اخباراخبار فرهنگی

زمان مرگ خورشید توسط دانشمندان خارجی مشخص شد

زمان مرگ خورشید توسط دانشمندان خارجی مشخص شد

زمان مرگ خورشید توسط دانشمندان خارجی مشخص شد که تقویم‌ های خود را تنظیم کنید، زیرا دانشمندان گمان می‌ کنند که دریافته‌ اند چه زمانی خورشید می‌ میرد و همه را با خود می‌ برد.

همشهری آنلاین: تقویم‌های خود را تنظیم کنید، زیرا دانشمندان گمان می‌کنند که دریافته‌اند چه زمانی خورشید می‌میرد و همه را با خود می‌ برد.

مردن خورشید
مردن خورشید

به نقل از روزنامه سان، البته، ما واقعاً نباید نگران باشیم، زیرا این ستاره در حال سوختن هنوز بسیار جوان است؛ بنابراین همه چیز برای ما خوب به نظر می‌رسد.

اما در میلیاردها سال آینده، زمانی که مدت‌هاست ما فراموش شده‌ایم، نسل بشر بهتر است سیاره جدیدی پیدا کند تا آن را خانه خود بداند.

کارشناسان معتقدند از عمر خورشید، حدود ۵ میلیارد سال باقی مانده است. در آن مرحله، آنها پیش بینی می‌کنند که هسته هیدروژنی که آن را حفظ می‌کند به پایان خود خواهد رسید.

این مشکلی جدی برای زمین و هر سیاره دیگری که به این گلوله آتشین بزرگ در منظومه شمسی متکی است، به همراه خواهد داشت.

هنگامی که این اتفاق بیفتد، خورشید اساساً مانند یک سیاره قرمز خواهد بود و دیگر قادر به ایجاد گرما نیست.

عطارد و زهره اولین سیاراتی هستند که به پایان وحشتناکی برخورد می‌کنند و بعد از اینکه لایه‌های بیرونی خورشید ناپایدار و منبسط شده، بلعیده می‌شوند.

در همین حال، زمین با بادهای بد خورشیدی مواج شد. منصفانه است که بگوییم، این یک تصویر زیبا نیست، اما در واقع در حال حاضر خیلی هم با بشریت مرتبط نیست.

گردآوری: کاشمر سلام

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

کاشمر سلام

رسانه کاشمر سلام، از سال 1398 با هدف فراهم سازی بستری برای ارائه بروزترین مطالب خبری و فرهنگی هنری در فضای مجازی با دوری از هرگونه حاشیه سازی کار خود را آغاز نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا