رپورتاژ

معرفی ویژگی های آموزشگاه حسابداری در کرج

معرفی ویژگی های آموزشگاه حسابداری در کرج

یکی از رشته های تحصیلی پرطرفدار که در دانشگاه های کشور نیز علاقه مندان زیادی برای تحصیل دارد رشته حسابداری می باشد. اما آموزش هایی که در دانشگاه ها ارائه می شود برای افرادی که قصد فعالیت در رشته حسابداری دارند مناسب نیست و جوابگوی نیاز آن ها نیست در نتیجه کسانی که علاقه مند به فعالیت در این رشته هستند به جز مباحث درسی دانشگاه باید آموزش هایی ببینند که جوابگوی نیاز بازار کار می باشد.  در ادامه با چند ویژگی آموزشگاه حسابداری معتبر شهر کرج آشنا می شویم:

اساتید آموزشگاه حسابداری

مهمترین نکته ای که در هنگام انتخاب آموزشگاه حسابداری باید به آن توجه کنید حضور اساتید با تجربه و باسابقه در آموزشگاه می باشد. شاید بارها این جمله را شنیده باشید که می گویند توانایی آموزش یک کار در برابر انجام همان کار دو مقوله ی متفاوت است. این بحث درباره حسابداری درست نیست، یک مدرس حسابداری باید در انجام تمام فعالیت های مربوط به حسابداری مهارت لازم را داشته باشد و بتواند تجربیات خود را به داوطلبان منتقل کند. علاوه بر این یک استاد باید به طور مداوم در حال مطالعه باشد، و دانش خود را به روز نگه دارد.

محیط مناسب آموزشگاه حسابداری

یکی از ویژگی هایی که در هنگام انتخاب آموزشگاه حسابداری مناسب باید به آن توجه کنید مکان مناسب و ابزار لازم برای یادگیری می باشد،محیط مناسب در یادگیری بیشتر دانشجو تاثیر دارد و در ایجاد انگیزه برای یادگیری موثر است. حتی تعداد دانشجویان شرکت کننده در کلاس ها نیز یکی از معیار های انتخاب آموزشگاه مناسب می باشد، باید توجه کنید که  اگر آموزشگاهی بیشتر از ظرفیت دانشجو می پذیرد ممکن است در یادگیری شما تاثیر منفی بگذارد.

آموزش نرم افزار های حسابداری

تقریبا نیمی از کارهای حسابداری امروزه با استفاده از نرم افزار های حسابداری انجام می پذیرد. بنابراین نرم افزار تخصصی حسابداری یک ابزار ضروری برای انجام کار های حسابداری می باشد که در این خصوص می توان به نرم افزار حسابداری سپیدار، هلو، همکاران سیستم، محک، فرداد و… اشاره کرد. آموزشگاه حسابداری خوب باید کار با نرم افزارهای مهم حسابداری را به درستی به شرکت کنندگان آموزش دهد.

حسابداری
حسابداری

آموزشگاه هایی با امکان معرفی به کار

هنگام انتخاب کلاس آموزش حسابداری باید به این نکته توجه داشته باشید که در چه سطحی هستید. یکی دیگر از مواردی که برای تشخیص آموزشگاه حسابداری می توانیم در نظر بگیریم معرفی به بازار کار است. ارائه تضمین از سوی آموزشگاه جهت اشتغال به کار پس از اینکه دوره های آموزشی را به اتمام رساندید یکی از نشانه هایی است که می توانید از اعتبار آموزشگاه مطمئن شوید.

قیمت دوره های آموزشگاه حسابداری

از دیگر موارد قابل ذکر هنگام ثبت نام در آموزشگاه حسابداری شهریه کلاس ها، اعتبار و گواهینامه بین المللی، متد آموزشی و برگزاری سمینارها می باشد که باید به این موارد نیز توجه کرد.

حسابداری
حسابداری

مدرک آموزشگاه

مدرک و گواهینامه ایی که آموزشگاه در پایان دوره به شما اعطا می کند یکی دیگر از فاکتورهایی است که باید در هنگام انتخاب آموزشگاه حسابداری مناسب به آن توجه کرد. آموزشگاه حسابداری در کرج از آن دسته آموزشگاه هایی است که پس از اتمام دوره های آموزشی به شرکت کنندگان مدرک بین المللی ارائه می کند. مدرکی که از آموزشگاه حسابداری در کرج دریافت می کنید مورد تایید ادارات و شرکت های خصوصی و دولتی است و می توانید مهارت هایی که کسب کردید را به وسیله ارائه این مدرک معرفی کنید.

بازار کار حسابداری و موقعیت های شغلی آن

همان گونه که قبلا در سایت https://karajportal.ir  اشاره کردیم حسابداری کار پرطرفداری هست، بازار کار پررونق و فرصت های شغلی گسترده ای دارد. در مورد فرصت ها و گرایش های مربوط به حسابداری می توان حسابداری صنعتی، بانکی، بیمه، بازرگانی، دولتی، مالیاتی و … را نام برد.  افراد با توجه به دانش، مهارت و علاقه ی خود در این زمینه می توانند شغل مناسب خود را پیدا کنند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

کاشمر سلام

رسانه کاشمر سلام، از سال 1398 با هدف فراهم سازی بستری برای ارائه بروزترین مطالب خبری و فرهنگی هنری در فضای مجازی با دوری از هرگونه حاشیه سازی کار خود را آغاز نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا