اخباراخبار ورزشی

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان از سرمربیگری برکنار شد

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان از سرمربیگری برکنار شد

علی منصوریان که سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان به طور رسمی برکنار شد، در ادامه به جزئیات این خبر می پردازیم، با ما همراه باشید.

«به اطلاع هواداران عزیز فولاد و مردم شریف استان خوزستان می رساند.

تیم فولاد خوزستان علی رغم تلاش شبانه روزی و همه جانبه اعضای محترم کادر فنی و در راس آن جناب آقای علیرضا منصوریان و کلیه بازیکنان، متاسفانه در کسب نتایج برخلاف انتظارات و اهداف تعیین شده توسط هیئت مدیره ظاهر شد.

بر این اساس باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد در راستای ایجاد تغییرات مثبت در بدنه تیم و پس از گفت‌ و گو های مشترک با جناب آقای علیرضا منصوریان که خود به واقع یکی از سرمایه های گرانقدر فوتبال ایران در سطح داخلی و بین المللی بوده است.

سرمربی فوتبال فولاد خوزستان برکنار شد
سرمربی فوتبال فولاد خوزستان برکنار شد

و طی ماه های اخیر شاهد سختکوشی و زحمات بی شائبه ایشان را در قامت هدایت کننده تیم فولاد بودیم.

در تلاش جهت بازگشت تیم به سمت اهداف تعیین شد.

ادامه مطلب:

در جلسه ای مملو از فهم مشترک و با توافق طرفین از جمع فولادمردان خوزستان جدا شدند.

باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد ضمن سپاس از حسن همکاری ایشان و همکارانشان که حضورشان در دیار کارون با صعود دو پله ای فولاد در فصل گذشته همراه بود.

موفقیت و سلامتی را برای این مربی فوتبال در ادامه مسیر زندگی شخصی و حرفه ای آرزومند است.

در خاتمه ضمن دعوت از کلیه هواداران فولاد به اتحاد و حمایت حداکثری از مجموعه تیم در جهت افزایش روحیه بازیکنان، به اطلاع می رساند که هیئت مدیره باشگاه به منظور انتخاب گزینه اصلح جهت سپردن سکان هدایت تیم فولاد خوزستان در حال بررسی گزینه ها می باشد.

و قطعاً نهایت تلاش خود را برای بازگشت موفقیت آمیز فولاد به رقابت ها و خشنودی مردم شریف استان خوزستان به کار خواهد گرفت».

گردآوری: کاشمر سلام

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

ادمین سایت

رسانه کاشمر سلام، از سال 1398 با هدف فراهم سازی بستری برای ارائه بروزترین مطالب خبری و فرهنگی هنری در فضای مجازی با دوری از هرگونه حاشیه سازی کار خود را آغاز نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا