دانلودفیلم

فیلم حمله به شهربانو منصوریان در کمپ تیم ملی و ماجرای احسان ده پهلوان

فیلم حمله به شهربانو منصوریان در کمپ تیم ملی و ماجرای احسان ده پهلوان

فیلم حمله به شهربانو منصوریان در کمپ تیم ملی و ماجرای احسان ده پهلوان که روز گذشته فردی به نام احسان ده‌ پهلوان همراه با خانواده اش دریک لحظه و در هنگامی که نگهبان فدراسیون در حال جا به‌ جایی اقلام بوده است، وارد طبقات می‌‎ شود و به ساختمان فدراسیون ووشو و خوابگاه تیم ملی زنان حمله می‌ کند.

حمله به ساختمان تیم ملی ووشو
حمله به ساختمان تیم ملی ووشو

حمله به ساختمان تیم ملی ووشو

این شخص که سال گذشته در جریان مسابقات رسمی در پی درگیری با خواهران منصوریان و جمعی از ورزشکاران، خبرساز شده بود بار دیگر حادثه آفریده است.

این فرد همراه همسر و فرزندانش با حضور در محوطه فدراسیون ووشو، با پرتاب سنگ به سمت خوابگاه دختران فدراسیون ووشو که ملی‌پوشان اعزامی به بازی‌های آسیایی و قهرمانی جهان در آن حضور داشتند، با فحاشی و الفاظ رکیک، ضمن شکستن شیشه‌های خوابگاه دختران، باعث آسیب‌دیدگی شهربانو منصوریان می‌شود.

ماجرای حمله احسان ده پهلوان

ایسنا: فدراسیون ووشو ایران با انتشار بیانیه‌ای از حمله یک فرد به ساختمان این فدراسیون و خوابگاه تیم ملی دختران خبر داد که باعث خسارت به اموال فدراسیون و زخمی شدن برخی ووشوکاران شده است.

فدراسیون ووشو با اعلام این خبر که «ظهر امروز (پنجشنبه یکم تیر ۱۴۰۲) آقای احسان ده‌پهلوان به همراه همسر، دخترانش و چند مرد به محل فدراسیون ووشو در روز تعطیل کاری حمله‌ور می‌‎شود و ضمن فحاشی و درگیری با سرپرست اردوی تیم ملی ووشو مردان، باعث ایجاد جراحاتی برای او می‌شود و به اموال این فدراسیون خسارات وارد می‌کند.» اطلاعیه‌ منتشر کرده و در آن ماجرای رخ داده را توضیح داده است.

::

::

گردآوری: کاشمر سلام

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

کاشمر سلام

رسانه کاشمر سلام، از سال 1398 با هدف فراهم سازی بستری برای ارائه بروزترین مطالب خبری و فرهنگی هنری در فضای مجازی با دوری از هرگونه حاشیه سازی کار خود را آغاز نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا