اخباراخبار فرهنگی

معذرت خواهی پارمیدا قاسمی ورزشکار بخاطر افتادن روسری اش

معذرت خواهی پارمیدا قاسمی ورزشکار بخاطر افتادن روسری اش

معذرت خواهی پارمیدا قاسمی ورزشکار بخاطر افتادن روسری اش که پارمیدا قاسمی عضو تیم ملی تیر و کمان ایران با انتشار ویدیویی در اینستاگرام بخاطر «افتادن مقنعه‌ اش» در مراسم اختتامیه لیگ کشوری عذرخواهی کرد.

معذرت خواهی پارمیدا قاسمی
معذرت خواهی پارمیدا قاسمی

او در این ویدیو، که یک روز پس از انتشار ویدیوی او روی سکوی دریافت جوایز منتشر شد، گفت: «موقع اهدای مدال و جوایز روی سکو، به دلیل باد وشرایط استرس زیاد روی سکو متوجه افتادن مقنعه‌ام نشدم و این قضیه باعث بازتاب‌هایی شد که سوءتفاهم‌هایی ایجاد کرد.»

خانم قاسمی با بیان اینکه «من و خانواده‌ام هیچ‌وقت با حجاب مشکلی نداشتیم و نداریم»،‌ از مردم، مسئولان، مربی، باشگاه سنگ آهن بافق و هم‌تیمی‌هایش عذرخواهی کرد.

پارمیدا قاسمی، عضو تیم ملی تیر و کمان ایران در رشته ریکرو، روز ۱۹ آبان بر روی سکوی اهدای مدال در مراسم اختتامیه لیگ تیروکمان جام خلیج فارس در تهران، در حالی ظاهر شد که به نظر می‌رسید مقنعه‌اش را از سر برداشته است.

خانم قاسمی که عضو تیم سنگ آهن بافق است همراه با هم‌تیمی‌هایش با کسب ۸ امتیاز در رده اول قرار گرفت و قهرمان شد.

اواخر مهرماه هم الناز رکابی، سنگ‌نورد ایرانی بدون پوشاندن موهای خود در مسابقات سئول شرکت کرد. او چند روز بعد با انتشار یک «استوری» در اینستاگرام نوشت که پوشش او «سهوا دچار مشکل شده است».

گردآوری: کاشمر سلام

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

کاشمر سلام

رسانه کاشمر سلام، از سال 1398 با هدف فراهم سازی بستری برای ارائه بروزترین مطالب خبری و فرهنگی هنری در فضای مجازی با دوری از هرگونه حاشیه سازی کار خود را آغاز نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا