رپورتاژ

شیک ترین مدل های میز کنار سالنی نولید شده در صنایع چوبی آنیل

شیک ترین مدل های میز کنار سالنی نولید شده در صنایع چوبی آنیل

گروه توانمند صنایع چوبی آنیل آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه ارائه انواع محصولات چوبی اعم از میز کنار سالنی چوبی ، میز عسلی و سایر محصولات چوبی با طرح و ابعاد دلخواهتان می باشد.

میز کنار سالنی چیست؟

میزکنارسالنی چوبی میز کوچکی است که در کنار اتاق یا دیوار قرار می گیرد. این میز معمولا در کنار مبلمان منزل با عنوان میز کنارمبلی استفاده می شود. میزهای کنار سالنی با طرح ها، رنگ ها و متریال مختلف ساخته می شوند که میز کنارسالنی چوبی محبوبیت بیشتری دارد.

این محصول به عنوان یک اکسسوری در تزئین منزل می تواند نمای کلی فضا را تغییر دهد.

میزهای کنارسالنی علاوه بر ارزش زیبایی شناختی دارای ارزش عملکردی نیز هستند. آنها به عنوان یک فضای کوچک برای ذخیره سازی لوازم مختلف همچون کتاب ها یا به عنوان میز عسلی یا پذیرایی استفاده می شوند. میزهای کنارمبلی می توانند به عنوان پاتختی، پایه گلدان، مینی بار و … نیز مورد استفاده قرار بگیرند.

شیک ترین مدل های میز
شیک ترین مدل های میز

میز کنار مبلی چه کاربردی دارد؟

بدون این میزهای کوچک که قابلیت جابه‌جایی آسان داشته باشند نمی‌توان روند پذیرایی راحتی را از مهمان‌ها دنبال کرد. اینکه شما بخواهید مدام میزهای بزرگ را برای پذیرایی از مهمان‌ها جابجا کنید غیرممکن است پس باید از میزهای جلو مبلی سبک و کاربردی حتماً کمک گرفته شود. این میزها بر اساس نیاز شما طراحی و تولید می‌شوند. همچنین شما می‌توانید تم رنگی آن را به اختیار مطابق با هارمونی رنگ فضای داخلی منزل انتخاب کنید.

 انتخاب اندازه میز نیز به مساحت منزل شما مرتبط است. اگر در یک اتاق نشیمن کوچک قصد استفاده از میز کنار مبلی را دارید بهتر است از مدل طبقه‌ای یا پله‌ای که روی هم قرار می‌گیرد استفاده کنید. حال اگر می‌خواهید با میز به یک دکوراسیون متفاوت دست پیدا کنید بدون شک میزهای منبت‌کاری شده و سلطنتی به کار شما می‌آیند.

چیدمان متفاوت اتاق خواب با میز کنار مبلی با محصولات زیبای صنایع چوبی آنیل

میز عسلی با کمترین هزینه تأثیر‌گذار‌ترین طرح‌ها را برای شما در قاب دکوراسیون داخلی به نمایش می‌گذارد. به شما خواهیم گفت که نقش میز در اتاق خواب چیست. شما می‌توانید از یک میز به‌عنوان میزآرایش چوبی  در اتاق‌خواب‌های کوچک خود کمک بگیرید. سپس با استفاده از یک آینه قدی با کمترین هزینه به یک میز توالت زیبا و متفاوت دست پیدا کنید. همچنین برای اتاق خواب خود با استفاده از میزهای لوکس سه طبقه فانتزی می‌توانید یک استند چوبی زیبا  تهیه کنید.

شیک ترین مدل های میز
شیک ترین مدل های میز

میزها در کنار یکدیگر به صورت پله‌ای قرار می‌گیرند که بدون شک فضا سازی اتاق خواب شما را با گل های آویز زیباتر خواهند کرد. اتاق‌خواب‌های بزرگ‌تر شما این امکان را در اختیارتان قرار می‌دهد که در پایین تخت از دو مبل تکی برای دیزاین بهره بگیرید. بدون شک این امر می‌تواند با یک میز لوکس یا یک میز پذیرایی خاص در قاب اتاق خواب شما خود نمایی کند

تفاوت میز کنار سالنی و میز جلو مبلی در چیست؟

میز جلو مبلی معمولا در انتهای صندلی و انتهای مبلمان قرار میگیرد درحالیکه میز کنار سالنی کنار مبلمان یا دیوار اتاق جای گرفته می شود.

سطح میز جلو مبلی معمولا از میز کنار سالنی بیشتر است.

این میزها به عنوان یک میزعسلی چوبی برای تزیین منزل در کنار میزناهارخوری چوبی  مدرن یا میزغذاخوری کلاسیک  به کار گرفته می شود.

از میز کنار سالنی زیبا معمولاً در کنار مبلمان منزل  به عنوان میز کنار مبلی شیک یا میزعسلی زیبا  نیز استفاده می شود. میزهای کنار سالنی با طرح ها و رنگ ها و متریال مختلف ساخته می شوند که میز کنار سالنی چوبی محبوبیت بیشتری دارد. میزهای کنار سالنی علاوه بر ارزش زیبایی شناختی دارای ارزش عملکردی نیز هستند.

وقتی در حال چیدن اسباب دکوراسیون اتاق نشیمن یا پذیرایی هستیم، معمولا ابتدا تمام تمرکزمان بروی مبلمان بزرگ خانه است و میزهای عسلی و کنار مبلی را برای آخر کار نگاه می داریم. بعداز اتمام کار تازه یادمان می آید که باید برای میزهای عسلی و کنار مبلی نیز فکری بیاندیشیم و آنها را در جای مناسب قرار بدهیم. در واقع ما به اینگونه میزها اهمیت چندانی نمی دهیم و آنها را فقط به عنوان ابزاری شاید کامل کننده دیگر وسایل، مورد استفاده قرار می دهیم که حتی اگر استفاده هم نکنیم شاید اصلاً برایمان مهم نباشد این اشتباهی بسیار بزرگ و فاحش است.

شیک ترین مدل های میز
شیک ترین مدل های میز

گاهی استفاده از ابزاری کوچک و یا نسبتاً کوچک می تواند تاثیری بسیار بیشتر از وسایل بزرگی داشته باشد که قرار است در کنارش قرار گیرد و توجهات را بیشتر جلب نماید به هر حال در زمان چیدمان منزل و قرار دادن ابزاری بزرگ مانند مبل ها و فراموش کردن میزهای کنار مبلی بایستی حواسمان باشد که این شیوه چیدمان بسیار اشتباه است، زیرا این تمرکز بروی مسائل و جزئیات کوچک است که بیشترین تاثیر و اثر گذاری را در دکوراسیون خواهند گذاشت.

در چنین شرایطی یک خانه دار یا طراح آگاه باید همیشه بداند که وسایل و مبلمان کوچک مانند میز عسلی یا یک پرده ساده، در تزیین دکوراسیون بسیار مهم هستند.

گروه توانمند صنایع چوبی آنیل آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه ارائه انواع محصولات چوبی اعم از میز کنار سالنی چوبی ، میز عسلی وسایر محصولات چوبی با طرح و ابعاد دلخواهتان می باشد.

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۹ رای

کاشمر سلام

رسانه کاشمر سلام، از سال 1398 با هدف فراهم سازی بستری برای ارائه بروزترین مطالب خبری و فرهنگی هنری در فضای مجازی با دوری از هرگونه حاشیه سازی کار خود را آغاز نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا