اخباراخبار اجتماعی

قتل ناموسی هایده حسن زاده دختر ۱۶ ساله توسط پدر + عکس

قتل ناموسی هایده حسن زاده دختر ۱۶ ساله توسط پدر که هایده توسط پدرش به شکل هولناکی کشته شده است و با بستن بلوک سیمانی به پایش او را به سد سردشت انداخته که به زیر اب برود و جسدش بالا نیاید.

قتل ناموسی هایده حسن زاده
قتل ناموسی هایده حسن زاده

جسد هایده حسن زاده

‏یک دختر ١۶ ساله اهل شهر ربط به نام هایده حسن‌زاده توسط خانواده خود به شکل بسیار فجیعی کشته شد. جسد این دختر ۴ ماه پس از کشته شدن طی روزهای اخیر در سد سردشت پیدا شده است.

‏روز دوشنبه ٢٧ شهریور ماه ١۴٠٢ (١٨ سپتامبر ٢٠٢٣)، جسد هایده حسن‌زاده، دختر ١۶ ساله اهل شهر ربط در داخل سد شهر سردشت حین تخلیه آب توسط شهروندان پیدا شد.

‏جسد این دختر در حالتی پیدا شده که یک بلوک سیمانی به پاهایش متصل بوده و دست، چشم و دهانش با چسب بسته شده بود.

هایده حسن‌ زاده از خرداد ماه سال جاری، یعنی حدود چهار ماه پیش به یکباره ناپدید شده بود. خانواده او پیش از این برای پنهان کاری درباره قتل، مدعی خروج دخترشان از ایران شده بودند.

امید حسن زاده پدر هایده

امید حسن‌ زاده، پدر این دختر ١۶ ساله قربانی و دو فرزند دختر دیگر، در حال حاضر بازداشت شده و گفته می‌شود او قتل دخترش را پذیرفته است.

‏یک منبع مطلع و نزدیک به خانواده این دختر قربانی، به هه‌نگاو اعلام کرد که دلیل قتل هایده، تاخیر در برگشتن به خانه بوده و آنچه انگیزه ناموسی عنوان شده است.

بیوگرافی هایده حسن زاده

هایده حسن زاده متولد سال ۱۳۸۶ اهل شهر ربط در سردشت است.

که ظاهرا و طبق شنیده هایی تایید نشده به علت دیر آمدن به خانه توسط پدرش کشته شده است.

گردآوری: کاشمرسلام

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۳ رای

کاشمر سلام

رسانه کاشمر سلام، از سال 1398 با هدف فراهم سازی بستری برای ارائه بروزترین مطالب خبری و فرهنگی هنری در فضای مجازی با دوری از هرگونه حاشیه سازی کار خود را آغاز نمود.

‫۴ نظرها

  1. فقط میگم پناه بر خدا ن قضاوت می کنم نه سرزنش اما گاهی وقتا اگر پدرا به دخترشون محبت کافی کنن محبت کلامی نه پول و گوشی بخدا بچه راه بیراهه نمیره بنظرم توجه عاطفی بجا توجه پولی بیشتر اثر داره

    1. وقتی قانون صحیح و درستی وجود نداشته باشد که اجرا بشود نتیجه ایی بهتر از این نمی توان انتظار داشت. خداوند نه به قضاوت و نه به صحبت بنده ای احتیاج ندارد ولی هرگز اجازه این ظلم و رفتار پلید را به هیچ بنده ایی نداده و جزایی بسیار سخت را برای قتل قرار داده. پس لطف بفرمایید در مورد اعمالی که خداوند حرام قرار داده آنقدر با بی تفاوتی صحبت نکنید چون در این صورت یکی از گناهکار درگاه خدای مهربان هستید. خداوند بندگانش را نیافریده که یک مشت بیمار روانی قتل انجام دهند

    2. جالب این که هر پاسخی کار داده میشود پاک می شود. مثل اینکه می خواهند همین یک نظر که اون هم یک جورهایی دفاع از این بیمار روانی قاتل هست باقی بماند!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا