اخباراخبار اجتماعیاخبار اقتصادی

آموزش ثبت نام کارت سوخت المثنی از فردا دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰

آموزش ثبت نام کارت سوخت المثنی از فردا دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰

آموزش ثبت نام کارت سوخت المثنی از فردا دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ رضایی گفت: مشکل به وجود آمده در سامانه ثبت نام کارت سوخت رفع شده و صدور کارت سوخت المثنی برای خودرو‌ها از فردا آغاز می‌ شود.

کارت سوخت المثنی
کارت سوخت المثنی

رضایی مدیر سامانه هوشمند سوخت در برنامه پیگیری شبکه خبر گفت: با رفع اختلال سامانه ثبت‌نام کارت سوخت المثنی، این سامانه از صبح فردا آماده فعالیت خواهد بود .

او ادامه داد: از دوشنبه ۸ آذر صاحبان خودور‌هایی که کارت سوختشان مفقود شده است، می‌توانند با مراجعه به دفاتر پلیس+۱۰ درخواست خود را ثبت کنند.

رضایی افزود: بر اساس قول همکاران در پلیس ناجا، این فرآیند برای موتورسیکلت‌ها هم از هفته آینده آغاز می‌شود.

وی با بیان اینکه متقاضیان صدور کارت سوخت المثنی از صبح فردا می‌توانند با مراجعه به دفاتر پلیس ۱۰+ در سراسر کشور، نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند، اظهار کرد: اولویت صدور کارت سوخت المثنی برای خودروهای نفت‌گازسوز و خودروهای عمومی بنزین‌سوز است ولی مالکان خودروهای شخصی بنزین‌سوز نیز می‌توانند درخواست خود را برای صدور کارت سوخت المثنی ثبت کنند.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با بیان اینکه متوسط زمان انتظار برای صدور کارت سوخت المثنی خودروهای شخصی به یک ماه هم رسیده بود، گفت: در زمان حاضر با توجه به اولویت صدور کارت سوخت خودروهای نفت‌گازسوز و خودروهای عمومی بنزین‌سوز، متوسط زمان انتظار مالکان خودروهای شخصی بنزین‌سوز برای صدور کارت سوخت المثنی، حداکثر ۴۵ روز است.

گردآوری: کاشمر سلام

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا