اخبارسینما و تلویزیون

اعتراض شدید بینندگان به آرایش غلیظ سحر دولتشاهی در سریال افعی تهران

بینندگان سریال جدید و نمایش خانگی افعی تهران به آرایش غلیظ سحر دولتشاهی اعتراض کردند که در ادامه می خوانید، با ما همراه باشید.

روزنامه همشهری در یادداشتی به انتقاد از سریال «افعی تهران» و آرایش غلیظ سحر دولتشاهی در این سریال پرداخت: سحر منصوری، روانشناس بالینی و روان‌درمانگر در این باره می‌گوید: «یکی از اشتباهات این سریال در بخش اتاق درمان، آرایش غلیظ درمانگر است.

ما به‌عنوان درمانگر اصلا اجازه نداریم در اتاق درمان آرایش زیاد داشته باشیم. مسئله دیگر نگاه‌های مستقیم درمانگر به مراجع است.

و همینطور نحوه نشستن او و مراجعش که بسیار غلط است.

سریال افعی تهران
سریال افعی تهران

از همه بدتر ارتباط غیرکاری و خارج از اتاق درمان با مراجع است.

روانشناسان به همین دلیل حتی اجازه مشاوره با فامیل درجه یک خودشان را ندارند.

ارتباط خارج از اتاق درمان اشتباه بسیار بدی است.

آرایش غلیظ سحر دولتشاهی
آرایش غلیظ سحر دولتشاهی

حتی اگر جنس موافق هم باشند، نباید با هم دوست شوند و همدیگر را جایی خارج از اتاق درمان ببینند؛ چون درمان خاصیتش را از دست می‌دهد.»

منصوری می‌گوید: «فقط در مواقع ضروری و بسیار مهم است.

که مراجع اجازه دارد با شماره مشاورش که فقط هم تلفن کاری است، تماس بگیرد؛ یعنی در زمانی که افکار خودکشی یا دیگرکشی دارد. »

نکته دیگری که منصوری به آن اشاره می‌کند، هدیه گرفتن و هدیه دادن بین روان‌درمانگر و مراجع است: «این موضوع در سریال به‌خوبی رعایت شده بود، ولی یکباره با اظهار علاقه مراجع و پس نزدن روانشناس، همه‌‌چیز عوض شد.»‌

گردآوری: کاشمر سلام

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

ادمین سایت

رسانه کاشمر سلام، از سال 1398 با هدف فراهم سازی بستری برای ارائه بروزترین مطالب خبری و فرهنگی هنری در فضای مجازی با دوری از هرگونه حاشیه سازی کار خود را آغاز نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا