رپورتاژ

باربری آنلاین چیست ؟ آشنایی با بهترین باربری آنلاین کشور

باربری آنلاین چیست ؟ آشنایی با بهترین باربری آنلاین کشور

با پیشرفت جوامع و استفاده روز افزون از گوشی های هوشمند ، بسیاری از خدمات از طریق اپلیکیشن ها و نرم افزار های مختلف گوشی های هوشمند در اختیار مردم قرار گرفته اند . در همین راستا ، خدمات باربری نیز به صورت آنلاین امکان ثبت سفارش و درخواست خودروهای باربری را فراهم نموده است .

یکی از این شرکت های باربری آنلاین ، مجموعه آنی بار است که با یکی از بهترین اپلیکیشن ها امکان ثبت سفارش خدمات باربری را فراهم نموده است . حمل و نقل و باربری آنلاین آنی بار به صورت همه روزه خدمات رسانی از همه شهر ها و استان های کشور را فراهم می نماید.

در ادامه این مقاله به بررسی خدمات مجموعه آنی بار به عنوان یکی از بهترین باربری های آنلاین کشور پرداخته خواهد شد.

خدمات باربری آنلاین آنی بار چیست ؟ 
خدمات باربری آنلاین آنی بار چیست ؟

خدمات باربری آنلاین آنی بار چیست ؟ 

مجموعه آنی بار یکی از برترین شرکت های باربری است که از نقاط مختلف کشور امکان بارگیری و ارسال محموله های مختلف را برای شما فراهم می نماید. گستردگی خدمات این مجموعه سبب شده است که انتقال محموله و کالاهای مختلف در اسرع وقت و با بهترین کیفیت انجام شود.

برخی از خدمات مجموعه آنی بار به صورت زیر می باشد :

 • حمل و نقل محموله های فوق سنگین
 • ارسال محموله های تجاری و صنعتی
 • حمل و نقل دستگاه های راهسازی
 • جابجایی و حمل دستگاه های خط تولید

خدمات باربری آنلاین آنی بار به صورت همه روزه و از همه شهر های کشور انجام خواهد شد . شما عزیزان می توانید با یک تماس تلفنی با شماره ۵ رقمی آنی بار ۵۷۶۶۹-۰۲۱ بهترین خدمات را تجربه کنید.

انواع خودروهای مخصوص باربری

آنی بار به عنوان بزرگترین باربری آنلاین کشور ، همه نوع خودروی باربری را برای انتقال محموله های شما در اختیارتان قرار میدهد تا در اسرع وقت امکان باربری ارزان و تخصصی برای شما فراهم باشد .

همانطور که میدانید ، خودروهای باربری بر اساس توان و ابعاد اتاق مورد استفاده قرار میگیرند و امکان حمل حجم مشخصی از بار و کالا را خواهند داشت . از همین جهت ، ناوگان گستره آنی بار امکان خدمات دهی از همه نقاط کشور را برای شما فراهم می نماید تا در اسرع وقت با بهترین کامیون یا تریلی محموله شما حمل شود .

 • حمل بار با انواع تریلی ( کفی ، چادری ، کمرشکن )
 • حمل با با انواع کامیون ( تک ، جفت ۹۱۱ )
 • حمل بار با کامیونت ( مسقف و روباز )
 • حمل بار با نیسان وانت

انتخاب خودروی مناسب برای حمل و نقل محموله ها بسیار مهم است و سبب افزایش ایمنی و کاهش هزینه های شما خواهد شد . مشاوره تخصصی با کارشناسان و متخصصین باربری آنلاین آنی بار امکان ارسال سریع و ارزان و تخصصی را برای شما فراهم می نماید.

باربری آنلاین با انواع تریلی ها
باربری آنلاین با انواع تریلی ها

باربری آنلاین با انواع تریلی ها

همانطور که قبلا گفته شد ، خدمات باربری آنلاین آنی بار  بصورت تخصصی با انواع خودروهای باربری انجام میشود و که هرکدام برای حمل نوع خاصی از بار و کالا مناسب هستند.

برای حمل محموله های با وزن و حجم زیاد از تریلی ها استفاده میشود.تریلی ها هم دارای انواع مختلفی هستند که هریک از انها نیز کاربرد خاصی دارند.

مجموعه آنی بار برای خدمات باربری آنلاین انواع تریلی های زیر را در اختیار شما قرار میدهد که به صورت زیر می باشند :

 • تریلی کفی
 • تریلی بغلدار
 • تریلی ترانزیت چادری
 • تریلی کمپرسی
 • تریلی کمرشکن

برای انتقال محموله های مختلف ، بر اساس حجم ، ابعاد و نحوه چیدمان و مهار محموله ها باید تریلی مناسب را انتخاب نمود. به عنوان مثال ، تریلی کمرشکن برای حمل محموله های فوق سنگین میباشد و تریلی های ترانزیت چادری برای حمل انواع محموله های تجاری به شهرستان ها مورد استفاده قرار میگیرد .

برای باربری تهران به مشهد ، همه روزه انواع تریلی ها با کمترین هزینه توسط مجموعه آنی بار در اختیار شما قرار میگیرد.

باربری آنلاین با انواع کامیون ها
باربری آنلاین با انواع کامیون ها

باربری آنلاین با انواع کامیون ها

کامیون ها یکی دیگر از خودروهای باربری هستند که برای حمل بار با حداکثر وزن ۱۵ تن استفاده می شوند . کامیون تک و جفت از قدیمی ترین خودرو های باربری هستند که به نام کامیون بنز ۱۰ چرخ و ۶ چرخ شناخته می شوند .

کامیون تک دارای اتاق باری به طول ۵ متر و ۸۰ سانتی متر می باشد و توان حمل ۱۰ تن بار را دارد و کامیون جفت دارای اتاق باری به طول ۶ متر و ۸۰ سانتی متر و توان باربری ۱۵ تن بار می باشد.

خدمات باربری با کامیون تک و جفت به صورت همه روزه در آنی بار ارائه می شود ، اگر نیازمند باربری ارزان قیمت با تک و جفت هستید می توانید همین حالا با کارشناسان آنی بار تماس بگیرید.

به عنوان مثال ، برای باربری تهران به تبریز می توانید به صورت همه روزه با یک تماس تلفنی بهترین و تخصصی ترین خدمات را از شماره ۵۷۶۶۹-۰۲۱ درخواست نمایید.

باربری آنلاین حمل اثاثیه منزل

برای انتقال انواع اثاثیه و لوازم منزل نیز میتوانید روی آنی بار حساب کنید . ارسال اثاثیه از تهران و شهرستان ها به سایر نقاط کشور با استفاده از کامیونت مسقف و روباز ( در صورت درخواست شما ) انجام میشود و اثاثیه شما در کمترین زمان ممکن با استفاده از کارگران حرفه ای و آموزش دیده بارگیری و ئدر محل مورد نظر تحویل شما خواهد شد .

حمل و نقل اثاثیه و لوازم منزل در کمترین زمان ممکن انجام میشود و پیشنهاد آنی بار استفاده از کامیونت های مسقف سایز بزرگ است که امکان بارگیری اثاثیه بصورت کامل را برای شما فراهم می نمایند .

برای اثاث کشی به شهرستان ها ، آنی بار از پتو برای قرار دادن لابه لای اثاثیه استفاده می نماید در در اثر حرکت خودروی باربری خسارتی به لوازم شما وارد نشود . با این وجود ، بهترین راه حل بسته بندی مناسب برای اثاثیه است که ایمنی تا حد بالایی تضمین گرد .

خدمات حمل و نقل اثاثیه توسط آباربری آنلاین آنی بار  به صورت کامل تحت پوشش بیمه نامه قرار دارد و بخشی از بیمه نامه نیز رایگان خواهد بود. به عنوان مثال ، برای انتقال اثاثیه و باربری تهران به اهواز  از بهترین بیمه نامه استفاده می نماید که تا ۱۰۰ میلیون تومان رایگان خواهد بود.

باربری آنلاین با بهترین و کاملترین بیمه نامه

همانطور که میدانید ، بیمه نامه تضمینی برای حفظ سلامت محموله و سرمایه صاحبین گرامی آنها میباشد . از همین جهت ، مجموعه آنی بار برای انتقال انواع محموله ها از بهترین بیمه نامه استفاده خواهد نمود .

بیمه نامه مورد استفاده در باربری آنلاین آنی بار ، بیمه تجارت ایران است که کاملترین پوشش بیمه نامه را برای محموله های مختلف به ارمغان خواهد آورد .

سطح پوشش بیمه نامه بر اساس میزان ارزش کالا مشخص خواهد شد که این موضوع بنا بر اعلام رقم ارزش محموله توسط صاحبین بار انجام میشود .  با این حال ، آنی بار برای افزایش ضریب ایمنی و همچنین کاهش هزینه های حمل و نقل برای مشتریان ، تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان بیمه بصورت رایگان در اختیارتان قرار میدهد.

بیمه نامه باربری آنلاین آنی بار برای انواع خودروهای باربری مورد استفاده قرار میگیرد و همه خساراتی که بر اثر حوادث طبیعی و غیر طبیعی منجر به آسیب به محموله شوند بصورت کامل تحت پوشش خواهند بود .

مشاوره تخصصی در باربری آنلاین آنی بار

یکی از ویژگی های مهم باربری آنلاین آنی بار ، ارائه مشاوره تخصصی برای انتقال محموله های مختلف می باشد . اگر قصد دارید کالا و محموله ای را به نقاط مختلف کشور ارسال کنید می توانید پس از ثبت سفارش در باربری آنلاین آنی بار و یا قبل از ثبت سفارش با شماره پنج رقمی ۵۷۶۶۹-۰۲۱ در تماس باشید و از این طریق با کارشناسان و متخصصین با تجربه این مجموعه در تماس باشید.

مشاوره با کارشناسان امکان ارسال محموله ها در اسرع وقت و با بهترین کیفیت را فراهم می نماید زیرا با انتخاب خودروی مناسب ، بیمه نامه مناسب و رانندگان حرفه ای می توانید محموله ها را با بهترین کیفیت منتقل کنید.

برای مشاوره با باربری آنلاین آنی بار می توانید با شماره ۵۷۶۶۹-۰۲۱ در تماس باشید . از طریق وبسایت آنی بار نیز می توانید از اطلاعات مورد نیاز را کسب نمایید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

کاشمر سلام

رسانه کاشمر سلام، از سال 1398 با هدف فراهم سازی بستری برای ارائه بروزترین مطالب خبری و فرهنگی هنری در فضای مجازی با دوری از هرگونه حاشیه سازی کار خود را آغاز نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا