رپورتاژ

اجاره خودروهای تشریفاتی مناسب عروس

اجاره خودروهای تشریفاتی مناسب عروس

برای اجاره ماشین عروس  شما می توانید هر خودرویی را انتخاب کنید اما در کل تقاضا برای خودروهای لوکس و تشریفاتی برای مجالس عروسی بالاست و از آنجا که افراد در طول عمر تنها یک بار فرصت برگزاری مراسم ازدواج را دارند پس تمام سعی خود را می کنند تا این روز را به بهترین نحو ممکن برگزار کنند. درصد زیادی از افراد جامعه هیچ دسترسی به خودروهای لوکس و تشریفاتی ندارند و ممکن است ماه ها قبل از برگزاری مراسم عروسی دغدغه ی خودروی مناسب را داشته باشند. قبل از اینکه همه افراد برای عروسی خود خودروی مناسب را اجاره کنند بهتر است یک دسته بندی لازم در خصوص علایق و خواسته های خود و در  نتیجه بودجه مورد نظر بکنند. با مشخص کردن سطح انتظارات به راحتی می توان به یک شرکت اجاره خودرو  با راننده  مراجعه کرد و خودرو مورد نظر خود را با مشاوره از کارشناسان برای روز موعود عروسی رزرو کرد.

اجاره خودروهای تشریفاتی مناسب عروس

اجاره ماشین عروس
اجاره ماشین عروس

بیشتر افراد برای اجاره ماشین عروس تمرکز خود را  روی خودروهای تشریفاتی می گذارند و می خواهند با انتخاب یک خودروی لوکس و زیبا خاطره ای بی نظیر از روز عروسی خود ثبت کنند. به طور کلی خودروهای تشریفاتی با مقاصد مختلفی برای اجاره در ناوگان شرکت ها قرار داده می شوند و از آنجا که قیمت اجاره در این خودروها تا حدودی بالاست پس فقط یک سری مشاغل خاص و بعضی از افراد در موقعیت های خاص می توانند از این خدمات استفاده کنند. مثلا بیشتر شرکت ها برای جابجایی میهمانان ویژه از خودروهای تشریفاتی اجاره ای استفاده می کنند و یا در بعضی از ادارات و سازمان ها برای جابجایی مقامات رسمی از ماشین های رده بالا بیشتر استفاده می کنند.

در مجالس عروسی از دیرباز تاکنون سعی بر آن شده تا همیشه خودروهایی را انتخاب کنند که کیفیت بالایی داشته باشند. این خدمات قبلا در بین افراد فامیل انجام می شد اما با روی کار آمدن صنعت اجاره خودرو با راننده و بدون راننده معضلات تهیه ماشین عروس تا حد زیادی کاهش پیدا کرده است. اجاره ماشین در ایران قدمت آنچنانی ندارد و تنها چند دهه است که شرکت ها این  فعالیت را در ایران شروع کرده اند و با همین زمان اندک هم مورد استقبال زیادی قرار گرفته شده است. تا جایی که شرکت ها توانسته ای در ناوگان خود مجموعه ای از بهترین خودروهای ایرانی و خارجی را دور خود جمع کنند. رفته رفته این موضوع در بین مردم عمومیت پیدا کرد و افراد برای مراسمات عروسی خود از این شرکت ها خودروی مورد نظر خود را اجاره کردند.

هزینه اجاره ماشین عروس

اجاره ماشین عروس
اجاره ماشین عروس

هزینه اجاره ماشین عروس کاملا بستگی به مدل خودرویی دارد که انتخاب کرده اید. اگر کلیک شما روی خودروهای لوکس و تشریفاتی است لازم است که هزینه ی بیشتری را پرداخت کنید. هر چه قیمت خودرو بالا باشد هزینه اجاره آن بالا نیز است. بیشتر افراد برای عروسی کمتر به دنبال خودرو با هزینه اجاره پایین هستند چون می خواهند در بهترین روز زندگیشان خاص باشند.

معمولا مقدار هزینه ای که برای اجاره خودرو دریافت می شود برای ۱۵ ساعت زمان است و زمانی که فرد بخواهد چند ساعتی بیشتر خودرو را در اختیار داشته باشد بایستی هزینه ساعت های اضافه را باید جداگانه پرداخت نماید.

البته پارامتر دیگری که در قیمت گذاری ماشین عروس بسیار تاثیر گذار است اجاره خودرو بدون راننده و اجاره خودرو با راننده است. معمولا اگر اجاره ماشین با راننده باشد هزینه ای بیشتری باید برای اجاره پرداخت کنید. اما این آپشن امکانات بسیاری زیادی دارد که در اختیار مشتری قرار داده میشود. شما بعد از اجاره خودروی عروس با راننده، دیگر هیچ نیازی به  رسیدگی به خودرو نخواهید داشت و هیچ هزینه ای بابت پیدا کردن ضمانت و چک نخواهد داشت.

اگر می خواهید در روز عروسی خود به خدماتی از قبیل تهیه سوخت، استهلاک ماشین و مواد مصرفی خودرو فکر نکنید بهتر است ماشین عروس مورد نظر خود را با راننده اجاره کنید تا از صرف هزینه های جانبی شما کاسته شود و همین اینکه با خیال راحت از روز عروسی خود لذت ببرید.

شرایط اجاره خودروی عروس

اجاره ماشین عروس
اجاره ماشین عروس

اگر شرایط اجاره ماشین عروس تمایزی با سایر خدمات شرکت های اجاره کننده خودرو نداشته باشد.در واقع افراد کمتری به سمت این خدمات یک روزه می آیند. از این رو تمامی شرکت ها ی اجاره دهنده آفرهای ویژه ای برای عروسی و مجالس خاص در نظر می گیرند و سعی می کنند تا افراد به راحتی بتوانند روز عروسی خود را با یک خودروی لوکس بگذرانند.

اگر به دنبال یک شرکت مناسب رنت ماشین هستید بهتر است از ابتدا چندین شرکت را از لحاظ قیمتی بررسی کنید و سپس از بهترین و ایده آل ترین شرکت، خدمات اجاره را دریافت کنید. اگر به دنبال شرکتی هستید که با توجه به بودجه شما بتواند یک خودروی شیک را برای شما تامین کند بهتر است اجاره خودرو را از شرکت آراد سیر انتخاب کنید.

در شرکت آراد سیر یک سری شرایط خاص و استثنایی برای اجاره ماشین عروس در نظر گرفته شده است. که همین شرایط راحت سبب شده است تا افراد زیادی بتوانند از این خدمات استفاده کنند. شما برای اجاره خودروی عروس با راننده نیازی به گذاشتن سند یا چک برای ضمانت نیستید و خودرو را در موعد مقرر تحویل می گیرید.

اگر هم بخواهید خودرو را بدون راننده اجاره کنید می توانید ۲۰ درصد از مبلغ اجاره را پرداخت کنید و یا اینکه یک چک با مبلغ ارزش ماشین برای ضمانت قرار دهید. اما اگر توانایی گذاشتن چک و ضمانت نداشته باشید شرکت آراد سیر یک نفر را به عنوان ناظر همراه شما میفرستد تا از دور خودرو را زیر نظر داشته باشد. فردی که به عنوان ناظر فرستاده می شود در یک خودروی مستقل خواهد بود و تا پایان عروسی خودرو را نظارت می کند. تمام این خدمات برای اسایش حال عروس و دامادهایی است  که در شرف برگزاری مراسم عروسی هستند و هیچ گزینه ای برای خودروی عروس ندارند. اجاره ماشین بخصوص خودروهای لوکس و تشریفاتی در شرکت آراد سیر یک امری طبیعی است و روزانه صدها نفر از این خدمات استفاده می کنند. پس اگر شما هم میخواهید خودرو اجاره کنید پس لازم است تا سری به موسسه اجاره خودرو آراد سیر بزنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

کاشمر سلام

رسانه کاشمر سلام، از سال 1398 با هدف فراهم سازی بستری برای ارائه بروزترین مطالب خبری و فرهنگی هنری در فضای مجازی با دوری از هرگونه حاشیه سازی کار خود را آغاز نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا