رپورتاژ

ارزان ترین سایت برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام مای ممبر

ارزان ترین سایت برای خرید فالوور واقعی اینستاگرام مای ممبر

مای ممبر خرید فالوور اینستاگرام به صورت فالوور واقعی و ایرانی بهترین قیمت بازار

خرید فالوور اینستاگرام با کیفیت

خرید فالوور همیشه یکی از مهم ترین چیزهایی بوده است که برای افراد فعال در اینستاگرام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده است. هر چقدر که تعداد فالوورهای پیج شما در اینستاگرام زیاد باشد افراد راحت تر به شما اعتماد می کنند.

فالوورهای بالای پیج علاوه بر اعتماد باعث می شود پیج شما شهرت بیشتری را بگیرد. اما سوال اینجاست که فالوور اینستاگرام از کجا تهیه کنیم که از کیفیت بالایی داشته باشد و باعث ایجاد مشکل برای پیج نشود؟

 پیدا کردن یک سایت که بتواند فالوور با کیفیت برای کاربران ارائه کند یکی از مهم ترین دغدغه های افرادی است که دنبال خرید فالوور برای پیج خود می باشند. اما دیگر این مسئله برای شما دغدغه نخواهد بود چون ما خرید از وب سایت مای ممبر را پیشنهاد می کنیم.

این وب سایت در فروش فالوورهای اینستاگرام از انواع مختلف تجربه زیادی دارد و می تواند علاوه بر خرید از این وب سایت برای شناخت بهتر فالوور استفاده کنید. همانطور که می دانید فالوور انواع مختلفی دارد و شما باید بدانید که کدام یک از انواع فالوور برای شما نیاز است و می تواند بیشتر به شما کمک کند. شما در وب سایت مای ممبر می توانید درباره انواع فالوور اطلاعات زیاد کسب کرده و همچنین آن را با کیفیت بالا خریداری کنید.

مزیت خرید فالوور نسبت به دیگر روش های جذب فالوور

خرید فالوور یکی از راه هایی است که می توان برای جذب فالوور پیج از آن استفاده کرد و پیج اینستاگرامی را رشد داد. اما روش های دیگری هستند که باعث جذب طبیعی فالوور اینستاگرام می شود که به شما برخی از آنها را معرفی خواهیم کرد.

چگونه با خرید فالوور اینستاگرام یک کسب و کار ایجاد کنیم

اینستاگرام از زمانی که وارد دنیای ارتباطات شد؛ رفته رفته به یکی از بهترین مکان ها برای ایجاد کسب و کار تبدیل شد. زیرا میلیون ها کاربر ایرانی و خارجی از این پلتفرم منحصر به فرد استفاده می کنند و شما به راحتی می توانید با آنها تنها با داشتن یک پیج ارتباط برقرار کنید.

قطعا شما هم در اینستاگرام پیج هایی را دیده اید که به صورت کسب و کارهای مختلف در این برنامه فعالیت می کنند. یکی از مهم ترین ویژگی های این پیج ها که اگر به آن توجه کنید تعداد فالوورهای آن می باشد.

پس فالوورهای بالای پیج می تواند باعث شود که پیج کسب و کاری شما در اینستاگرام به فروش بالایی برسد. علاوه بر فروش فالوورهای بالا یکی از مهم ترین دلایلی است که افراد به پیج شما اعتماد می کنند. وقتی که کاربر وارد پیج شما می شود با نگاه کردن به تعداد فالوورهای شما فکر می کند که کسب و کار شناخته شده و قابل اطمینانی هستید و به این صورت برای خرید از پیج شما اقدام می کند.

خرید فالوور اینستاگرام برای چه کسانی مناسب است؟

یکی از پرتکرار ترین سوالاتی که افراد از ما می پرسند این است که خرید فالوور برای چه کسانی مناسب است؟ در جواب به این سوال مهم باید به شما بگوییم که خرید فالوور اینستاگرام می تواند برای تمام افراد مناسب باشد و همه می توانند از استفاده کنند. حتی پیج های شخصی با خرید فالوور می توانند پیج خود را رشد داده و خود را معروف کنند.

اما کسانی که می توانند از خرید فالوور اینستاگرام استفاده بیشترین استفاده را ببرند که این فالوورهای از پیج مورد نظر خرید کنند یا خدمات بگیرند. در کل پیج های کسب و کاری از هر نوع کسب و کاری می توانند بیشترین استفاده از را خرید فالوور ببرند.

زیرا پیج های کسب و کاری که برای رشد پیج خود فالوور خریداری می کنند می توانند از همان فالوورهایی که خریداری کرده اند درامد کسب کنند و هزینه ای که برای آن کرده اند را دوباره برگردانند.

چرا باید فالوور اینستاگرام خریداری کنیم؟

مزایای خرید فالوور اینستاگرام انقدر زیاد است که نمی توان به صورت کامل درباره با آن صحبت کرد. از مهم ترین مزایا خریداری فالوور اینستاگرام می توان به بالا رفتن فروش پیج اشاره کرد. وقتی که پیج شما تعداد فالوورهای زیادی داشته باشد مانند این است که فروشگاه شما مشتریان زیادی داشته باشد. پس به راحتی می توانید فروش خود را افزایش دهید.

یکی از مهم ترین ویژگی های پیج اینستاگرام میزان تعامل کاربران در پیج است که شامل دایرکت، کامنت و… می شود. وقتی که تعداد فالوورهای واقعی پیج شما زیاد باشد مسلما کامنت، دایرکت، ری اکشن استوری و خیلی چیزهای دیگری در پیج شما افزایش میابد.

ریزش فالوور اینستاگرام چه قدر است؟

ریزش فالوور اینستاگرام از مهم ترین مشکلاتی است که برخی از افراد بعد از خرید فالوور اینستاگرام با آن روبرو می شوند. ریزش فالوور اینستاگرام به عوامل زیاد بستگی دارد که در ادامه درباره با برخی از آنها با شما صحبت خواهیم کرد.

اگر شما فالوور فیک تهیه کنید می تواند در برخی از مواقع دچار ریزش فالوور شوید. در صورتی این فالوورها دچار ریزش می شود که اینستاگرام از خرید فالوور فیک شما خبردار شود. وقتی که اینستاگرام بفهمد که شما فالوور فیک تهیه کرده اید باعث می شود.

تنها فالوور فیک نیست که دچار ریزش می شود و فالوورهای دیگر مانند فالوور واقعی نیز می تواند دچار ریزش شود. ریزش فالوور واقعی به صورت متفاوت با فالوور فیک است. وقتی که شما فالوور واقعی برای پیج خود خریداری می کنید کسانی وارد پیج شما می شوند که افراد واقعی هستند و با اکانت آنها هم واقعی است.

وقتی که این افراد با وارد پیج شما می شوند ابتدا با بازدید از پیج شما و محتواهایی که در آن به اشتراک می گذارید پیج شما بررسی می کنند و اگر خوششان نیاید می توانند از آن پیج شما را بیرون شوند. یا اگر از حوزه ای که در آن فعالیت می کنید را نپسندند شما را آنفالو کرده و می تواند باعث ریزش فالوورهای شما شود.

شما برای کاهش مقدار ریزش فالوورهای واقعی خود می توانید با انتشار محتواهای جذاب در پیج خود باعث کاهش یا جلوگیری از این کار شوید. همچنین می توانید با خرید فالوورهای هدفمند (فالوورهایی که به حوزه فعالیت شما علاقه دارند) به مقدار زیادی از این کار جلوگیری کنید.

خرید لایک اینستاگرام

خرید فالوور اینستاگرام یا جذب فالوور اینستاگرام از طریق تبلیغات؟

درباره با تبلیغات در بخش های بالاتر به صورت خلاصه صحبت کردیم؛ اما در این بخش می خواهیم این موضوع را باز کرده و آن را با خرید فالوور اینستاگرام مقایسه کنیم. خیلی از افراد از ما می پرسند که خرید فالوور بهتر است یا تبلیغات در پیج های اینستاگرامی؟

در جواب به این سوال مهم باید به شما بگوییم که هر کدام از این روش های جذب فالوور مزایا خاص خود را دارند. تبلیغات در اینستاگرام می تواند باعث شود که تمام افرادی که در پیج مورد نظر هستند شما را دیده و بین آنها معروف شوید.

ولی هزینه تبلیغات در اینستاگرام خیلی بالا است. مسلما شما برای دیده شدن بایستی که در پیجی تبلیغات خود را قرار دهید که تعداد فالوورهای آن بالا بوده و همچنین تعامل در پیجش زیاد باشد. قیمت تبلیغات در چنین پیج هایی می تواند بسیار بالا بوده و حتی برخی از آنها از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نخواهد بود.

برای تبلیغات در اینستاگرام باید زمان زیادی را بگذارید. چون شما در تبلیغات باید به دنبال پیج هایی بگیرید که تعرفه تبلیغات آنها پایین بوده و تعداد فالوورها بالا باشد و این کار زمان زیادی را هدر می دهد.

اما خرید فالوور اینستاگرام در کمترین زمان ممکن انجام می شود و شما می توانید به سرعت تعداد فالوورها پیج خود را افزایش دهید. همچنین هزینه خرید فالوور بسیار کمتر از تبلیغات است. پس خرید فالوور اینستاگرام می تواند بهتر از تبلیغات دادن به پیج های اینستاگرامی باشد.

چرا خرید فالوور اینستاگرام از مای ممبر را تجربه کنیم؟

تا اینجا با اطلاعات بسیار زیادی درباره با فالوور و انواع آنها یاد گرفتید و از این به بعد می خواهیم درباره با یک سایت خرید فالوور اینستاگرام صحبت کنیم پس با اما تا انتها این مقاله همراه باشید.

مهم ترین دغدغه تمام افرادی که می خواهند فالوور اینستاگرام خریداری کنند این است که از چه سایتی این فالوورها را خریداری کنیم؟ همه افراد به دنبال جوابی می گردند که این دغده را برای آنها حل کند.

ما در این بخش از مقاله می خواهیم مهم ترین دغدغه شما را رفع کنیم. قطعا تمام افرادی که قصد خریداری کردن فالوور اینستاگرام را برای پیج خود دارند به دنبال سایتی هستند که در اولین مرحله بتوانند به آن اعتماد کرده و فالوورهای خود را سفارش دهند.

بعد از مرحله اعتماد به دنبال سایتی هستند که علاوه بر بالا بودن کیفیت خدمات آن قیمت های مناسبی داشته باشد تا هزینه زیادی را برای خرید فالوور متحمل نشوند. ما برای شما وب سایت مای ممبر را پیشنهاد می کنیم. این وب سایت مدت زیادی است که در حوزه فروش فالوور اینستاگرام فعالیت می کند و همین امر باعث شده است که به راحتی بتوان به وب سایت مای ممبر اعتماد کرد.

قیمت های این وب سایت نیز نسبت به دیگر سایت هایی که فالوور اینستاگرام به فروش می رسانند پایین تر و مناسب تر است. این سایت برای اینکه شما از کیفیت فالوورهایی که خریداری می کنید راضی باشید؛ کیفیت فالوورهای خود را تضمین می کند. پس با خیال راحت و می توانید از وب سایت مای ممبر فالوورهای مورد نیاز پیج خود را خریداری کنید.

خرید فالوور اینستاگرام از ۱۰۰ عدد تا ۲ میلیون

حتما تا الان سایت های زیادی را برای خرید فالوور بازدید کرده اید و پکیج هایی که برای خرید فالوور ارائه می دهند را دیده اید. بیشتر سایت ها کمترین تعداد فالووری که به فروش می رسانند از ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ فالوور است. اما شاید شما نخواسته باشید انقدر فالوور را بخرید پس باید چکار کنید؟

وب سایت مای ممبر این امکان را برای شما قرار داده است که کمترین فالووری که می توانید بخرید ۱۰۰ عدد باشد و این کار بسیار مورد استقبال کاربران وب سایت مای ممبر قرار گرفته است.

همچنین بیشترین تعداد فالووری که برخی از سایت ها می توانند ارائه بدهند نهایتا حدود ۱ میلیون است. اما شاید شما برای پیج خود به تعداد فالوور بیشتری نیاز داشته باشید. این مشکل را وب سایت مای ممبر حل کرده است. برای این کار شما می توانید با استفاده از وب سایت مای ممبر به راحتی تا ۲ میلیون فالوور در یک سفارش خریداری کنید و نیازی به ثبت چندین خرید نمی باشد.

تعرفه های خرید فالوور اینستاگرام

تعرفه های خرید فالوور اینستاگرام متغیر است و به عوامل زیادی بستگی دارد که مهم ترین های آنها را در ادامه به شما خواهیم گفت.

یکی از عواملی که بر روی قیمت فالوور تاثیر زیادی می گذارد تعداد فالوورها می باشد. هر چقدر که تعداد فالوورهایی که قصد خرید دارید زیادتر شوند؛ قیمت آن نیز بالاتر خواهد رفت.

نوع فالوور دیگر عاملی است که می تواند بر روی تعرفه خرید فالوور اینستاگرام تاثیر بگذارد. فالوورهای انواع مختلفی دارد و قیمت برخی از آنها نیز با یکدیگر متفاوت است. به عنوان مثال خرید فالوور فیک هزینه کمتری نسبت به خرید فالوور واقعی دارد. چون فالوور واقعی مزایای بیشتری از فیک دارد.

خرید فالوور فیک

خرید فالوور اینستاگرام
خرید فالوور اینستاگرام

چگونه فالوور اینستاگرام خود را تبدیل به فالوور فعال کنیم؟

یکی از مشکلاتی که اکثر پیج ها با آن روبرو هستند؛ کم بودن تعامل پیج اینستاگرام می باشد. برای اینکه تعامل پیج اینستاگرامی خود را بالا ببرید راه های زیادی وجود دارد که موثرترین های آنها در ادامه گفته شده است.

برگزار کردن مسابقه: یکی دیگر از راه هایی که می توانید با استفاده از تعامل پیج خود را بالا ببرید برگزاری مسابقه در پیج است. به عنوان مثال از بین کسانی در زیر پست های شما کامنت می گذارد قرعه کشی کرده و به آن هدیه ای، کالایی از خودتان و… اهدا کنید.

پرسیدن سوال در کپشن پست: وقتی که شما در کپشن پست های خود از فالوورهایتان سوالی را بپرسید؛ به نوعی با جواب دادن به سوال افراد را مجبور کردید که در پیج شما تعامل داشته باشند و به این صورت فالوورهای خود را به فالوور فعال تبدیل کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا