رپورتاژ

آرایشگاه داماد |‌ تاتو بدن | کراتینه مو تهران بکس

آرایشگاه داماد |‌ تاتو بدن | کراتینه مو تهران بکس

آرایشگاه داماد تهران بکس

وقتی به عروسی فکر می کنیم، یکی از آخرین چیزهایی که در نظر می گیریم، داماد و آرایش است.  عروسی از دیرباز با شادی عروس و داماد همراه بوده است.  این سنت به طور پیوسته در حال تغییر است، به خصوص که صنعت زیبایی در حال تغییر است تا تمام عبارات جنسیتی را منعکس کند.

مفهوم آماده سازی عروسی برای نسل ها وجود داشته است.

با این حال، معمولاً به ندرت پیش می آید که مردان در مرکز توجه قرار گیرند.

در حالی که گریم مردانه می‌تواند ظریف‌تر باشد، اما نمی‌توانید توانایی آن در بهبود ظاهر را انکار کنید.  به هر حال، این یکی از مهمترین روزهای زندگی مشترک یک زوج است.  دامادها در حال بررسی راه های بیشتری برای نشان دادن بهترین چهره خود هستند.

هنرمندان آرایشگر نیز طیف وسیع تری از مشتریان داماد برای گریم را می بینند.

حمید بخشی مدیر آرایشگاه داماد تهران بکس رتبه اول آرایشگاه های داماد تهران ، می‌گوید: «روندهای مد و آراستگی اکنون آینه‌ای است که شامل زوج‌های همجنس و ناسازگار با جنسیت می‌شود.  او می‌گوید: «عروسی‌ها به گونه‌ای رشد کرده‌اند که بازتابی واقعی‌تر از جامعه را شامل می‌شوند.  همه افراد درگیر می خواهند تا جایی که می توانند عالی به نظر برسند، به خصوص با نفوذ رسانه های اجتماعی.

در زیر، متخصصان زیبایی و آراستگی نحوه استفاده مشتریان مرد از آرایش در روزهای عروسی خود را به اشتراک می گذارند.

بهترین ویژگی های خود را نشان دهید

هنگامی که در حال بررسی روند عروسی هستید، متوجه می شوید که آرایش می تواند به خاص تر و خاطره انگیزتر شدن روز کمک کند.  این می تواند لباس شما را روشن کند و اعتماد به نفس شما را افزایش دهد.  ظاهر و حس استایل شما را تقویت می کند.  به همین دلیل مهم است که بدانید چگونه در روز عروسی خود از آرایش استفاده کنید تا بهترین ظاهر خود را داشته باشید.  بارانوف می گوید: «من متوجه شده ام که بیشتر دامادها و حتی پدران این زوج آماده پیشرفت هستند.  “تا زمانی که هنوز احساس کنند و خود را بازتابی ببینند.”  این روزها میکاپ آرتیست ها در هر دو طرف جشن عروسی کار می کنند.

مرکز گریم داماد تهران بکس
مرکز گریم داماد تهران بکس

مرکز گریم داماد تهران بکس ۰۹۱۲۶۰۷۴۱۶۷

واقعیت این است که صرف‌نظر از جنسیت، همه می‌خواهند تا حد ممکن بی‌عیب به نظر برسند.»  مردان قطعا با صندلی گریم غریبه نیستند. دامادها معمولاً برای آماده شدن برای جشن های قبل از عروسی از آرایش استفاده می کردند.  تمرکز اصلی بر روی یک کانسیلر کوچک در جاهایی که لازم است یا پودر برای از بین بردن درخشش بوده است.

برخی از دامادها ممکن است بخواهند با گریم عروسی خود، ظرافت را کنار بگذارند تا حال و هوای شیک تری داشته باشند.

از آنجایی که بسیاری از زوج‌ها جزئیات عروسی خود را در پلتفرم‌هایی مانند اینستاگرام به اشتراک می‌گذارند، دلیل بیشتری برای دامادها ایجاد می‌کند تا بخشی از مرکز توجه را به خود جلب کنند.  بارانوف که با خدای خط چشم آلن کامینگز کار کرده است، می گوید: «عروسی ها فرصتی هستند تا خیالات خود را با ظاهر خود به نمایش بگذارید.  او می افزاید: «شما می توانید چند کار انجام دهید تا جسارت بیشتری داشته باشید.  یک شانه سبک از ریمل روی پلک بالا، همان سایه مژه ها، می تواند بر رنگ چشم تأکید کند و ظاهری ظریف به آن اضافه کند.

«استفاده از خط چشم با رنگ گوشت در خط آب پایین، شکل چشم‌ها را مشخص می‌کند و لبه‌های داخلی را وقتی قرمز هستند خنک می‌کند.»  “این نشانه ای از خستگی از تمام جشن های شب قبل است.”  مقداری سایه چشم تیره اضافه کنید، و ظاهری دودی در خواب ایجاد کرده اید.

کراتینه مو در تهران بکس

کراتینه مو نوعی پروتئین است که مو، پوست و ناخن شما را می سازد.  کراتین همچنین در اندام ها و غدد داخلی شما یافت می شود.  کراتین یک پروتئین محافظ است که نسبت به سایر سلول‌هایی که بدن شما تولید می‌کند، کمتر مستعد خراشیدگی یا پارگی است.

کراتین را می توان از پر، شاخ و پشم حیوانات مختلف به دست آورد و به عنوان یک ماده در لوازم آرایشی مو استفاده کرد.  از آنجایی که کراتین بلوک ساختاری موی شماست، برخی افراد بر این باورند که مکمل‌ها، محصولات و درمان‌های کراتین می‌توانند به تقویت مو و سالم‌تر جلوه دادن موهای شما کمک کنند.

مزایا و نتایج

افرادی که از کراتین روی موهای خود استفاده می کنند، گزارش می دهند که موهایشان صاف تر و در نتیجه مدیریت راحت تر است.  بسته به اینکه موهای شما در ابتدا سالم هستند، ضخامت طبیعی موهای شما چقدر است و از چه نوع درمان کراتینه استفاده می کنید، تأثیرات بسیار متفاوت است.  کراتین با صاف کردن سلول هایی که روی هم قرار گرفته اند تا رشته های موی شما را تشکیل می دهند، عمل می کند.  لایه های سلولی که کوتیکول مو نامیده می شوند، از نظر تئوری کراتین را جذب می کنند و در نتیجه موهایی پر و براق به نظر می رسند.  کراتین همچنین ادعا می‌کند که موهای مجعد را کمتر وز می‌کند، حالت دادن را آسان‌تر می‌کند و از نظر ظاهری صاف‌تر می‌کند.

مرکز گریم داماد تهران بکس
مرکز گریم داماد تهران بکس

مرکز زیبایی تهران بکس یکی از مراکز اصلی کراتینه مو آقایان در تهران میباشد

برای اطلاع از شرایط و مشاوره با تلفن ۰۹۱۲۶۰۷۴۱۶۷ تماس حاصل فرمایید

تاتو بدن در تهران بکس 

تاتو بدن ، علامت دائمی یا طرحی که با وارد کردن رنگدانه از طریق پارگی در پوست روی بدن ایجاد می شود.

گاهی اوقات این اصطلاح به راحتی برای ایجاد اسکار (سیکاتریزاسیون) نیز به کار می رود.

تاتو بدن مناسب در اکثر نقاط جهان انجام می شود، اگرچه در میان بعضی کشور ها  با تیره ترین رنگ پوست و در بیشتر مناطق چین (حداقل در قرن های اخیر) وجود ندارد.  طرح‌های خالکوبی شده توسط افراد مختلف تصور می‌شود که محافظت جادویی در برابر بیماری یا بدبختی ایجاد می‌کند، یا برای شناسایی رتبه، وضعیت یا عضویت کاربر در یک گروه مفید است.

دیزاین شاید رایج ترین انگیزه برای خالکوبی باشد.

تاتو ‌هایی نیز بر روی مومیایی‌های مصری و نوبیایی یافت شده است که مربوط به حدود ۲۰۰۰ سال قبل از میلاد است.

استفاده از آنها توسط نویسندگان کلاسیک در رابطه با تراسیایی ها، یونانی ها، گول ها، آلمانی های باستان و بریتانیایی های باستان ذکر شده است.  رومی ها جنایتکاران و بردگان را تاتو بدن می کردند.  پس از ظهور مسیحیت، خالکوبی در اروپا ممنوع

شد، اما در خاورمیانه و سایر نقاط جهان ادامه یافت.

در قاره آمریکا، بسیاری از سرخپوستان معمولاً بدن یا صورت یا هر دو را خالکوبی ( تاتو ) می کردند.

روش معمول، خراش دادن ساده بود، اما برخی از قبایل کالیفرنیا رنگ را وارد خراش می‌کردند، و بسیاری از قبایل قطب شمال و زیربارکتیک، اکثر اسکیموها (اینویت)، و برخی از مردمان شرق سیبری سوراخ‌هایی با سوزن ایجاد می‌کردند که از طریق آن نخی با رنگدانه (معمولا دوده) پوشانده می‌شد. زیر پوست کشیده شد.

مرکز گریم داماد تهران بکس
مرکز گریم داماد تهران بکس

در پلی‌نزی، میکرونزی و بخش‌هایی از مالزی، رنگدانه‌ها با ضربه زدن روی ابزاری به شکل چنگک مینیاتوری به پوست وارد می‌شوند.

در موکو، نوعی خالکوبی مائوری از نیوزلند، شیارهای رنگی کم عمق در طرح‌های پیچیده منحنی بر روی صورت با ضربه زدن یک آجر استخوانی مینیاتوری به پوست ایجاد شد.

در ژاپن، سوزن‌هایی که در دسته‌های چوبی قرار می‌گیرند، برای خالکوبی طرح‌های رنگارنگ بسیار پیچیده استفاده می‌شوند که در بسیاری از موارد بیشتر قسمت‌های بدن را می‌پوشانند.

تاتو برمه ای با یک ابزار قلم مانند برنجی با یک نقطه شکاف و یک وزنه در انتهای بالایی انجام می شود.  گاهی اوقات رنگدانه را با چاقو می مالند (مثلاً در تونس و در میان آینوهای ژاپن و ایگبوهای نیجریه)، یا پوست را با خار سوراخ می کنند.

برای هماهنگی تاتو بدن در تهران بکس از طریق واتس اپ با تلفن ۰۹۱۲۶۰۷۴۱۶۷ در تماس باشید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

کاشمر سلام

رسانه کاشمر سلام، از سال 1398 با هدف فراهم سازی بستری برای ارائه بروزترین مطالب خبری و فرهنگی هنری در فضای مجازی با دوری از هرگونه حاشیه سازی کار خود را آغاز نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا