رپورتاژ

ارسال پیامک از دکل همراه اول (پیامک زنده) ال بی اس

ارسال پیامک مکان محور LBSدر عصر دیجیتال به عنوان یکی از روش های تبلیغاتی پرکاربرد می باشد که برای جذب مشتری با توجه به موقعیت جغرافیایی انجام می شود. ارسال پیامک زنده از خدمات اپراتور همراه اول است که به شما کمک می کند به مشتریان و مخاطبین خود بر اساس موقعیت مکانی ارسال پیامک انجام دهند.

اگر شما هم کسب و کاری در شهر و منطقه ی کاشمر یا هر جای ایران دارید که برای ارسال پیامک تبلیغاتی، نیاز دارید تا مشتری در موقعیت و محل حضور داشته باشد این نوع امکان بهترین انتخاب برای ارسال پیامک تبلیغاتی می باشد. با ما همراه باشید تا با آگاهی بیشتر پنل پیامکی مناسبی برای تبلیغات پیامکی با استفاده از تکنولوژی مکان یابی انتخاب کنید.

ارسال پیامک از دکل همراه اول
ارسال پیامک از دکل همراه اول

ارسال پیامک مکان محور (LBS) چیست؟

ارسال پیامک مکان محور یا ارسال پیامک lbs همراه اول یکی از روش های ارسال پیامک از پنل اس ام اس است که با استفاده از این امکان می توانید برای مشترکین همراه اولی که در یک مختصات جغرافیایی خاص مانند : نمایشگاه، مرکز خرید و… قرار دارند پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

سامانه پیامکی بهین پیام یکی از پنل های پیامکی ست که امکان ارسال پیامک از طریق دکل مخابراتی lbs همراه اول برای کاربران خود پس از خرید سامانه پیامکی ارزان فراهم می کند تا متناسب با موقعیت و شرایط کسب و کار خود در هر منطقه ای که باشید حتی شمال ، جنوب ، شرق و غرب و کاشمر و ..ارسال پیامک زنده را برای مشتریان خود انجام دهند.

تفاوت روش ارسال پیامک از طریق دکل همراه اول LBS و ایرانسلbts

شاید فکر کنید اسم این دو امکان شبیه و نزدیک به هم هست؛ اما روش ارسال پیامک از طریق این دکل متفاوت است. ۲ تفاوت اصلی در ارسال پیامک از طریق ارسال lbs و bts شامل موارد زیر می باشد.

 1. ارسال پیامک مکان محور از طریق lbs برای شماره های همراه اول ارسال می شود؛ اما برای دکل bts برای شماره های ایرانسل پیامک تبلیغاتی ارسال می شود.
 2. ارسال پیامک مکان محور از طریق دکل همراه اول lbs به شماره هایی که در همان لحظه در یک منطقه یا مختصات جغرافیایی خاصی حضور دارند انجام می شود و ارسال پیامک از طریق دکل ایرانسل bts به شماره هایی که طی ۲ هفته اخیر از دکل مخابراتی ایرانسل خدمات دریافت کردند پیامک تبلیغاتی ارسال می کند.

تفاوت ارسال پیامک از طریق دکل lbs با ارسال منطقه ای

در ارسال منطقه ای در کاشمر، تهران و… ارسال پیامک بر اساس شماره های شهر، کدپستی، پیش شماره یا از روی نقشه برای منطقه خاصی ارسال می شود. در ارسال پیامک مکان محور پیامک برای همه مشترکین همراه اول فعالی که در محدوده خاص حضور پیدا می کنند پیامک ارسال می شود.

تفاوت ارسال پیامک از طریق دکل lbs با ارسال منطقه ای
تفاوت ارسال پیامک از طریق دکل lbs با ارسال منطقه ای

مزایای ارسال پیامک از طریق دکل lbs

ارسال پیامک مکان محور شامل مزایای زیر می باشد:

 • ارسال پیامک بر اساس جامعه هدف دقیق
 • کاهش هزینه های بازاریابی پیامکی
 • افزایش اثربخشی تبلیغات پیامکی
 • افزایش توجه به کسب و کار
 • جذب مشتری بالقوه

سناریوی ارسال پیامک مکان محور

ارسال پیامک از طریق دکل lbs زمانی که فرد در یک مختصات جغرافیایی قرار می گیرد را شامل می شود. این سناریو در ۳ مرحله زیر می باشد.

 1. لحظه ورود: مشترکینی که وارد مختصات جغرافیایی می شوند. مانند پیامک خوش آمدگویی یا دعوت برای بازدید از فروشگاه یا غرفه
 2. لحظه خروج: زمانی که فرد از یک محدوده مشخص شده خارج می شود برای فرد پیامک ارسال می شود. مانند پیامک تشکر از حضور و…
 3. لحظه حضور : در این نوع ارسال پیامک از lbs برای افرادی که برای مدت مشخصی (۴ساعت) در یک محدوده خاص حضور دارند یا از ان مختصات جغرافیایی عبور می کنند پیامک تبلیغاتی ارسال می شود. مانند حضور فرد برای مدتی در فرودگاه یا عبور از محدوده یک رستوران.

البته در تمامی روش ها قابلیت ارسال پیامک های متنی و یا ارسال پیامک صوتی را خواهید داشت که تنوع بسیاری را جهت ایجاد کمپین های تبلیغاتی هدفمند ارائه می دهد.

بهترین راه حل استفاده از روش مکمل است. در این حالت به طور کلی پیامک تبلیغاتی متنی به دکل LBS ارسال می کنید. در صورتی که کسی شماره آن گیرنده مسدود باشد، برای آن یک پیام صوتی ارسال نمایید.

کاربرد ارسال پیامک زنده

ارسال پیامک از طریق دکل lbs برای کسب و کارهای مختلفی مانند فروشگاه های زنجیره ای ، رستوران ها ، مجموعه گردشگری، شرکت های حمل و نقل شهری و هوایی ، در مواقع بحرانی ، مراکز خرید، مراکز تجاری و…. کاربرد دارد.

نحوه سفارش برای ارسال پیامک مکان محور

قبل از هر چیز برای اینکه بتوانید ارسال پیامک مکان محور lbs از دکل مخابراتی انجام دهید باید به پنل پیامک تبلیغاتی دسترسی داشته باشید. شما می توانید به راحتی با یک ثبت نام اولیه در سامانه پیامکی بهین پیام از امکان ارسال پیامک زنده lbs از دکل مخابراتی همراه اول استفاده کنید.

نحوه سفارش برای ارسال پیامک مکان محور
نحوه سفارش برای ارسال پیامک مکان محور

بعد از ثبت نام اولیه در سامانه پیامکی بهین پیام و خرید پنل استارتر، رمز عبور و نام کاربری برای شما ارسال می شود که با آن می توانید وارد محیط کاربری پنل اس ام اس خود شود و از زیر منوی پنل، ارسال پیامک مکان محور را برای ارسال پیامک از طریق دکل lbs انتخاب و ارسال را به راحتی انجام دهید.

همچنین پنل پیامکی بهین پیام با قرار دادن امکان گزارش گیری از وضعیت ارسال پیامک برای کاربران به آنها اجازه می دهد از وضعیت ارسال پیامک نیز مطلع شوند.

نحوه تکمیل فایل اکسل ارسال LBS

برای اینکه بتوانید ارسال پیامک lbs انجام دهید باید این اطلاعات را در فایل پر کنید تا پیامک متناسب با شرایط مختصاتی شما ارسال شود.

 • نام مکان
 • مختصات جغرافیایی
 • شعاع بر حسب متر
 • نوع سناریو برای ارسال پیامک
 • متن پیام
 • تاریخ شروع و پایان ارسال پیامک
 • روزهای هفته
 • ساعت شروع و پایان
 • تعداد ارسال
 • فیلتر پیش شماره
 • تفکیک بر اساس سن و جنسیت

کلام آخر

با قابلیت جذابی که ارسال پیامک مکان محور یا ارسال پیامک از طریق دکل همراه اول lbs دارد می تواند با ارسال پیامک برای جامعه هدف مشخص کسب و کار خود را گسترش و رونق دهد.

هر انچه برای آگاهی ارسال پیامک مکان محور نیاز بود را برای شما مطرح کردیم تا با شناخت نسبت به این امکان به تبلیغات پیامکی برای کسب و کار خود بپردازید.

اگر شما هم می خواهید با امکان ارسال پیامک مکان محور کسب و کار خود را گسترش دهید، ما سامانه پیامکی بهین پیام را به شما پیشنهاد می کنیم برای درخواست این سامانه پیامکی می توانید عدد ۳۳۳ را به شماره ۵۰۰۰۴۰۰۷۵ پیامک کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

کاشمر سلام

رسانه کاشمر سلام، از سال 1398 با هدف فراهم سازی بستری برای ارائه بروزترین مطالب خبری و فرهنگی هنری در فضای مجازی با دوری از هرگونه حاشیه سازی کار خود را آغاز نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا