سرگرمیفال و طالع بینی

متولدین هر ماه از چه چیزی یا چیزهایی خیلی بدشون میاد ؟

متولدین هر ماه از چه چیزی یا چیزهایی خیلی بدشون میاد ؟

متولدین هر ماه از چه چیزی یا چیزهایی خیلی بدشون میاد ؟ که همه انسان‌ ها نقطه ضعف‌ هایی دارند و یک سری چیز‌ها آن‌ ها را عصبانی و کلافه می‌ کند، برخی از این رفتار‌ها در بین افراد متولد یک ماه مشترک است.

متولد هر ماه
متولد هر ماه

فروردین

فروردین ماهی ها از سوء تفاهم به شدت تنفر دارند و کاملاً برای شان زجرآور است که فردی بخواهد با حرف های آن ها دچار سوء تفاهم شود. فروردین ماهی ها هرگز با افرادی که سرعت پایینی دارند، کنار نمی آیند و دوست دارند کار ها را سریع تر به انجام برسانند. گاهی اوقات خیلی لجباز و خودخواه می شوند و در نتیجه کنار آمدن با آن ها سخت می گردد.

اردیبهشت

اردیبهشت ماهی ها از اینکه کسی به حرف های آن ها گوش ندهد متنفر هستند. بنابراین هنگامی که صحبت می کنند، دیگران باید به چشم آن ها نگاه کنند و حرف های شان را بشنوند در غیر این صورت عصبانی می شوند و حس می کنند که وقت شان را هدر داده اند.

اردیبهشت ماهی ها درک و فهم منحصر به فردی نسبت به محیط اطراف دارند و می دانند که چگونه باید کارها را انجام دهند. معمولاً ریتم زندگی آن ها دست خودشان است و کسی نباید در آن دخالت کند و فرقی ندارد که این ریتم زندگی مربوط به ماجرای عشقی یا بیزینس آن ها باشد. آن ها هرگز دوست ندارند که کسی مجبور به عجله و افزایش سرعت شان کند. در غیر این صورت به طور کل آن کار را کنار می گذارند.

خرداد

خرداد ماهی ها از تصمیم گرفتن، بیش از هر چیزی در این جهان تنفر دارند. آن ها دوست ندارند زندگی ساکت و آرام شان درگیر مشکل شود و در تصمیم گیری عاجز هستند و معمولاً آن را به تاخیر می اندازند.

خرداد ماهی ها از افراد کسل کننده دوری می کنند و اگر کنارشان هستید، نباید بیش از حد آرام و کسل کننده باشید. آن ها از افرادی که تنبل هستند، دوری می جویند و دوست دارند با افراد ماجراجو و سرزنده رفت و آمد کنند.

تیر

تیر ماهی ها در مورد تصمیماتی که می گیرند، مصمم هستند که انتخاب های خاصی در سبک زندگی دارند و انتظار دارند که این مسائل به چشم دیگران هم بیاید و در نتیجه اگر توسط دوستان شان نادیده گرفته شوند، عصبانی می شوند.

تیر ماهی ها در موارد نادری از کوره در می روند اما اگر عصبانی شوند، علت هم این است که از افراد خودخواه بدشان می آید. معمولاً درونگرا و پر آرامش هستند و ارتباطات معنوی قوی دارند.

مرداد

مرداد ماهی ها اگر چیزی را از دست بدهند، عصبانی می شوند. حال این چیز می تواند از دست دادن یک بحث و جدل یا از دست دادن یک تخفیف ویژه باشد. همچنین اگر مورد توجه قرار نگیرند، هم عصبانی خواهند شد. آن ها دوست دارند همیشه بهترین عشق، مهربان ترین دوست، بخشنده ترین زوج و باهوش ترین فرد در یک جمع باشند و اگر این اتفاق نیفتد، قطعاً کلافه و عصبانی می شوند.

مرداد ماهی ها روحیه بخشنده دارند. از زندگی و مخصوصاً بخش مهمانی رفتن به شدت لذت می برند و متنفر از خودخواهی دیگران در مورد پول هستند.

شهریور

شهریور ماهی ها از کمتر چیزی تنفر دارند اما اگر چیزی بیش از حد در دسترس شان باشد از آن فاصله می گیرند. گفتار و رفتار غلط انسان ها آنها را کلافه می کند و دوست دارند با افراد پاک، خالص و ساده رفت و آمد کنند.

شهریور ماهی ها به جزئیات توجه می کنند، تجزیه تحلیل زیادی در ذهنشان دارند و معمولاً با آشفتگی و به هم ریختگی ارتباط خوبی ندارند. از میز کثیف، موی کثیف و زندگی بهم ریخته به شدت ناراضی هستند.

مهر

اگر فقط یک چیز باشد که مهر ماهی ها از آن تنفر دارند، این است که کسی از موضوعی خبر نداشته باشد و دیگران تلاش کنند که آن را به او بفهمانند اما او متوجه نشود و در یادگیری کند باشد، این مسئله آن ها را کلافه و عصبانی می کند.

مهر ماهی ها به سختی حد تعادل را نگه می دارند و خیلی راحت از تعادل خارج می شوند تا جایی که گاهی اوقات صدایشان بلند شده و بی ادب می شوند.

آبان

آبان ماهی ها از نژاد ستیزی و پاچه خواری به شدت تنفر دارند. آن ها دوست دارند همیشه مسیر درست را در پیش بگیرند. آبان ماهی ها به دنبال جایگاهی هستند که در آن اعتماد به نفس داشته باشند و بدون اجازه بتوانند کارها را انجام دهند و از افرادی که مدام به دنبال تایید دیگران هستند، به شدت عصبانی می شوند.

آذر

هیچ چیز به اندازه خیانت و دروغ گویی، آذرماهی ها را عصبانی نمی کند. آن ها معمولاً در بین دوستان شان فردی قابل اعتماد هستند و کسی به وفاداری آن ها شک نمی کند. آذر ماهی ها نیاز به این دارند که افراد صبوری در کنارشان باشند زیرا گاهی اوقات عجیب و غریب می شوند و غیر منتظره رفتار می کنند.

دی

دی ماهی ها از این که حرف آخر را نزنند می ترسند. آن ها دوست دارند کسی باشند که مکالمه را به اتمام می رساند و اگر این اتفاق نیفتد، به شدت عصبانی می شوند و در مورد اشکالات و نقایصی که دارند تدافعی عمل می کنند.

دی ماهی ها از قضاوت نابجای دیگران هم عصبانی می شوند. آن ها از نژادپرستی، جنسیت گرایی و نابرابری بین انسان ها به شدت عصبانی می شوند.

بهمن

بهمن ماهی ها از کنترل نداشتن متنفر هستند و حس می کنند همه چیز هایی که تحت کنترل آن ها نیست، برایشان خطرناک است و سعی می کنند ۲۴ ساعته همه چیز را تحت مدیریت خودشان بگیرند و اگر عاجز باشند، عصبانی می شوند.

بهمن ماهی ها خیلی طرفدار تکنولوژی نیستند و با چیز های جدید ارتباط برقرار نمی کنند. آن ها سعی می کنند از راه های سنتی استفاده کنند تا امنیت شان حفظ شود و نمی توان به این ویژگی آن ها لقب درست یا غلط را داد اما معمولاً چیزی که ان ها را از نقطه راحتی و عادت شان دور کند؛ خیلی استقبال نمی کنند.

اسفند

اسفند ماهی ها در مورد کارهایی که انجام می دهند کاملا آگاه هستند و دقت می کنند که دیگران چگونه اقدامات آن ها را جبران می کنند. اگر جبران دیگران با کار انها مساوی نباشد، عصبانی می شوند و از ارتباط با آن فرد ناامید می گردند.

اسفند ماهی ها معمولا درونگرا هستند و در دنیای رویایی خودشان زندگی می کنند. آن ها نمی توانند با افراد پرخاشگر که مدام می خواهند محیط اطراف را تغییر دهند و همه چیز را مدیریت کنند، کنار بیایند و دوست دارند کار خودشان را پیش ببرند و حرف؛ حرف خودشان باشد.

گردآوری: کاشمر سلام

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

کاشمر سلام

رسانه کاشمر سلام، از سال 1398 با هدف فراهم سازی بستری برای ارائه بروزترین مطالب خبری و فرهنگی هنری در فضای مجازی با دوری از هرگونه حاشیه سازی کار خود را آغاز نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا