رپورتاژ

همه چیز درباره لیفت سینه با لیزر

همه چیز درباره لیفت سینه با لیزر

همه چیز درباره لیفت سینه با لیزر
همه چیز درباره لیفت سینه با لیزر

جراحی کوچک کردن و لیفت سینه سنتی بهترین گزینه برای خانم هایی است که می خواهند سینه های خود را لیفت کرده و مقدار زیادی از بافت سینه خود را بردارند. معرفی جراحی «لیفت سینه با لیزر» در سال های اخیر نیز بسیار رایج شده است و تحولاتی را در لیفت سینه ب وجود آورده است. ما در این بخش به مواردی مانند این که لیفت سینه با لیزر چیست و چه تفاوتی با لیفت سینه سنتی دارد خواهیم پرداخت. دانستن این اطلاعات می تواند به شما در انتخاب روش جراحی مناسب برای رسیدن به نتایج دلخواه کمک کند.

توضیحاتی کلی در خصوص لیفت سینه با لیزر

جراحی لیفت سینه با لیزر معمولاً به عنوان بخشی از لیفت سینه سنتی انجام می شود، به این معنی که جای زخم تقریباً یکسان است، با برشی در اطراف نوک پستان، سپس از نوک پستان به چین زیر سینه و در سراسر چین زیر سینه. این اسکار شبیه به ” anchor scar” کوچک کردن سینه است. هیچ مطالعه علمی برای مقایسه تکنیک لیفت سینه با لیزر با روش لیفت سنتی وجود ندارد. تا زمانی که چنین مطالعاتی انجام نشوند، فرد قادر به ارزیابی عینی دو روش نیست.

علاوه بر لیفت سینه، اگر بیمار به دنبال کوچک کردن سینه نیز باشد، می توان آن را همزمان انجام داد. کوچک کردن سینه، سینه‌ ها را تغییر شکل داده و اندازه آن ‌ها را کاهش می‌دهد تا شکل و ظاهری جوان ‌تر برای سینه ایجاد کند. باز هم جای زخم تقریباً مشابه جراحی لیفت سینه با لیزر است. برش های افقی در چین زیر سینه ایجاد می شود که به صورت عمودی تا نوک سینه و اطراف آن کشیده می شود.

آیا لیفت سینه با لیزر نیاز به مراقبت بعد از عمل دارد؟

روش های لیفت سینه با لیزر نیازی به مراقبت پس از عمل ندارد. با این حال، برخی از بیماران ممکن است خشکی  پوست را تجربه کنند که احساس سفت شدن دارد. این علائم پس از درمان ‌های لیفت سینه با لیزر کاملاً طبیعی هستند. بیماران باید به طور مداوم سینه های خود را مرطوب کنند تا از خشکی سینه خود جلوگیری کنند.

یکی دیگر از گزینه‌ها لیفت سینه بدون جراحی، لیفت سینه با نخ است، اگر تمایل دارید به انجام آن میتوانید به سایت دکتر ایزدپناه مراجعه نمایید.

مزایای لیفت سینه با لیزر

مزایای لیفت سینه با لیزر بسیار است. چشمگیرترین آن ها عبارتند از:

  • روش کم تهاجمی
  • جای زخم های ریز
  • زمان بهبودی کوتاه ‌تر – ممکن است پس از آن مقداری تورم و کبودی ایجاد شود

دلایل انجام لیفت سینه با لیزر

دلایل زیادی وجود دارد که چرا یک فرد به لیفت سینه فکر می کند. رایج ترین آن ها شامل کاهش وزن زیاد، شیردهی و نیروی جاذبه به دلیل سن است. صرف نظر از دلیل، انجام چنین عمل زیبایی می تواند برای عزت نفس و احساس اعتماد به نفس افراد معجزه کند. با این حال، فکر رفتن به زیر چاقو می تواند یک گزینه  ترسناک باشد. خوشبختانه، لیفت سینه با لیزر می تواند نگرانی افراد را در این باره برطرف کند.

روش انجام لیفت سینه با لیزر

لیفت سینه با لیزر شامل یک فرآیند دو مرحله ای است که باعث سفت شدن سطحی و سفت شدن عمیق بافت بالا و اطراف سینه می شود.

فناوری Smartlipo MPX با وارد کردن انرژی لیزر پالسی از طریق یک کانول زیر پوست بالای ناحیه سینه کار می‌کند. انرژی لیزر بافت را منعقد می‌کند، در نتیجه خطوط بدن را شکل می‌ دهد و پوست را سفت می‌کند که به نوبه خود اثر لیفتینگ و با افزایش تولید کلاژن ایجاد می‌کند و منجر به سفت ‌تر شدن سینه ‌ها و بهبود رنگ پوست می‌ شود. همچنین در صورت نیاز می توان رسوبات چربی را به طور همزمان از ناحیه بازو حذف کرد.

این درمان می تواند باعث ناراحتی خفیف در برخی از بیماران در طول جلسه آنها شود. اکثر بیماران گزارش می دهند که درد بلافاصله پس از اتمام درمان از بین می رود. روش های لیفت سینه با لیزر Smartlipo غیر تهاجمی هستند و به طور کلی به خوبی تحمل می شوند. حدود ۱ ساعت طول می کشد تا کل فرآیند درمان تحت بی حسی موضعی انجام شود که منجر به حداقل زمان استراحت برای بیمار می شود.

پس از عمل لیفت سینه با لیزر، برخی از بیماران ممکن است خشکی پوست را تجربه کنند که احساس سفت شدن دارد. این علائم پس از درمان‌های لیفت سینه با لیزر کاملاً طبیعی هستند بیماران باید به طور مداوم سینه های خود را مرطوب کنند تا از خشکی سینه خود جلوگیری کنند. بیماران می توانند در عرض ۲ روز به سر کار خود بازگردند و پس از دو هفته یا بیشتر به باشگاه بروند.

ایمنی بودن لیفت سینه با لیزر

عمل لیفت سینه با لیزر معمولاً باعث خونریزی، تورم یا کبودی نمی شود. Smartlipo MPX به دو ویژگی مهم SmartSense و ThermaGuide مجهز شده است.

با استفاده از فناوری لیزر Smartlipo MPX یا Smartlipo Triplex، ما می‌توانیم به نتایج ایمن سریع و موثر برای بیماران خود دست یابیم، زیرا هر دو سیستم مجهز به دو ویژگی منحصر به فرد مهم SmartSense و ThermaGuide هستند که پیشرفته ‌ترین و پیچیده‌ترین فناوری لیزر را ارائه می‌کنند. بدون خونریزی، تورم یا کبودی و در نتیجه عوارض کمتر و زمان بهبودی سریع.

سیستم SmartSense حاوی یک ریزتراشه پیشرفته به نام شتاب‌سنج است که در قطعه دستی هوشمند قرار داده می‌شود. بر اساس تنظیمات جراح (بالا، متوسط یا کم) و حرکت دستگاه هوشمند، توان لیزر دقیق اندازه‌گیری و تحویل داده می‌شود.

ThermaGuide بازخورد دما را برای ارائه سطح مناسب انرژی لیزر فراهم می کند و کانول ThermaGuide حاوی سنسوری است که دمای بافت را اندازه گیری می کند، بنابراین انرژی لیزر تا رسیدن به دمای هدف برای درمان ایمن تر و یکنواخت تر تحویل داده می شود. نرم افزار پیچیده امکان انتخاب تنظیمات دما را برای هشدار دادن به جراح و سپس کاهش انرژی لیزر در زمانی که دمای زیر پوستی از دمای هدف فراتر رفت، می دهد.

عمل لیفت سینه با لیزر مانند سایر روش های جراحی لیزری می تواند عوارض و عوارض جانبی از جمله سوختگی پوست یا بافت چربی داشته باشد.

همچنین عدم تقارن، خونریزی، هماتوم، بی حسی ناحیه تحت درمان برای چند روز-هفته، توده های موقتی زیر پوست به مدت یک هفته و فرورفتگی نیز شاید برای شما پیش بیاید. با این وجود، این وظیفه جراح است که عوارض، خطرات و عوارض احتمالی را به حداقل برساند، حتی اگر نتوان آن ها را از بین برد.

اگر عمل لیفت سینه انجام داده‌اید و حس میکنید دچار درد شده اید میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد درد لیفت سینه به سایت دکتر ایزدپناه مراجعه نمایید.

مقایسه کلی لیفت سینه با لیزر و لیفت سینه جراحی از دید دکتر کامبیز ایزد پناه

لیفت سینه با لیزر با لیفت سینه معمولی متفاوت است، زیرا این روش به طور کلی بدون خونریزی، تورم یا کبودی در نتیجه بهبودی سریع و بدون نیاز به استراحت است و منجر به ایجاد اسکار بدون عمل روی سینه می شود. بعد از عمل لیفت سینه با لیزر بدون جراحی، لیفت و سفت کردن سینه بلافاصله قابل مشاهده است.

جراحی لیفت سینه به طور معمول تحت بیهوشی عمومی انجام می شود و بسته به وسعت و اندازه عمل شامل یک شب بستری شدن در بیمارستان است. لیفت سینه با لیزر نیازی به بستری شدن در بیمارستان بعد از درمان ندارد. بیماران حتی می توانند در عرض ۲ روز به سر کار بازگردند و بعد از حدود یک هفته یا بیشتر به باشگاه بروند. البیته همه چیز بستگی به شرایط جسمانی شما و نظر جراح دارد.

سوالات متداول

لیفت سینه با لیزر چیست؟

لیفت سینه با لیزر، یک جایگزین جدید و ابتکاری غیر جراحی برای بهبود ظاهر سینه است. بزرگ کردن سینه سنتی و لیفت سینه، روش های جراحی هستند که برای رفع این مشکلات طراحی شده اند. اگرچه جراحی نتایج برجسته و طولانی مدتی را ارائه می دهد، اما با خطراتی همراه است. لیفت سینه با لیزر، یک درمان غیر تهاجمی برای بهبود ظاهر سینه ها بدون بیهوشی، اسکار یا زمان نقاهت است.

لیفت سینه با لیزر سینه چگونه کار می کند؟

درمان لیزری لیفت سینه با گرم کردن آرام و ملایم پوست به مدت حدود ۱۵ دقیقه عمل می کند. این امر سینه ها را سفت و بلند می کند و پری و برآمدگی را فراهم می کند.

بعد از لیفت سینه با لیزر چه انتظاری باید داشته باشم؟

ممکن است بلافاصله پس از درمان قرمزی خفیفی را در ناحیه تحت درمان تجربه کنید و این باید در عرض چند دقیقه به حالت عادی بازگردد. بسیاری از زنان فورا بهبود می یابند. می توانید بلافاصله پس از درمان، فعالیت های منظم خود را از سر بگیرید.

چه نتایجی باید بعد از لیفت سینه با لیزر انتظار داشته باشم؟

برخلاف جراحی که در آن افزایش قابل توجهی در اندازه امکان پذیر است، نتایج حاصل از لیفت سینه با لیزر طبیعی تر است.

دکتر کامبیز ایزدپناه فوق‌تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی
دکتر کامبیز ایزدپناه فوق‌تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی

سخن پایانی

فراموش نکنید که انواع جراحی‌های پلاستیک، ترمیمی و زیبایی باید با ظرافت و دقت انجام شود تا نتیجه حاصل از آن طبیعی و مطلوب باشد. اگر قصد انجام هر کدام از جراحی های فوق را دارید، شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انواع جراحی‌های زیبایی، مقالات سایت را  به آدرس www.drkambiz-izadpanah.com مطالعه نموده و یا نمونه کارهای بیشتری را در پیج اینستاگرام دکتر ایزدپناه مشاهده کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

کاشمر سلام

رسانه کاشمر سلام، از سال 1398 با هدف فراهم سازی بستری برای ارائه بروزترین مطالب خبری و فرهنگی هنری در فضای مجازی با دوری از هرگونه حاشیه سازی کار خود را آغاز نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا