکتر کلینیک کاشت مو، صرفاً نظارت بر سلامت متقاضی کاشت است.

پس به دنبال یافتن بهترین تکنسین متخصص کاشت مو ایران باشید.

قیمت کاشت مو بهترین تکنسین‌های کاشت مو ایران
قیمت کاشت مو بهترین تکنسین‌های کاشت مو ایران

در حال حاضر خانم خراسانی مدیر تیم شیرازکاشت بهترین متخصص کاشت مو در شیراز و ایران بوده که دارای بیشترین تجربه کاشت مو در بین همه تکنسین های کاشت مو ایران است.

همچنین خانم خراسانی پس از چندین سال تجربه کاشت مو در کشور ترکیه، در حال حاضر وب‌سایت شیراز کاشت  shirazkasht  را تأسیس کرده است که همه بعضی از نمونه کارهای ایشان در این وب‌سایت قرار گرفته است.

قیمت بهترین روش کاشت مو در ایران

 در حال حاضر بهترین روش کاشت مو در ایران روش کاشت مو میکرو اف ای تی است. این روش کاشت مو همان روش کاشت مو FIT بوده که با کمی تمایز در انجام آن صورت گرفته است.

قیمت بهترین روش کاشت مو در ایران
قیمت بهترین روش کاشت مو در ایران

۱: در این روش کاشت مو؛ موها را به‌صورت تک‌تک از پشت سر با دستگاه برداشت می‌شود. (دستگاه میکرو موتور)

۲: در محلول بیولوژیک نگه‌داری می‌شود.

۳: سپس در جلو سر با ظریف‌ترین تیغ ممکن کاشت می‌کنند. (تیغ ۹/)

قیمت کاشت مو میکرو اف ای تی در حال حاضر در محدوده ۱۳ تا ۱۶ میلیون تومان بوده که همان‌طور که در بالا گفته شد خانم خراسانی متبحرترین تکنسین کاشت مو به روش میکروگرافت اف ای تی در شیراز و ایران است.

قیمت کاشت مو از ریش در ایران

قیمت کاشت مو از ریش به صورت جداگانه حساب می شود. یعنی فرد در صوریتکه نیاز به برداشت از ریش داشته برای کاشت مو پرتراکم داشته باشد، قیمت آن جداگانه حساب و به قیمت کاشت موی او اضافه می شود.

به طور مثال قیمت کاشت موی او ۱۳ میلیون تومان شده است و فرد برای اینکه همه قسمت‌های سر او پر شود نیاز به برداشت از ریش  دارد. پس باید هزینه پرداخت از ریش به صورت جداگانه حساب و به این قیمت افزوده می شود.

قیمت کاشت مو با برداشت از ریش
قیمت هر روش کاشت مو+ قیمت برداشت از ریشمثال: قیمت کاشت مو با روش میکرو اف ای تی + برداشت از ریش

 

 ۱۳ میلیون تومان هزینه کاشت مو + هزینه برداشت از ریش (۲.۵ میلیون تومان)

قیمت کل: ۱۵.۵ میلیون تومان

سخن پایان

قیمت انواع روش های کاشت مو بسیار متفاوت بوده که به تبحر و تجربه تکنسین کاشت مو و شهری که در آن کاشت مو انجام می دهید بستگی دارد. کاشت مو در شیراز بسیار ارزان تر از دیگر شهرها است .

در حال حاضر بهترین روش کاشت مو که هم از قیمت مناسبی برخوردار بوده و هم از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار است، کاشت مو میکرو اف ای تی بوده که خانم خراسانی متخصص این روش کاشت مو در ایران است.

شما برای کاشت مو پرتکراکم و با کیفیت در ایران می توانید به وب سایت Shirazkasht سر زده و ابتدا نمونه کارهای ایشان را دیده و سپس اقدام به کاشت مو کنید.

۰۹۱۷۲۲۶۰۰۱۳

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۴ رای

کاشمر سلام

رسانه کاشمر سلام، از سال 1398 با هدف فراهم سازی بستری برای ارائه بروزترین مطالب خبری و فرهنگی هنری در فضای مجازی با دوری از هرگونه حاشیه سازی کار خود را آغاز نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا