رپورتاژ

تماشای جنگل و دریا از هتل ونوس‌پلاس چالوس

تماشای جنگل و دریا از هتل ونوس‌پلاس چالوس

نما بیرونی هتل ونوس پلاس چالوس
نما بیرونی هتل ونوس پلاس چالوس

اگر دوست دارید در سفر به مازندران در هتلی اقامت کنید که علاوه‌بر تجربه اقامتی خوش همزمان از جاذبه‌های گردشگری اطراف آن لذت ببرید و البته بهترین قیمت هتل را هم داشته باشد هتل ونوس پلاس چالوس را در ذهن خود به خاطر بسپارید. این هتل یکی از بزرگ‌ترین و مجلل‌ترین هتل‌های پنج ستاره این شهر است که به دلیل نزدیکی به شهرک رویایی و تفریحی نمک آبرود بین مسافران از محبوبیت زیادی هم برخوردار است.

اما این همه ویژگی‌های جذاب هتل ونوس پلاس چالوس نیست چراکه این مجموعه امکانات و خدمات فوق‌العاده‌ای را هم به مهمانان خود ارایه می‌دهد. از طرف دیگر، این هتل چشم‌اندازی زیبا به جنگل دارد بنابراین امکان پیاده‌روی در جنگل هم از دیگر مزایای این هتل است.

مشخصات هتل ونوس پلاس چالوس

هتل ونوس پلاس چالوس در ۱۰ طبقه ۱۵۴ اتاق و ۳۶۵ تخت را در دل خود جای داده است. نکته‌ای که باید در خصوص واحدهای اقامتی این هتل گفت این است که شما می‌توانید از میان ۱۴ مدل اتاق متنوع و متناسب با سلیقه و نیازتان دست به انتخاب و رزرو بزنید. در یک نگاه اجمالی واحدهای هتل ونوس پلاس چالوس شامل اتاق تریپل جنگل و دریا، اتاق دبل جنگل و دریا، اتاق تویین جنگل و دریا، اتاق دبل لاکچری جنگل و دریا، اتاق تویین جنگل لاکچری، اتاق تریپل جنگل لاکچری، اتاق کانکت دریا، اتاق کانکت جنگل، اتاق کانکت هانی‌مون دریا، سوئیت امپریال دریا، تریپلکس لاکچری جنگل، سوئیت رویال دریا، سوئیت رویال دریا (بدون تراس) و سوئیت جونیور است که این تنوع باعث می‌شود تا شما راحت‌تر بتوانید اتاق مدنظرتان را انتخاب کنید.

اتاق تریپل جنگل و دریا

در نخستین قدم مرجع تخصصی رزرو هتل و اقامتگاه سفربازی به شما اتاق تریپل جنگل دریا را معرفی می‌کند که یک تخت دبل و یک تخت سینگل دارد و مناسب برای اقامت سه نفر است. چشم‌انداز شما از این واحدها دریا و جنگل است بنابراین شکی نیست با رزرو اتاق تریپل جنگل و دریا هتل ونوس پلاس چالوس شما روز و شبی رویایی را سپری خواهید کرد. این اتاق علاوه‌بر دکوراسیون مدرن و بسیار زیبای خود امکانات اولیه‌ای چون سیف باکس، تلفن سانترال، مینی‌بار، پارکینگ اختصاصی، سرویس فرنگی، یخچال، اینترنت پرسرعت رایگان، چای‌ساز، وان تک نفره، سشوار، تراس با میز و صندلی، سیستم تهویه اتوماتیک، تلویزیون  LEDو خدمات لاندری را در اختیار مهمانان قرار می‌دهد.

اتاق دبل جنگل و دریا

طراحی داخلی بسیار زیبا و آرامش‌بخش از جمله ویژگی‌های منحصربه‌فرد اتاق دبل جنگل و دریا در هتل ونوس پلاس چالوس است. این اتاق‌ها با یک تخت دبل ویژه اقامت دو نفر است. همان‌طور که از عنوان اتاق هم پیداست چشم‌انداز این اتاق‌ها جنگل و دریاست. امکانات این واحدها نیز درست مثل اتاق تریپل جنگل و دریاست.

اتاق دبل هتل ونوس پلاس چالوس
اتاق دبل هتل ونوس پلاس چالوس

اتاق تویین جنگل و دریا

از پنجره اتاق‌های تویین جنگل و دریا در هتل ونوس پلاس چالوس نیز شما می‌توانید جنگل‌های زیبای شمال و دریا را ببینید. این اتاق‌ها با دو تخت سینگل ویژه دو نفر است. امکانات این واحدها هم مانند دو اتاق قبلی است.

اتاق دبل لاکچری جنگل و دریا

اگر شما در سفر به چالوس دو نفر هستید سفربازی به شما اتاق دبل لاکچری جنگل و دریا را معرفی می‌کند که دارای یک تخت دبل است. این اتاق در زمینه ارائه امکانات و چشم‌انداز کاملا مشابه با اتاق دبل جنگل و دریاست. تنها تفاوت این اتاق‌ها با هم این است که اتاق دبل لاکچری جنگل و دریا دارای یک وان مجهز به جکوزی است که در کنار دیگر امکانات این اتاق را به اتاقی بی‌نظیر و لاکچری تبدیل می‌کند.

اتاق تویین جنگل لاکچری

اتاق تویین جنگل لاکچری هتل ونوس پلاس چالوس دارای دو تخت سینگل و ویژه رزرو دو مهمان است. این اتاق‌ها هم کاملا در ارائه امکانات مشابه با اتاق تویین جنگل و دریا هستند و فقط دو تفاوت با هم دارند؛ نخست اینکه اتاق تویین جنگل لاکچری شامل وان مجهز به جکوزی است و نکته دوم هم اینکه چشم‌انداز مهمانان تنها رو به جنگل است.

اتاق تریپل جنگل لاکچری

افرادی هم که در سفر به خطه مازندران سه نفر هستند نگران نباشند شما هم امکان انتخاب اتاق فوق‌العاده‌ای را در هتل ونوس پلاس چالوس دارید. اتاق تریپل جنگل لاکچری مانند اتاق تریپل جنگل و دریا داری یک تخت دبل و یک تخت سینگل و مناسب اقامت سه مهمان است. امکانات این واحدهای هتل نیز از حیث ارائه امکانات مانند اتاق تریپل جنگل و دریاست و تنها تفاوت آن در تجهیز اتاق تریپل جنگل لاکچری به وان دارای جکوزی است. چشم‌انداز این اتاق‌ها نیز رو به جنگل‌های زیبای این استان است.

اتاق کانکت دریا

پیشنهاد سفربازی به افرادی که در سفر به چالوس، چهار نفر هستند اتاق کانکت دریا مجهز به دو تخت سینگل و یک تخت دبل است. شما از پنجره این اتاق‌ها می‌توانید چشم‌اندازی بسیار زیبا از دریا داشته باشید. ازجمله امکاناتی که به رزروکنندگان این اتاق‌های هتل ونوس پلاس چالوس ارایه می‌شود شامل سیف باکس، تلفن سانترال، مینی بار، پارکینگ اختصاصی، سرویس فرنگی، یخچال، اینترنت پرسرعت رایگان، چای‌ساز، حمام مجهز به وان، سشوار، تراس با میز و صندلی، سیستم تهویه اتوماتیک، تلویزیون‌ LED و خدمات لاندری است.

اتاق کانکت جنگل

اتاق کانکت جنگل هتل ونوس پلاس چالوس ویژه چهار نفر و از دو تخت دبل بهره‌مند است. شما با اقامت در این اتاق‌ها صحنه‌ای زیبا از جنگل‌های شمال را از پنجره یا بالکن تماشا خواهید کرد. همچنین این اتاق‌ها در ارائه امکانات اولیه کاملا مشابه با اتاق کانکت دریا هستند.

اتاق کانکت هانی‌مون دریا

اتاق کانکت هانی‌مون دریا یک تخت دبل و یک تخت سینگل و طراحی و دکوراسیون منحصربه‌فردی دارد که برای اقامت زوج‌های جوان بسیار مناسب است. زوج های جوان با اقامت در این اتاق ها چشم اندازی بی نظیر از دریا خواهند داشت که ماه عسل آن ها را شیرین تر و آرامشبخش خواهد کرد. همچنین این اتاق از لحاظ امکانات وکاملا مشابه اتاق های دیگر است، اما بر خلاف برخی از اتاق های هتل ونوس پلاس چالوس دارای وان مجهز به جکوزی است.

سوئیت امپریال دریا

همچنان آن‌هایی که در سفر به چالوس سه نفر هستند انتخاب‌های دیگری را برای رزرو واحد اقامتی روی میز دارند؛ سوئیت امپریال با یک سالن نشیمن، یک اتاق خواب، یک تخت دبل و یک تخت سینگل ویژه این دسته از افراد است. این اتاق‌های هتل ونوس پلاس چالوس دارای چشم‌انداز بسیار زیبای دریا هستند و امکاناتی مانند دو وان مجهز به جکوزی یک نفره، سیف باکس، تلفن سانترال، مینی بار، پارکینگ اختصاصی، سرویس فرنگی، یخچال، اینترنت رایگان، چای ساز، سشوار، تراس با میز و صندلی، سیستم تهویه اتوماتیک، تلویزیون LED و خدمات لاندری دارند.

اتاق تریپلکس لاکچری جنگل

واحد اقامتی بعدی که سفربازی معرفی می‌کند مناسب اقامت سه نفر است؛ اتاق تریپلکس لاکچری جنگل با سه تخت سینگل چشم‌اندازی فوق‌العاده به جنگل‌های سرسبز شمال دارند. امکاناتی که به مهمانان این اتاق‌ها ارایه می‌شود درست مطابق با دیگر اتاق‌های لاکچری هتل ونوس پلاس چالوس است.

سوئیت رویال دریا

همچنان آن‌هایی که مایلند چشم‌اندازی که از اتاق‌شان تماشا می‌کنند دریا باشد انتخاب‌های دیگری هم دارند؛ سوئیت رویال دریا جزو این دسته از واحدهای هتل ونوس پلاس چالوس است. این سوئیت دارای یک اتاق خواب، یک تخت دبل و یک تخت سینگل و امکانات مشابهی مانند دیگر اتاق‌هاست.

سوئیت رویال دریا (بدون تراس)

سوئیت رویال دریا بدون تراس است و کاملا مشابه با سوئیت رویال دریاست و تنها تفاوت آن در نداشتن تراس است.

سوئیت جونیور

سوئیت جونیور هتل ونوس پلاس چالوس دارای یک اتاق خواب، دو تخت سینگل و یک تخت دبل و ویژه اقامت چهار مهمان است. چشم‌انداز این سوییت‌ها رو به جنگل و دریاست. باقی امکانات نیز در این سوئیت مشابه دیگر سوئیت های هتل ونوس پلاس چالوس است.

با معرفی همه واحدهای اقامتی شما می‌توانید قیمت هتل ونوس پلاس چالوس را از طریق مرجع تخصصی رزرو هتل و اقامتگاه سفربازی بررسی و نسبت به رزرو اتاق یا سوئیت مدنظرتان اقدام کنید.

امکانات هتل ونوس پلاس چالوس

احتمالا تاکنون متوجه شده‌اید که هتل پنج ستاره ونوس پلاس امکانات خیلی خوبی برای یک اقامت عالی دارد. درباره سایر امکانات این هتل می‌توان به موارد زیادی اشاره کرد تا شما با اطمینان خاطر نسبت به رزرو این هتل اقدام کنید.

رستوران هتل ونوس پلاس چالوس
رستوران هتل ونوس پلاس چالوس

هتل ونوس پلاس چالوس رستورانی دارد که نه‌تنها انواع غذای ایرانی و فرنگی را برای مهمانان سرو می‌کند که شما با حضور در آن از اجرای موسیقی زنده هم لذت خواهید برد. این هتل همچنین کافی‌شاپی دارد که در آن انواع دسرها و نوشیدنی های سرد و گرم را به مهمانان خود ارایه می‌دهد بنابراین شما با اقامت در هتل ونوس پلاس چالوس لحظاتی فرحبخش را تجربه خواهید کرد که حضور در رستوران و کافه آن تنها بخشی از امکانات آن است.

امکانات عمومی هتل ونوس پلاس چالوس

فضای سبز جذاب و سرسبز، سالن بدنسازی، بیلیارد، تنیس روی میز، دارت، استخر، پارکینگ، آسانسور، لابی، روم سرویس و امکانات و خدمات متنوع دیگری است که شما می‌توانید از آن‌ها بهره‌مند شوید. همچنین این هتل دارای یک پارکینگ اختصاصی برای خودرو مهمانان است که شما می‌توانید به صورت رایگان از آن استفاده کنید.

سالن ورزشی هتل ونوس پلاس چالوس
سالن ورزشی هتل ونوس پلاس چالوس

بهتر است سفربازی این نکته را هم اضافه کند که با رزرو هریک از اتاق‌های هتل پنج ستاره ونوس پلاس چالوس شما از امکانات رفاهی عالی از جمله آباژور، میزتحریر، چای‌ساز، بالکن، کمد لباس، تلفن در اتاق، تلویزیون، حمام ، لوازم بهداشتی،  دمپایی، روم سرویس، صبحانه، صندوق امانات داخل اتاق، سیستم اطفای حریق دراتاق، اینترنت در اتاق، سیستم گرمایش و سرمایش، امکان شارژ وسایل الکترونیکی و سیستم اعلام حریق بهره‌مند خواهید شد. بنابراین با توجه به امکانات و خدماتی که این هتل ارائه می‌دهد به همه نیازهای شما با هر سبک و سلیقه‌ای پاسخ داده می‌شود.

موقعیت مکانی هتل ونوس پلاس چالوس

در سفر به چالوس و اقامت در این شهر، نزدیکی به شهرک توریستی نمک آبرود یک امتیاز فوق‌العاده محسوب می‌شود که هتل ونوس پلاس چالوس در فاصله بسیار کم با این شهرک قرار دارد. ضمن اینکه شما با اقامت در این هتل در کمترین زمان ممکن به سایر جاذبه‌های زیبای چالوس دسترسی خواهید داشت بنابراین خیال‌تان از این بابت راحت است که در سفر به این شهر چگونه به این پرسش پاسخ دهید که در چالوس کجا بریم.

همه این‌ها نویدبخش روز و شب‌هایی خاص و هیجان‌انگیز برای شمایی است که هتل ونوس پلاس چالوس را برای اقامت انتخاب می‌کنید که در این متن سفربازی تلاش کرده است تا شما با نگاهی جامع‌تر نسبت به رزرو این هتل اقدام کنید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

کاشمر سلام

رسانه کاشمر سلام، از سال 1398 با هدف فراهم سازی بستری برای ارائه بروزترین مطالب خبری و فرهنگی هنری در فضای مجازی با دوری از هرگونه حاشیه سازی کار خود را آغاز نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا