رپورتاژ

طرز تهیه ته چین مرغ ساده، ته چین گوشت مجلسی، ته چین اسفناج با گوشت

طرز تهیه ته چین مرغ ساده، ته چین گوشت مجلسی، ته چین اسفناج با گوشت

ته چین یکی از غذا های سنتی ایرانی می باشد که به دلیل طعم و مزه ای که دارد در کل دنیا مشهور می باشد. ته چین با پایه اصلی برنج و انواع مرغ وگوشت تهیه می شوند و جزء غذا های آسان ولی مجلسی هستند. شما می توانید ته چین ها را در قالب های مختلف می توانید با فر و بدون فر تهیه کنید. اگر دوست دارید یک غذای شیک و مجلسی برای مهمانی ها تهیه کنید ته چین ها را در نظر داشته باشید. ته چین ها بیشتر با برنج و ماست و تخم مرغ تهیه می شوند و باید در قابلمه های با ارتفاع کم پخته و سرو شوند. می توانید برای تزیین از زرشک و کمی خلال ها استفاده کنید. اگر دوست دارید رنگ ته چین شما طلایی و خوش رنگ شود از زعفران بیشتری استفاده کنید و در ۵ دقیقه انتهای درب قابلمه را برداشته و اجازه دهید تا ته دیگ طلایی شود. برای تهیه ته چین ها رعایت کردن اندازه و مقدار ها بسیار اهمیت دارد تا در نهایت یک ته چین دلچسب و خوشمزه داشته باشید. اما امروز تصمیم گرفتیم سه نوع از بهترین ته چین ها را به شما آموزش دهیم که عبارت است از ته چین مرغ، ته چین گوشت، ته چین اسفناج همراه ما باشید.

طرز تهیه ته چین مرغ

طرز تهیه ته چین مرغ
طرز تهیه ته چین مرغ

ته چین مرغ را می توان بی شک یکی از خوشمزه ترین و محبوب ترین ته چین دانست که می توانید به راحتی با سینه و ران مرغ پخته شده و خرد شده تهیه کنید. شما می توانید در کنار ته چین مرغ کمی سس ربی نیز تهیه و سرو کنید. ته چین مرغ را می توانید به همراه زرشک تفت خورده سرو تزیین کنید. اما برای مشاهده دستور تهیه ته چین مرغ به سایت پارسی دی مراجعه کنید.

طرز تهیه ته چین گوشت

طرز تهیه ته چین گوشت
طرز تهیه ته چین گوشت

ته چین گوشت یکی از خوشمزه ترین ته چین ها می باشد که می توانید به دلخواه با گوشت چرخ کرده و یا گوشت پخته شده و ریش شده تهیه و سرو کنید. ته چین ها بیشتر با ماست چکیده و کمی ترش تهیه می شوند و شما می توانید ته چین را با زرده تخم مرغ و یا تخم مرغ کامل تهیه کنید. اما برای مشاهده دستور تهیه ته چین گوشت به سایت پارسی دی مراجعه کنید.

طرز تهیه ته چین اسفناج

طرز تهیه ته چین اسفناج
طرز تهیه ته چین اسفناج

ته چین اسفناج یکی از انواع ته چین ها می باشد که می توانید با گوشت چرخ کرده یا مرغ ریش شده تهیه کنید. ته چین اسفناج همان طور که از نامش پیداست از سبزی همه فن حریف اسفناج تهیه می شود و بسیار پرخاصیت و خوشمزه می باشد. شما می توانید ته چین اسفناج را در فر یا قابلمه پخت کنید. اما برای مشاهده دستور تهیه ته چین اسفناج به سایت آلامتو مراجعه کنید.

کاشمر سلام

رسانه کاشمر سلام، از سال 1398 با هدف فراهم سازی بستری برای ارائه بروزترین مطالب خبری و فرهنگی هنری در فضای مجازی با دوری از هرگونه حاشیه سازی کار خود را آغاز نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا