رپورتاژ

چگونه بهترین نرم افزار CRM را پیدا کنیم؟

امروزه، تمامی کسب و کارها به این نتیجه رسیده اند برای اینکه بتوانند کسب و کار خود را رونق بدهند و در مسیر پیشرفت قرار گیرند دیگر نمی توانند از روش های قدیمی استفاده کنند و باید به دنبال روش های نوین باشند. نرم افزار سی آر ام یکی از مهمترین نرم افزارهایی است که در این زمینه وجود دارد و به شما کمک می کند به نتایج قابل قبولی دست پیدا کنید. به همین دلیل، جای تعجب نیست افراد زیادی به دنبال بهترین نرم افزار CRM و یا نرم افزار تیکتینگ هستید و می خواهند بر اساس مدل RFM کار خود را پیش ببرند.

چگونه بهترین نرم افزار CRM را پیدا کنیم؟
چگونه بهترین نرم افزار CRM را پیدا کنیم؟

مراجعه به مراکز معتبر

اگر به دنبال بهترین نرم افزار CRMهستید، باید به مراکز معتبر مراجعه نمایید. بهتر است بدانید زمانی که برای خرید نرم افزار سی آر ام به فروشگاه ها و سایت های معتبر مراجعه می کنید می توانید اطمینان داشته باشید این فروشگاه ها نرم افزارهایی را به شما ارائه می دهند که تمامی استانداردها در ساخت آنها به کار رفته اند و در نتیجه شما می توانید بدون نگرانی آنها را تهیه کنید و از مزایای آنها بهره مند شوید.

مطالعه مزایا و محدودیت ها

از جمله مواردی که در زمان خرید بهترین نرم افزار CRM باید به آن دقت داشته باشید مطالعه مزایا و محدودیت هاست. بهتر است بدانید هیچ نرم افزاری در دنیا وجود ندارد که مزایای آن مطلق باشد و محدودیتی نداشته باشد. زمانی که شما برای خرید یک نرم افزار اقدام می کنید در واقع به این مسئله پی می برید که مزایای این نرم افزار برای شما بیشتر از محدودیت های ان است. با توجه به تمامی این موارد توصیه می شود به دور از هر گونه هیجان با توجه به نیازهای خود بهترین نرم افزار را انتخاب نمایید.

مشورت با کاربران دیگر

یکی از مواردی که به شما کمک می کند بهترین نرم افزار CRM را خریداری کنید مشورت با کاربران دیگری است که از آن نرم افزار استفاده کرده اند. توصیه می شود زمان کافی را به این کار اختصاص دهید و با کاربران دیگر مشورت کنید. این کار باعث می شود شما به منبع مستند و قابل اعتمادی دسترسی داشته باشید و در نتیجه به راحتی می توانید نرم افزار را تهیه کنید و از ویژگی های خاص آن بهره مند شوید.

چگونه بهترین نرم افزار CRM را پیدا کنیم؟
چگونه بهترین نرم افزار CRM را پیدا کنیم؟

در نظر گرفتن نیازهای کسب و کار

در پایان، زمانی می توانید بهترین نرم افزار CRM را خریداری کنید که ابتدا نیازهای کسب و کار خود را بشناسید. به طور مثال تصور کنید کسب و کار شما برای پیشرفت به ویژگی A نیاز دارد و ویژگی های B و C در مراحل بعدی هستند. نرم افزاری را خریداری می کنید که دارای ویژگی B است و ویژگی A در آن کم رنگ است. این امر بدین معنا نیست که این نرم افزار خوب نیست، بلکه مسئله این است که شما به نیازهای خود توجهی نداشته اید.

مدل RFMچیست؟

مدل RFM مدلی در دنیای بازاریابی به شمار می رود که یکی از قدیمی ترین مدل های بازاریابی در دنیا است و به شما کمک می کند نگاه دقیق و روشنی به رفتار مشتریان داشته باشید. مدل RFM سه مولفه را مورد بررسی قرار می دهد که به شرح زیر هستند:

  • آخرین زمانی که مشتری خرید کرده

  • تعداد دفعاتی که مشتری خرید کرده

  • مقدار مبلغی که مشتری خرید کرده

این سه پارامتر در مدل RFM بسیار مهم هستند و به شما کمک می کنند به خوبی بتوانید کارهای خود را پیش ببرید و بدانید که هر دیتا در کسب و کار شما چه ارزشی دارد.

نرم افزار تیکتینگ چیست؟

نرم افزار تیکتینگ نرم افزاری است که با استفاده از آن می توانید درخواست های مشتریان خود را به خوبی مدیریت کنید و در نتیجه این مسئله باعث می شود که رضایت مشتریان از کسب و کار شما به میزان بسیار زیادی بالا برود. بهتر است بدانید نرم افزار تیکتینگ می تواند تاریخچه هر مشتری را به خوبی ثبت کند و در نتیجه در صورت بروز هر گونه مشکل شما به راحتی می توانید به تاریخچه مشتری دسترسی داشته باشید و با استناد به آنها تمامی مشکلات به صورت قانونی و اصولی حل خواهند شد.

نرم افزار تیکتینگ چیست؟
نرم افزار تیکتینگ چیست؟

برای خرید بهترین نرم افزار CRM به کجا مراجعه کنیم؟

تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد بهترین نرم افزار CRM در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید برای خرید این نرم افزار باید به مراکز معتبر مراجعه کنید و مزایا و محدودیت های هر نرم افزار را به طور کامل بررسی نمایید. همچنین، بهتر است نظر کاربران دیگری را که از این نرم افزار استفاده کرده اند جویا شوید. اگر به دنبال مرکز معتبری برای خرید بهترین نرم افزار CRM و یا نرم افزار تیکتینگ هستید و یا می خواهید با مدل RFM آشنا شوید بهتر است به سایت جولیو مراجعه کنید و از خدمات گسترده این سایت بهره مند شوید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

کاشمر سلام

رسانه کاشمر سلام، از سال 1398 با هدف فراهم سازی بستری برای ارائه بروزترین مطالب خبری و فرهنگی هنری در فضای مجازی با دوری از هرگونه حاشیه سازی کار خود را آغاز نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا