اخباراخبار اجتماعیاخبار فرهنگی

دلیل فوت اکبر خرمدین در زندان ۳۰ آبان ۱۴۰۰ + جزئیات درگذشت اکبر خرمدین

دلیل فوت اکبر خرمدین در زندان ۳۰ آبان ۱۴۰۰ + جزئیات درگذشت اکبر خرمدین

دلیل فوت اکبر خرمدین در زندان ۳۰ آبان ۱۴۰۰ که اکبر خرمدین که متهم به قتل پسر، دختر و دامادش بود، در زندان فوت کرد.

درگذشت اکبر خرمدین
درگذشت اکبر خرمدین

طبق پیگیری‌های انجام‌شده مشخص شد که اکبر خرمدین که به جرم قتل پسرش بابک خرمدین و همینطور دختر و دامادش در زندان رجایی شهر به سر می‌برد، امروز فوت کرده است.

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ بود که بخش‌هایی از جسد مثله‌شده بابک خرمدین توسط یک کارگر شهرداری در شهرک اکباتان تهران پیدا شد و پس از آن، پلیس پدر و مادر خرمدین را به اتهام قتل فرزندشان بازداشت کرد.

یک روز بعد یعنی در ۲۷ اردیبهشت اکبر خرمدین اعتراف کرد که با همدستی همسرش و پس از آنکه مواد بیهوش‌کننده به فرزندشان خورانده‌اند او را به قتل رسانده‌اند و جسد او را پس از مثله کردن در سطل زباله‌هایی در فاز ۳ اکباتان رها کرده‌اند.

اکبر خرمدین که ۸۰ ساله و بازنشسته ارتش است در اعترافات خود انگیزه قتل پسرش را رفتار نامناسب او با پدر و مادرش عنوان کرد.

خرمدین پس از محاکمه به حبس طولانی مدت محکوم شد و امروز پس از گذشت چندماه از محکومیتش خبر رسید که به دلیل بیماری و ایست قلبی در زندان رجایی شهر فوت کرده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

گرداوری: کاشمر سلام

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

کاشمر سلام

رسانه کاشمر سلام، از سال 1398 با هدف فراهم سازی بستری برای ارائه بروزترین مطالب خبری و فرهنگی هنری در فضای مجازی با دوری از هرگونه حاشیه سازی کار خود را آغاز نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا