رپورتاژ

۵ ترفند برای خرید آنلاین بیمه

۵ ترفند برای خرید آنلاین بیمه

خرید آنلاین بیمه
خرید آنلاین بیمه

خرید انواع بیمه نامه به صورت آنلاین مزایای بسیاری دارد چراکه امکان مقایسه قیمت و شرایط و خدمات همه شرکت های بیمه با چند کلیک امکان پذیر هست. البته حتما مشاوره برای خریدتون رو از کارشناسان بی طرف و حرفه ای دریافت کنید که بتونید با خیال راحت این انتخاب را انجام دهید. البته رعایت چند نکته مهم می تونه شما رو در این انتخاب کمک بکنه:

۱-خرید بیمه عمر رو حتما حتما با انجام مشاوره کارشناسی مجرب و تخصصی و بی طرف انجام دهید. در انتخاب شرکت های بیمه در خرید بهترین بیمه عمر شرکت هایی که سود بالا را در سال های گذشته پرداخت کرده اند و تعداد بیمه نامه زیادی دارند مثل بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر سامان می توانند گزینه های خوبی باشند.

۲-خرید بیمه بدنه و بیمه ثالث رو هم از لحاظ قیمتی و هم از لحاظ پرداخت خسارتی با هم مقایسه کنید. شرکت بیمه ای را انتخاب کنید که پرداخت خسارت سیار داشته باشد.

۳-پرداخت انلاین حق بیمه مستقیما به حساب شرکت های بیمه ، خیال شما را از لحاظ وجه مالی حق بیمه تان راحت می کنه.

۴-خریدتان را از کارگزاری های رسمی بیمه مرکزی که مشاوره بی طرفانه دارند انجام دهید که معرفی شرکت بیمه تان را به صورت بی طرف انجام دهند تا بهترین شرکت بیمه را داشته باشید.

۵-در انتخاب شرکت های بیمه، انتخاب شرکت های قدرتمند می تواند ارامش خاطری برای همه ما باشد. این که کدام شرکت های بیمه قدرتمند هستند در گزارش بیمه مرکزی اعلام می شود و می تونید از این گزارش شما کمک بگیرید.

۶-خرید بیمه های تکمیلی گروهی مخصوصا بیمه درمان گروهی زیر ۵۰ نفر حتما با انجام مشاوره بیمه ای امکان پذیر می باشد.

۷-در خرید بیمه مسافرتی که عجله دارید ، خرید آنلاین بیمه مسافرتی بهترین گزینه است که با مقایسه قیمت به صورت آنلاین بهترین بیمه نامه رو انتخاب و خریداری نمایید.

۸-چه شرکت هایی بهترین بیمه های آنلاین رو انجام می دهند؟ بیمه تایم یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده خدمات آنلاین بیمه ای هست که می تونید خدمات مختلف بیمه رو ازشون با مشاوره رایگان خریداری کنید.

۹-همراهی در خسارت به نظر من یکی از مهمترین گزینه ها هستش. همراهی در پرداخت خسارت محل خرید بیمه هست.

۱۰- داشتن سابقه کاری بیمه ای مرکز مشاوره شما برای خرید می تونه دلگرمی برای همه ما باشه که بیمه مون رو از جایی بخریم که چندین ساله خدمات بیمه ای را به صورت تخصصی ارائه می کنند.

بیمه تایم کارگزرای بیمه هستش که می تونید انواع خدمات بیمه رو به صورت آنلاین با مراجعه به سایت بیمه تایم BimeTime.com و یا با تماس تلفنی با شماره ۰۲۱۸۸۲۴۳۸۲۸ خریداری کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

کاشمر سلام

رسانه کاشمر سلام، از سال 1398 با هدف فراهم سازی بستری برای ارائه بروزترین مطالب خبری و فرهنگی هنری در فضای مجازی با دوری از هرگونه حاشیه سازی کار خود را آغاز نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا