رپورتاژ

امتیاز پروژه آفتاب مهتاب برای کیست

امتیاز پروژه آفتاب مهتاب برای کیست

از پروژه های عمرانی جذاب که در سال ۱۴۰۱ به خریداران تحویل داده خواهد شد، پروژه آفتاب مهتاب یکی از برج های منطقه ۲۲ است. مجری طرح این پروژه تعاونی مسکن شرکت نفت است و به همین دلیل این پروژه اعتبار بالایی دارد.

افراد زیادی به خرید امتیاز پروژه آفتاب مهتاب به دلیل شرایط جغرافیایی مناسب، تعداد و متراژ متغیر واحدها، مسکونی تجاری بودن آن و … تمایل دارند. خرید امتیاز این پروژه یک فرصت مناسب برای سرمایه گذاری است.

پروژه آفتاب مهتاب
پروژه آفتاب مهتاب

چارچوب کلی پروژه آفتاب مهتاب

هر فردی برای خرید یک واحد تجاری و یا مسکونی نگاهی به چارچوب و اطلاعات کلی آن می اندازد. در زیر به بررسی چارچوب کلی و امتیاز پروژه آفتاب مهتاب می پردازیم.

·         تعداد برج و تعداد طبقه

این پروژه جذاب در قالب دو برج مسکونی و تجاری که هر کدام دارای ۲۵ طبقه است، در حال ساخت می باشد. ۲۰ طبقه از آن مسکونی، یک طبقه لابی مجلل و چهار طبقه منفی برای پارکینگ در نظر گرفته شده است. بدون شک کسب امتیاز پروژه آفتاب مهتاب یک فرصت مناسب برای سرمایه گذاری است.

·         تعداد و متراژ واحدها

در این پروژه در هر برج، ۲۷۰ واحد و عضو در نظر گرفته شده است. متراژ متغیر این واحدها فرصت مناسبی برای هر فرد با هر بودجه فراهم کرده است. در هر طبقه واحدهایی به متراژ ۹۱، ۹۴، ۹۸، ۱۰۰، ۱۰۴، ۱۱۲، ۱۱۷، ۱۲۴، ۱۴۰ و ۱۴۵ متر موجود است که برخی از این واحدها دو خوابه و برخی سه خوابه هستند و هر فرد با توجه به بودجه خود می تواند متراژ مناسبی تهیه کند.

·         مشخصات فیزیکی پروژه

یک سرمایه گذار و یا خریدار در همان ابتدا جویای امکانات پروژه می شود و کاملا بدیهی است که این امکانات از ارکان اصلی برج هستند. افرادی که به دنبال کسب امتیاز این پروژه هستند، بهتر است با امکانات آن بیشتر آشنا شوند.

·         لابی مجلل

همانطور که قبلا نیز اشاره شد، یک طبقه از این برج ها به لابی اختصاص داده شده و به صورت ۲۴ ساعته فعال است.

·         امنیت کامل

در این پروژه نگهبان و متصدی پذیرش در نظر گرفته شده است تا خریداران از امنیت صد در صدی پروژه آسوده خاطر باشند.

·         انباری

از مهم ترین بخش های هر برج، اختصاص انباری به واحدهای آن است. در این پروژه برای هر واحد به صورت مجزا انباری در نظر گرفته شده است.

·         امکانات رفاهی

جذابیت پروژه آفتاب مهتاب با وجود امکانات رفاهی مانند سالن همایش بزرگ و مجموعه ورزشی بالا رفته است. این امکانات اعتبار این پروژه را بسیار بالا برده است.

·         تاسیسات

لازم به ذکر است برای هر واحد سیستم گرمایشی و سرمایشی مجزایی طراحی شده تا ساکنان در آسایش کامل باشند.

پروژه آفتاب مهتاب
پروژه آفتاب مهتاب

·         بازارچه

در بسیاری از مواقع ساکنین یک برج از دور بودن مراکز خرید مایحتاج زندگی گلایه می کنند. برای راحتی حال ساکنین یک بازارچه کوچک در هر برج در نظر گرفته شده تا انها در خرید برخی از اقلام ضروری دچار زحمت نشوند.

با این اوصاف خرید امتیاز پروژه آفتاب مهتاب یک آینده نگری فوق العاده محسوب می شود که در یک زمان کم می توان به آن دست یافت.

·         نحوه معامله امتیاز پروژه آفتاب مهتاب

با توجه به اینکه این پروژه به شرکت نفت تعلق دارد، مدیریت خرید و فروش واحدها نیز با یک روند کاملا اصولی انجام می شود و هیچ شبهه ای در انجام معاملات وجود ندارد.

–          گام اول

هر فردی که برای خرید امتیاز مایل باشد باید به دفتر پروژه مراجعه کند تا با تعیین واحد، متراژ و طبقه، قیمت کلی برای او مشخص شود.

–          گام دوم

پس از تعیین موارد بالا، دفترچه مالکیت از سوی شرکت برای فرد صادر می شود و او شخص دارای امتیاز در پروژه محسوب می گردد.

–          گام سوم

زمانی که فرد امتیاز پروژه آفتاب مهتاب را به صورت رسمی کسب کرد، می تواند امتیاز خود را بفروشد. لازم به ذکر است که هر واحد مسکونی، قدر السهم تجاری نیز دارد و هر فرد می تواند آن قدر السهم را به صورت مجزا به فروش برساند یا واحد مسکونی را بفروشد و سهم تجاری خود را نگه دارد.

هر فردی می تواند با دارندگان امتیاز این پروژه وارد معامله شود و امتیاز او را خریداری کند. برای کسب اطلاعات بیشتر از پروژه آفتاب مهتاب چیتگر به لینک زیر مراجعه کنید:

https://diyar22.com/پروژه-آفتاب-مهتاب

ویژگی های منحصر به فرد پروژه آفتاب مهتاب

در پروژه آفتاب مهتاب ویژگی های خاصی وجود دارد که افراد زیادی را به سوی خود جذب کرده است. سه مورد زیر جذابیت خاصی به سرمایه گذاری در این پروژه داده است.

·         ورودی جداگانه

با توجه به اینکه مهندسی حساب و کتاب شده ای در نقشه این پروژه انجام شده، ازدحام در قسمت های تجاری مانعی برای رفت و آمد های واحد های مسکونی نخواهد بود، چرا که ورودی واحدهای مسکونی هیچ تداخلی با واحدهای تجاری ندارد. با این وجود در می یابید که تلاش مهندسان در این است تا ساکنین این برج در کمال آسایش و آرامش زندگی کنند.

·         وام بدون بهره

ویژگی جالب دیگر داشتن امتیاز پروژه آفتاب مهتاب، بهره مندی از وام بدون بهره در این پروژه است. هر خریداری می تواند از این وام که بازپرداخت ۴۸ ماهه دارد استفاده کند. بسیار محتمل است با پرداخت وام و گذشت این مدت، سود مناسبی از فروش واحد به شما برسد.

·        پتانسیل بالای منطقه

با توجه به این که منطقه ۲۲ در شرف تکمیل است و می توان گفت که با نقطه اوج خود فاصله زیادی دارد، پتانسیل رشد از نظر قیمت ملک در این منطقه بسیار قابل توجه است. شاید در چند سال آینده با تکمیل چند پروژه، افرادی که برای سرمایه گذاری در این منطقه امتیاز پروژه آفتاب مهتاب و یا پروژه های دیگر را تهیه کرده اند، به سود مناسبی برسند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

کاشمر سلام

رسانه کاشمر سلام، از سال 1398 با هدف فراهم سازی بستری برای ارائه بروزترین مطالب خبری و فرهنگی هنری در فضای مجازی با دوری از هرگونه حاشیه سازی کار خود را آغاز نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا