اخباراخبار فرهنگی

زمان پخش سریال زخم کاری ۲ و فیلم خجالت نکش ۲ بعد از مجوز ساترا

زمان پخش سریال زخم کاری ۲ و فیلم خجالت نکش ۲ بعد از مجوز ساترا

زمان پخش سریال زخم کاری ۲ و فیلم خجالت نکش ۲ بعد از مجوز ساترا که در سه ماه اول امسال، شورای صدور مجوز تولید ساترا با برگزاری ۱۱ جلسه، تعداد ۴۰ طرح سریال، ۸ فیلمنامه سریال و ۵ طرح برنامه تلویزیونی را بررسی کرد.

خجالت نکش 2 و زخم کاری 2
خجالت نکش ۲ و زخم کاری ۲

زخم کاری ۲ و خجالت نکش ۲

در سه ماه اول سال ۱۴۰۲ سریال‌های «زخم کاری ۲»، «گناه فرشته»، «خجالت نکش ۲»، «سرویس حوادث» و «افعی» از شورای صدور مجوز ساترا مجوز تولید گرفته‌اند و این شورا با برگزاری ۱۱ جلسه، تعداد ۴۰ طرح سریال، ۸ فیلمنامه سریال و ۵ طرح برنامه تلویزیونی را بررسی کرده است.

فریدون جیرانی، محمدحسین مهدویان، حامد عنقا، پیمان معادی، رضا مقصودی، مصطفی کیایی، برزو نیک‌نژاد و منوچهر هادی از جمله اشخاصی هستند که با حضور در جلسات شورای صدور مجوز تولید ساترا به سوالات اعضای شورا پاسخ دادند و در نهایت موفق به اخذ مجوز تولید سریال شدند.

سریال‌های «زخم کاری ۲» به تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان و کارگردانی محمدحسین مهدویان، «نیلوفر آبی» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مصطفی کیایی، «گناه فرشته» به تهیه‌کنندگی و نویسندگی حامد عنقا، «نیسان آبی ۲» به کارگردانی منوچهر هادی، «افعی» به نویسندگی پیمان معادی، «خجالت نکش ۲» به کارگردانی رضا مقصودی، «خطبه عشق» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد و تهیه‌کنندگی محمد شایسته، «سرویس حوادث» به نویسندگی و کارگردانی فریدون جیرانی از جمله سریال‌هایی بودند که در سه ماه اول سال ۱۴۰۲ از ساترا مجوز تولید گرفته‌اند.

شورای صدور مجوز تولید ساترا با حضور اعضای حقیقی و اعضای حقوقی (نمایندگان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) به صورت هفتگی در ساترا تشکیل جلسه می‌دهد و طرح‌های سریال‌ها و برنامه تلویزیونی را بررسی می‌کند. در روند تنظیم‌گری تعاملی ساترا شاهد حضور نویسندگان، کارگردان‌ها و تهیه‌کنندگان سریال‌های نمایش خانگی در جلسات شورای صدور مجوز تولید ساترا و گفت‌و گوی ایشان با اعضای شورا در خصوص طرح‌ها هستیم.

گردآوری: کاشمر سلام

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

کاشمر سلام

رسانه کاشمر سلام، از سال 1398 با هدف فراهم سازی بستری برای ارائه بروزترین مطالب خبری و فرهنگی هنری در فضای مجازی با دوری از هرگونه حاشیه سازی کار خود را آغاز نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا